Ahojte, len ma zaujima ci niekto narazil na nejaky cyklocomputer, kotry sleduje a upozornuje na servisne intervaly. Ja pouzivam iba Garmin Fenix 5x na sledovanie ale chyba mi tam moznost nastavit nejake alerty na servis. Ja viem, ze sa to da odsledovat z najazdenych dat ale je to relativne jednoducha sofwarova funkcia a nejak ju neviem v ziadnom zariadeni najst.
26.06.2020 - 13:52:20
00
Neviem aky OS pouzivas, ale ja na iOS pouzivam Maintrack. Tam si zadam biky a servisne intervaly. Maintrack si potom zo Strava automaticky natiahne najazdy v km pre vsetky biky a vypocita vsetko potrebne.
26.06.2020 - 14:27:14
02
clxno1 Vdaka za tip. Pouzivam momentalne Android, nasiel som na Googleplay nieco podobne, ProBikeGarage, vyskusam. Dufam sa tam daju dat dva bajky. Len mi je cudne ze to povedzme Garmin nema vstavane a neviem ani najst nejaku appku na Garmin store.
26.06.2020 - 14:40:39
00
Priamo v Connect app si môžeš nastaviť vybavenie a nastavis si počet km. Ja takto riesim reťaz a vidím presne koľko mám na najazdene na tej akej súčiastke.
06.07.2020 - 17:58:51
01
ahojte, akurat som si nainstaloval aplikaciu ktoru vyssie spominal clxno1 mainTrack na iOS a celkom dobre to vyzera, ide mi hlavne o vypocet vydrze komponentov retaz, kazeta, plaste popripade tmel v plastoch, stahuje si to automaticky data zo Stravy, je dolezite ked mate 2 bike aby ste si nastavili v Strave po vyjazde ktory bike ste jazdili.
29.09.2020 - 17:58:50
00
keyboard_arrow_up