Chalani chcem sa opytat ci sa s tym niekto uz stretol.
Ide mi o vlakna, ktore dam sledovat aby mi mailom prisla upomienka ze niekto v danom vlakne nieco pisal. Lenze sa mi stava ze ziadny maily nechodia vobec alebo pride raz zacas daky.
Ked navstivim forum zacnu zase chodit a potom zase to iste nechodia alebo pride 1 a ked sa pozriem do novych tak kopec vlakien ktore sledujem a proste nic mi nepride.

podla mna je tvoj problem priamo vpisany v upozorneni na temu - prikladam text tohto mailu:

Vážený/á ...!

Túto správu ste dostali, pretože sledujete tému “Zapletene MTB kolesa” na
stránke “FORUM.mtbiker.sk”. V tejto téme pribudol od Vašej poslednej
návštevy nový príspevok. Ďalšia správa oznamujúca nové príspevky Vám bude
poslaná až po Vašej návšteve tejto témy
.

Ak chcete zobraziť najnovší príspevok od Vašej poslednej návštevy, kliknite
na nasledujúci odkaz:...
09.02.2011 - 07:09:55
00
ten dnesny spammer bol nejaky moc aktivny, 7 postov, to sme tu este nemali... ;)
09.02.2011 - 08:07:18
00
ja_michalko mas pravdu tento text som si vobec nevsimol kedze som na nie jednom fore a vsade to funguje tak ako som pisal predtym takze automaticky som prebehol len text a tuto veticku nevsimol. Stava sa.

Tym padom ak to takto funguje nema asi zmysel davat sledovanie danej temy kedze tak ci tak sa musim vzdy prihlasit a danu temu rucne vyhladat.
To je ako prist na postu a az ked tam pridem dostanem papierik ze tam mam zasielku :D
Dik
09.02.2011 - 08:45:04
00
veď a načo tú tému sleduješ keď ju nepozeráš? klikni na link z mailu a prečítaš všetko od poslednej návštevy.. a ďalšie upozornenie ti príde keď bude znova niečo nové..
keď si predstavím ako tu niektoré témy rastú a mne by malo prísť 15-30 mailov na každú, každý deň, tak sa zbláznim mazaním..
09.02.2011 - 10:51:37
00
Presne ako pise CraObs. Je to takto nastavene dobre/spravne - ved ak nieco nove do sledovanej temy pribudne, tak dostanem notifikaciu a ked sa k tomu dostanem, tak si pozriem, co pribudlo. A potom ked zas po mojej navsteve nieco pribudne, tak zas dostanem notifikaciu aby som vedel, ze zas nieco pribudlo a siel pozriet. Co je na tom zle/nespravne? Ved je super ze to nespamuje usera zbytocne pri kazdom poste, ale len raz...
09.02.2011 - 11:10:45
00
Ok uvediem priklad sledujem napriklad galeriu vasich bikov alebo cestakov.
Tym padom cakam ze mi pride mail ze niekto nieco nove pastol ked dam sledovanie aby som nemusel pozerat vkuse a vyhladavat dake vlakna ktore chcem sledovat. Mne pride mail raz zacas ze tam nieco pribudlo vacsinou ako som pisal ked navstivim forum. Lenze toto nepride vzdy a proste len tak pridem na forum dam si nove prispevky a pozeram aha prispevky nove v galerii bikov aj cestakov a ja o tom neviem a uz su tam tie prispevky dlho. Cize mne tie notifikacie chodia raz zacas ako som pisal a ko je tu uz pisane pravdepodobne vtedy ked sa prihlasim lenze vela krat sa stane ze ja na danu temu ktoru chcem sledovat aby som vedel co sa tam deje tak mi pride mail po 5 dnoch lebo som sa tam ocitol a to uz je tam viac prispevkov, je to neauktalne atd. Toto je moj problem ze tie notifikacie proste ako keby nechodili ako vy pisete ze po poslednej navsteve ak je daco nove pride ale mne nie vzdy. Ak tu temu sledujem tak ju asi pozeram.

Len som sa pytal ako to funguje vravim na inom fore som bol na to zvyknuty ze mi prisiel mail hned pripadne ak tam niekto napisal za 1 minutu napr 5 postov tak prisiel len 1 mail a to z posledneho cze neprisiel za tu minutu 4 krat ze tam 4 prispeli.
09.02.2011 - 16:53:46
00
Ešte raz si pomaly a pozorne prečítaj predchádzajúce príspevky. Keď potom pochopíš, čo ti vysvetľovali, tak si ťapneš po čele a povieš: "Aký som len ja pejo!"
09.02.2011 - 21:42:47
00
Precital som si a tapat si nebudem :)
09.02.2011 - 22:21:13
00
:lol: :y:
09.02.2011 - 23:50:37
00
Fúha - dnes tomu serveru .... :@
Opera je s toho úplne v ( ).( )

Prílohy:

ERROR.jpg
ERROR.jpg 90.24 KiB thumb_up0thumb_down

10.02.2011 - 20:22:49
00
no rovnako aj u mňa dnes v práci...všetky záložky na stránke fungovali okrem fóra...už som sa zmieril s tým, že firemný webwasher ho nadobro zablokoval :?: ale potom to už znovu išlo... :whew:
10.02.2011 - 20:25:54
00
Nieco sa dnes stalo s tym, ale nechapem co. Aj nas DNS server mal problem a fungoval len mtbiker.sk - www.mtbiker.sk ani forum.mtbiker.sk nie. Zmenil som potom DNS server a funguje to ako ma. Snad sa to nebude opakovat - ak ano, dajte mi vediet

Diky
10.02.2011 - 21:57:55
00
Prihlasovanie cez operu mi dnes úplne zlyhalo :@ :@ :@
Cez F Fox aj I Explorer mi to fachčí
19.02.2011 - 13:39:49
00
V Opere pomáha vymazať cookies. Pravý klik/Edit Site Preferences/Záaložka Cookies.
Potom by to malo opäť fungovať.
20.02.2011 - 10:34:30
00
naco su vam 3 prehliadace?
20.02.2011 - 12:07:06
00
keyboard_arrow_up