Vseobecne tracklogy uploadnute do sekcie výjazdy (aj tie zo Stravy)
27.10.2018 - 14:50:01
cervo napísal:
milos21 vyjazdy sa daju mazat a upravovat hocikedy, len to uz nebude mat vplyv na stare rebricky. Okamzity benefit su vernostne body (za kazdy vyjazd s GPXkom) a evidencia vyjazdov. Do buducna benefit je ten, ze chceme z GPXiek vytvorit lepsie bikove mapy a planovace vyjazdov - ktore budu brat do uvahy popularitu a parametre segmentov a ich vhodnost na rozne bicykle. Preto potrebujeme velku databazu GPXiek.

Evidencia výjazdov je veľmi nepraktická, keď tu budem chcieť niečo nájsť, tak to proste nenájdem. Na evidenciu mám toto: www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php proste kliknem na mape na trasu ktorú chcem a presmeruje ma to priamo na výjazd v Strave. Je tam aj obsiahla štatistika, ale svoju základnú štatistiku mám v calcu.

No len je tu problém, že moje trasy môžu obsahovať veci ktoré nechcem zverejniť (viď Hrnčiarov výlet vo Veľkej Fatre, alebo štart a cieľ výjazdov). Preto mám originál zatiaľ len na Strave a aj to nikomu nezverejňujem (kedysi som mal všetko privátne, teraz len pre followers - ktorých ale nikdy nebudem mať :) ). Zatiaľ zverejňujem len cez cykloserver.cz keďže tam sa dá argumentovať, že som si to len vyklikal...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson

27.10.2018 - 17:58:30
Trasu môžeš dať skryť pred ostatnými. (máš tam 3 voľby)
27.10.2018 - 18:22:14
Výjazdy som už odtajnil, ale stále mam nastavené zobrazenie máp len pre seba...

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson

27.10.2018 - 18:42:31
Zaznam s rotopedu sa mi nepreniesol so Stravy sem MTBiker. Musel som ho vložiť ručne. Má to tak byť alebo sa stala niekde chyba?

Jazdím tak aby ma to bavilo a nie bolelo!

28.10.2018 - 15:17:18
vikino1 napísal:
Zaznam s rotopedu sa mi nepreniesol so Stravy sem MTBiker. Musel som ho vložiť ručne. Má to tak byť alebo sa stala niekde chyba?

vikino1
do akej kategorie si ho mal na Strave zadany ? importujeme zatial oznacene iba ako "ride" a ak je ride oznaceny ako race importujeme to k nam ako preteky.

Jojin

28.10.2018 - 17:06:39
Bolo to v kategorii Virtual ride. Je to import s Polaru ako indoor activite a ten to tak zaradil. Ostatné mám Ride.

Prílohy:

Screenshot_2018-10-28 TRENAŽÉR Virtual Ride Strava.png
Screenshot_2018-10-28 TRENAŽÉR Virtual Ride Strava.png 87.49 KiB 245

Jazdím tak aby ma to bavilo a nie bolelo!

28.10.2018 - 18:10:50