http://katalog.paul-lange-oslany.sk/znackove-produkty/hqbc/hqbc-pocitace/pocitac-qtemp-w-17f-bezdr-tovy-biely/c31000000692p705913.html
ahojte, nemate nahodou niekto tento cyklocompik? potrevoval by som poradit s nastaveniami
28.03.2013 - 00:35:26
00
Starý pán Murphy hovoril: Keď si s niečím nevieš poradiť, prečítaj si príručku.
28.03.2013 - 20:57:10
00
Starý pán Murphy hovoril: Keď si s niečím nevieš poradiť, prečítaj si príručku.

ale kedze zijeme na slovensku tak prirucka nie je v podstate ani poriadne prelozena do slovenciny a to by ani tak neprekazalo pretoze v anglictine to pre mna nie je problem ide o zadavanie rozmeru kolesa priamo do pristroja ...
29.03.2013 - 18:00:02
00
Každý produkt predávaný na Slovensku musí mať príručku (návod) v štátnom jazyku. Keď nemá, tak to treba posunúť Obchodnej inšpekcii, tá predávajúceho s príslušnou pokutou poučí...

Na tých lepších cyklopočítačoch sa zadáva obvod kolesa v milimetroch, zažil som však aj v centimetroch. Na tých horších je to buď priemer (polomer) kolesa s obutím v palcoch (centimetroch), a pri tých najhorších je to akési čísielko, ktoré si nájdeš v návode podľa rozmeru obutia kolesa.
Ako vidíš, na výber je toho hodne.
Ak sa ti náhodou nepodarilo vymazať pôvodné nastavenie, tak to by ti mohlo trochu pomôcť v pátraní.
29.03.2013 - 21:41:47
00
len jedno nastavenie mi tam nie je jasne a podla rozmeru som to tam uz nahodil..
inac k tej prirucke (navod) je v slovenskom jazyku :) ale na druhej strane je v anglictine a ten je podrobnejsi podla ktoreho som aj vychadzal .. ale dik za kazdu radu :) proste ked ho vyskusam ( ak skoncia vianocne nadielky snehu atd) tak budem vediet presne v com to nastavenie je :)
29.03.2013 - 23:54:13
00
strigomil, ake su tvoje skusenosti s tymto computerom?
ja som ho kupil predvcerom, este som s nim nejazdil, len som ho namontoval a nastavil, ale sa mi zda, ze nefunguje celkom tak ako by mal. konkretne funkcia "SLEEP" (v navode uvedene aj ako "key lock"), podla navodu by to malo fungovat takto:

"Cyklo-počítač disponuje funkciou zamedzenia náhodného spustenia iných funkcií. Automaticky sa prepne do spánku a uzamkne sa ak nezaznamená žiadny signál po dobu 5 minút. Krátko stlačte “SET” pre odomknutie tlačidiel."

ten moj sa ale sprava takto:
po 5 minutach necinnosti zostane na displeji zobrazene len "CLK" a pod tym bezi aktualny cas. tlacidla ale nie su uzamknute, normalne funguju, ale co je zaujimave - staci, ze iba pohnem computerom (napr. pootocim riaditkami) a displej sa opat prepne do standardneho rezimu (zobrazi aktualnu rychlost, teplotu, atd.). ako keby v computeri bol senzor zrychlenia, co je samozrejme blbost :)

tak teraz neviem ci to tak ma fungovat alebo nie, ale mam silne podozrenie ze s tym computerom nebude cosi v poriadku.

je tu este niekto na fore, kto ma tento model?
07.08.2013 - 17:46:35
00
Mne to robí tiež myslím že to je v poriadku SLEEP mi naskočí až neskôr
06.07.2019 - 20:25:29
00
matt38 napísal:
Mne to robí tiež myslím že to je v poriadku SLEEP mi naskočí až neskôr

Po šiestich rokoch hádam na to prišiel aj sám😁
06.07.2019 - 20:53:06
00
nickovw08 napísal:
Po šiestich rokoch hádam na to prišiel aj sám😁


to mi došlo :D
to bolo písané skôr pre niekoho kto by mal podobný dotaz k tomuto cyklocompu v súčastnosti!
dúfam že si pochopil úmysel ;-)
06.07.2019 - 21:01:20
00
Jasné, ale nedalo mi to spomenúť 😀
06.07.2019 - 21:07:04
01
keyboard_arrow_up