treba napisat maximalnu sumu ...
03.08.2020 - 23:53:49
00
Netreba. Nepodstatný údaj je suma v tomto prípade. Kábel, výškomer... Nech v tom vydrží baterka aspoň rok
04.08.2020 - 05:32:30
00
Caute, otazka skor prakticka. Mam tri bicykle, ktore tocim klasicku ziletku,mtb a teraz pribudol aj gravel. Vyuzim Sigmu Rox 11 a kupoval som k nej aj druhy kit.
K comu smerujem:
pri ceste mam klasicky nahodeny cely kit pre sigmu (kadencak,magnet etc.) - mal som to tak aj na graveli
pri mtb vyuzivam len hrudny pas, ktory mi spolupracuje s Garminom Fenix 5
postupne sa mi, ale po buracke postracali veci - chyba mi druhy magnet, ktory som mal na graveli a neviem najst ani hrudny pas, ktory bol niekde na pohotovosti, rozdrbal som merac kadencie - proste smutne veci.
Sigma ma aj tak hrozne serie, kedze mi nesignalizuje, ze sa mi vybija baterka v niektorom pridavnom a tu sa dostavam konecne k veci.
Ako by ste to riesili ? Dokupili veci ku garminu a vyuzivali len hodinky ? Uvazujem nad niecim max do 200-250€ (napr Lezyne), co by sa dalo rychlo riesit prip.ako by ste to riesili vy ?
Dakujem za nazor
14.09.2020 - 12:48:08
00
Zabudol si napísať čo presne využívaš. Lebo napríklad garmin explore za necelých 200€ ti dokáže zaznamenávať trasu, dokáže ťa navigovať, dokáže hovoriť s tými istými doplnkami ako tvoje hodinky, ale má tuším iba 3 obrazovky s dátami a tie sú vždy rovnaké bez ohľadu na bike.

Nie explore verzie majú tých obrazoviek viac a sú aj lepšie nastaviteľné, ale zase aj o dosť drahšie.
14.09.2020 - 13:46:13
00
Jasne,dakujem za upozornenie. Navigacku velmi malo, vacsinou sa aj tak stratim (ta sigma je v tomto za mna dost slaba alebo ja som extremne blby). Sledujem kadenciu,rychlost,tepak ta navi neni uplne potrebna alebo je skor sekundarna v tomto celom. Ako nemam problem si priplatit, ale wahoo element komplet za 400€ mi pride trochu luxus
14.09.2020 - 13:57:37
00
Čau. Mám Lezyne Mega C a je to tam dobre poriešené na viacej bicyklov. Hneď pri spustení si vyberieš ktorý bicykel (neviem či je to tak aj na iných) Každý bicykel má vlastné nastavenie obrazovky, hneď vyhľadá snímače ktoré používaš na tom bicykli.
14.09.2020 - 14:47:46
00
Diky a signalizuje aj vydrz ostatnych zariadeni ci to je uz uplne ina galaxia ? Hrozne ma sralo, ze mi v polovici vyjazdu prestane ist hrudny pas a podobne sracky.
14.09.2020 - 15:14:20
00
Koľko km ročne dávaš? Lebo ja mením baterky vždy po zime ale zase moc nejazdím.

Úroveň baterky by mohla byť cez Bluetooth, na ant+ som si to nikde nevšimol
14.09.2020 - 15:29:24
01
Ked som zraneny ci bez zranenia ?:D neviem ci je to podstatne, ale tak menil som ho tento rok uz asi 4x vzdy ina baterka. Prestal mi ist aj kadencak potom a to uz ma vytocilo trosku. Hladam len sposob ako si to zjednodusit. Tiez nemam skusenost s meranim kadencie na naboji, ale ak je to lepsie pojdem do nejakeho kitu s tym. Alternativa je, ze dokupim veci co som postracal a prip.nieco doplnim, ale hovorim ta Sigma ma sere a tie hodinky podla mna nevyuzivam dostatocne.
14.09.2020 - 15:41:49
00
Cez Ant+ úroveň baterky nezobrazuje, Bluetooth áno.
14.09.2020 - 17:19:39
00
Diky. Bude ten lezyne ok ako alternativa ? Vyrabaju aj hrudne pasy prip zobrat k tomu pas garmin ? Stale rozmyslam nad tym, ci vymena kus/kus na ziletke , a na graveli a mtb fungovat len na hodinkach s tepakom..
14.09.2020 - 20:39:47
00
K tomu lezyne pripojíš hocijaký pás... Vyberáš ten snímač von z pásu? Nejaký rok by tá batéria mala vydržať.
15.09.2020 - 21:10:16
00
Sem tam ho tam necham, ale nebolo to caste. Rozmyslam aj nad Wahoo bolt bundle tu je za 300 a mal by som vystarane o vsetko. Nemate s tym skusenosti ? Je to ok ako vymena za tu rox11 ? na mtb budem behat len s hodinkami a tepakom a nahodim to na ziletku a na gravel hodim ten second kit zo sigmy, ked ho nejak poskladam..
15.09.2020 - 21:43:20
00
Jazdím iba pre zábavu a zdravie na krosáku (150-250km/týždeň, cca 3000km/rok). Vozím so sebou iPhone a v ňom Adidas Runtastic, perfektne zapisuje cestu (čas, pauzy, dĺžku, prevýšenie, rýchlosťi, kalórie a dehydratáciu - vedel by zapisovať aj tep). Ten mám ale väčšinou vo vrecku a kvôli šetreniu batérie s vypnutým displayom. Chcel by som mať počas výjazdu na očiach tep, kadenciu a rýchlosť. Čo by ste poradili? Bude možné, aby sa tep a kadencia zobrazovali na nejakom cyklokompe a zároveň sa zapisovali do iPhonu?
15.09.2020 - 22:02:23
00
Tata1955 napísal:
Jazdím iba pre zábavu a zdravie na krosáku (150-250km/týždeň, cca 3000km/rok). Vozím so sebou iPhone a v ňom Adidas Runtastic, perfektne zapisuje cestu (čas, pauzy, dĺžku, prevýšenie, rýchlosťi, kalórie a dehydratáciu - vedel by zapisovať aj tep). Ten mám ale väčšinou vo vrecku a kvôli šetreniu batérie s vypnutým displayom. Chcel by som mať počas výjazdu na očiach tep, kadenciu a rýchlosť. Čo by ste poradili? Bude možné, aby sa tep a kadencia zobrazovali na nejakom cyklokompe a zároveň sa zapisovali do iPhonu?


Cyklopočítač ale športové hodinky. Jazdu stačí nahrať na hodinkách alebo na cyklopočítači a synchronizovať s Adidas kontom. Garmin a Polar zariadenia by to mali zvládnuť.
15.09.2020 - 22:38:37
00
keyboard_arrow_up