vo vlozkach su velke rozdiely, ale aj v materialoch. no ktora vlozka ti bude dobre sediet musis zistit sam. ak nejazdis rekreacne tak force a pod. urcite nie. od castelli sa oplati len ta lepsia X2 air. kiss air je tragedia. sportful ma vacsie plienkovitejsie vlozky aj ked dobre. mne sedi isadore. legenda je assos :-) osobne by som rad skusil kalas len nemam zatial dovod menit.
14.03.2023 - 09:01:16
00
Každému sedí niečo iné, nie každý má "cyklistickú" postavu. Záleží aj od dlžky výjazdu. Časom zistíš, čo ti vyhovuje najviac.
14.03.2023 - 09:11:30
00
Mne zase Isadore nesedeli, ale ich bezvložkové čapáky super. Odkedy som skúsil kraťasy Mavic s vložkou Ergo 3D, nemám dôvod meniť značku. Teraz mám najvyššiu radu Ultimate (kúpil som za kamarátskych 90e), ale aj nižšie rady sú kvalitou takmer totožné. 200+ km výjazdy bez problémov s riťou.
14.03.2023 - 09:31:24
00
Silvini --celkom slušna značka--dobra skusenosť a niesu predražene
14.03.2023 - 09:40:43
01
Ako písali vyššie - každému sedí niečo iné.

Pozri čo je v akcii a tým začni aby si si urobil aspoň trochu predstavu. Ja som na začiatku mal Force, potom som ako veľký krok kúpil tie drahšie z decathlonu a najnovšie mám Pinarello - s každými to bol krok správnym smerom, ale vďaka tomuto viem, že mi vyhovujú vyššie a pevnejšie vložky, čo zase niekomu vyslovene vadí...
14.03.2023 - 10:05:51
01
Ok, díky za postrehy, pochopil som, že to bude obdobne ako s výberom sedla, každému sadne iné. Tajne som dúfal, že bude nejaký obľúbený model, ktorý sedí drvivej väčšine a nič ním nepokazím pre začiatok (ako napr. perfetto pri bundach :)
14.03.2023 - 10:36:45
00
PeterK2 napísal:
Ok, díky za postrehy, pochopil som, že to bude obdobne ako s výberom sedla, každému sadne iné. Tajne som dúfal, že bude nejaký obľúbený model, ktorý sedí drvivej väčšine a nič ním nepokazím pre začiatok (ako napr. perfetto pri bundach :)


Pozri toto:
https://www.mtbiker.sk/bazar/oblecenie-a-batohy/nohavice/kratke-elasticke/4529850/uplne-nove-sportful-limitovana-edicia-mk.html
Predava to priamo Mišo Kolař. Pisal mi ze to je vlozka pouzivana profikmy…dnes mi dosli zajtra ich vyskusam na trenazeri…doteraz som mal vsetky gate len cinske repliky plus mam jedny od 4F ale ked som tieto rozbalil tak uz na pohlad a dotyk tomue uplne iny level…ajnta vlozka je jednoznacne iny level v porovnani s tym co som mal doteraz aj ked som na nej este nesedel…a dokonca aj moja zena hned skonstatovala ze vsetky tie material su uplne ina kvalitka oproti tomu co mi prala doteraz…zajtra ale budem mudrejsi ci pocitim nejaky rozdiel
14.03.2023 - 20:57:47
01
Len bacha, taliansky strih, ja som menil za vacsie
14.03.2023 - 21:06:17
00
Traky?
14.03.2023 - 21:20:11
00
Ahojte. Vedeli by ste porovnat velkosti dresov Gobik vs Santini (slim) alebo Castelli? Santini a Castelli mi sedia L ale Gobik som skusal iba vestu a ta sedela M. Ake mate vy skusenosti? Dik.
14.03.2023 - 21:28:40
00
nemo1 napísal:
Traky?

U mna hlavne stehna, som to mal uplne ako zarezane, musel som brat XL. Mam aj ine sportful gate XL a tie su mi velke a volne. Ale je rozdiel v strihu, tie velke su Made in Romania a tieto Misove su Made in Italy.
14.03.2023 - 21:54:45
00
Ahoj, to iste som sa pytal priamo predajcu, ktory predava obe znacky.nosim santini Lko v slim fite i v race strihu a na gobik dresy mi odpisali, ze su rozmerovo totozne, gobik dokonca este o 1cm uzsie, nakoniec som ale nevzal gobik ale opat santini,co bolo v akcii, snad aspon trochu pomoze.
info500 napísal:
Ahojte. Vedeli by ste porovnat velkosti dresov Gobik vs Santini (slim) alebo Castelli? Santini a Castelli mi sedia L ale Gobik som skusal iba vestu a ta sedela M. Ake mate vy skusenosti? Dik.
14.03.2023 - 22:02:32
10
marianspes
díky za tip, daj prosím zajtra vedieť po vyskúšaní a aj ako ti to sadlo veľkostne
14.03.2023 - 22:08:02
00
PeterK2 napísal:
marianspes
díky za tip, daj prosím zajtra vedieť po vyskúšaní a aj ako ti to sadlo veľkostne

Nazdar
Tak prvy test je za mnov…upozornujem ze som siel len nieco vyse hodiny na trenazeri a ze porovnavat viem len s lacnymi cinskymi replikami ale mozem s kludom vyhlasit ze taky komfort moja rit na biku este nezazila…vlozka je skvela a je urcite sirsia ako tie co som mal doteraz a material nohavic je naozaj velmi prijemny…az natolko ze som sa rozhodol si od Misa dokupit aj dres Co sa velkosti tyka to mi je tazko hodnotit…ja mam od prirodzeni hrubsie stehna a vacsiu rit a do L-iek som sa napratal celkom v pohode aj ked samozrejme ze su mi dokonale opnute a vlozka sa tympadom ani nepohne(mam 181cm a momentalne 83kg)…starsie cinske gate co mam su XL a tam mi vlozka lieta ako ako sa jej zachce
Uzavriem to ze zatial to vyzera ze som kupil super gate za bezkonkurencnu cenu ale realne ohodnotit ich budem vediet az niekedy v jeseni a porovnat ich s inymi rop-znackami nedokazem
15.03.2023 - 11:33:55
00
Ahoj, super, díky za postrehy. Gusto0 aj vyššie písal, že Sportful má väčšie vložky ako ostatní, teraz neviem, či je to dobré alebo nie, ale som rozhodnutý, že tiež idem tieto kraťasy vyskúšať. Akurát veľkosťou si ma trochu zmiatol, lebo podľa tabuľky som nevedel, či ísť po XL alebo XXL a ty píšeš, že za teba L-ko v pohode, mierami sme na tom celkom podobne (ja 182/81).
15.03.2023 - 12:06:48
00
keyboard_arrow_up