Ahojte, mate niekto skusenosti s touto slovenskou znackou, jedna sa mi hlavne o kvalitu? Ceny su na slovenske pomery trocha vyssie, ale ten dizajn..
23.08.2016 - 06:58:19
00
Bližšie skúsenosti so značkou tu post817240.html#p817240

Komfortné oblečenie z kvalitných materiálov. Ja mám dres s väčším podielom merina, tak je aj do chladného počasia, ale dá sa v ňom ísť aj vo vyšších teplotách. Dneska majú v ponuke aj letné verzie s menej merinom. Gate majú dobrú vložku. Oblečenie má množstvo praktických drobných vychytávok. Mne sa páči zips (putko bežca je voľné, dobre sa chytá do ruky a má v sebe magnet, keď ho pustím, pripne sa samo k bežcu zipsa).Tiež štvrté vrecko na zips je vodeodolné. Strih je slim fit. To treba brať do úvahy. Ale aj materiály sú elastickejšie ako, čo mám iné oblečenie. Cena je vyššia. Či je niekto ochotný si dosť priplatiť za naozaj komfortné oblečenie je na zvážení každého. Dresy a gate sú vyrábané a aj komplet vývoj je na Slovensku. Za značkou stoja bratia Velitsovci. Aj preto som akceptoval vyššiu cenu. Po dvoch rokoch používania som maximálne spokojný.
23.08.2016 - 10:43:17
01
ja mam tiez combo nohavice a dres, dres s vyssim podielom merina co tak do 25 stupnov je fajn ak je teplejsie tak uz v nom nejdem, nohavice su super, vlozka je dobre tvarovana, a material nohavic je super aj vo vyssich teplotach. ja som spokojna.
23.08.2016 - 14:09:47
01
Mam od nich da sa povedat komplet vybavu. Odporucam, kvalitne materialy, drobne ale podstatne detaily. Zo vsetkymi vecami som maximalne spokojny. Za vsetky vypichnem Merino Membrane Softshell Jacket, to je fakt spickovy kusok oblecenia do chladneho pocasia.
Len na velkost pozor, bezne nosim Lko, ale u nich XL a to mam tzv. race fit, cize mi je to akurat.
23.08.2016 - 14:41:50
01
Zobral som od nich nakoniec kratase, dlhy dres a ponozky. Materialy su naozaj velmi kvalitne a prijemne na dotyk. Cena je taka aka je. Ale osobne si radsej kupim judnu kvalitnu vec, ktora sa mi aj paci a budem ju drat dlhsie :)
Co sa tyka velkosti, neplati to co napisal Sesulak. Nosim M a aj mi od Isadore sedi M. Zobral som dlhy dres velkosti L a musel som si to dat vymenit za M. Meriam 187 cm a 77kg.
25.08.2016 - 22:32:12
00
keyboard_arrow_up