Ahojte,
chcel by som poradit ako udrzat krize v suchu a teple pocas mtb. Teraz pouzivam gate castelli na traky + cyclotricko, ale krize mam z tych trakov nonstop mokre. Viem ze to je asi najlepsie co si mozem obliect ale niekedy mam pocit, keby som mal kratasy s cyklovlozkou bez trakov a k tomu cyklotricko tak by to hadam aj lepsie bolo. Neriesil by som to, ale ja som taky velmi potivy tip a a potom ma z toho neskutocne boli chrbat.

Vdaka za radu
15.05.2018 - 10:01:45
00
A nenosis ruksak?? Tiez mavam problrm s krizami, dost pomaha strecing pred jazdou. Poslednu dobu ho zaradzujem coraz viac a niekedy sa ponatahujem aj pocas vyjazdu
15.05.2018 - 11:24:39
00
Castelli má také sieťované letné spodné tričko. Odvádza od pokožky vlhkosť do dresu a udržuje tak relatívne suchú pokožku. Ja som s ním spokojný a vyriešil som tak aj vlhkosť krížov pod trakmi nohavíc. (je pre teploty 20-30 stupňov)
Pozri: https://www.castelli.sk/Funkcna-bielizen-Castelli-Core-Mesh-3-bez-rukavov-biela-d3802.htm
15.05.2018 - 11:35:27
00
ano, nosim ruksak. Mam aj ramove tasky, ale v terene pri velkych rychloastiach to nie je to spravne orechove(hega to, flaska sa tazko vytahuje). Spodne ultratenke tricko zatial nenosim, ale mozem skusit. Mam doma take dva letne tenke kusy od ceskej firmy sensor koncipovane presne na toto - tak najblizsie to skusim dat po dres ci sa moc neuvarim. Strecovat strecujem. U mna je najma problem ked su krize spotene, ked su vo vlhkom - potom sa nepekne ozyvaju. A ked mam gate s trakmi tak tam akurat vsetko to vlhko pekne ta guma a tie PET vlakna udrzi. Tych castell mam 3 rozne kusy a striedam ich - na zadok su pohodlne ale neviem ci byt to nebolo lepsie aj bez nich lebo krize su akurat spotene a tie gumene traky to tam drzia.
15.05.2018 - 11:59:09
00
tricko pod dres pomohlo. Som v tom jazdil cez vikend a celkom to slo. Neviem si ale predstavit takto naobliekany jazdit ked bude 30 stuponov, uz teraz to bolo miestami na hrane.
20.05.2018 - 23:07:28
00
skusit tricka ktore maju sietovany chrbat a plny predok? potom nemusis mat dalsie tricko/dres na tenkom (ja pouzivam merinacke od devoldu ale tazko povedat ci by to bolo pre teba idealne). Pripadne letnejsie cyklogate, tiez sietkovane?
21.05.2018 - 12:16:01
00
Ja som mokrý chrbát riešil všelijakými tričkami, ale mal som ho mokrý stále. Najhoršie je ak zastaneš a vychladneš. Tak som si kúpil bedrový pás (v normálnych zdravotníckych potrebách), vybral som si najpriedušnejší aký mali (určite nie neoprén). Funguje celkom dobre, pocit chladu pri zastavení zmizol. Treba ich skúsiť čo najviac aby sadol aj ergonomicky a neomínal ťa.
27.05.2018 - 09:43:06
00
keyboard_arrow_up