neviete co je to zac? do teraz som poznal iba ich batohy, tie su dobre, ale o obleceni som sa dozvedel nahodou, ked zena hladala veci pre deti, ceny su skor take "lidlove"
http://www.sportsdirect.com/karrimor-hi-vis-cycle-jacket-mens-635004
03.03.2011 - 20:11:07
00
Tyzden dozadu som odtial tiez objednaval nejake veci s logom Karrimor, takze som zvedavy na spracovanie a funkcnost, potom sa k tomu vyjadrim.
03.03.2011 - 22:21:00
00
Takze nejake veci od Karrimoru z webu sportsdirect.com su uz doma. Objednavku som nerealizoval ja, iba som sa k nej pripojil.

Doba dodania bola 5 pracovnych dni, aj napriek tomu, ze bolo objednanych viac ako 50 poloziek. :y:

Postovne a balne sa plati pravdepodobne pri kazdej objednavke bez ohladu na cenu tovaru (v nasom pripade bola vysledna suma okolo 700E, postovne sa delilo medzi 8 osob, kazdy platil cca 2,20E) - tieto udaje budu pravdepodobne uvedene na stranke, mne sa to hladat nechcelo. :P

K samotnemu obleceniu a doplnkom Karrimor asi tolko:

1. Tricko s kratkym rukavom urcene na beh, outdoor aktivity, pripadne pod cyklo-dres mi sadlo vynikajuco, spracovanie na vysokej urovni, ploche svy, dobry strih. odkaz

2. Gamase s uchytenim pod topankou su spracovane priemernejsie, ale funkcne vyzeraju ok, vodeodolnost materialu som zatial nemal moznost vyskusat. odkaz

3. Termoska (na webe nebol uvedeny obsah, po vyskusani 0,5l) vyzera na prvy pohlad v poriadku, ale po otvoreni uzavera ma mierne sklamalo druhe viecko s hrubym umelohmotnym zavitom, s ktorym treba narabat opatrne - obavy zo strhnutia zavitu. Na webe neni moznost vyberu farby, ale to je detail, mne prisla napr. cierna a v odkaze je cervena.

Suhrn: pravdepodobne v buducnosti vyskusam dalsie casti oblecenia od Karrimoru, lebo sa mi javi ako taka celkom solidna varianta za prijatelnu cenu :) Co sa tyka hardwaru a doplnkov je otazne co sa cloveku dostane do ruk. Hadam tychto par viet niekomu pomoze pri rozhodovani :bow:

V pripade zaujmu doplnim aj nejake fotky.
08.03.2011 - 16:44:52
00
Takze nejake veci od Karrimoru z webu sportsdirect.com su uz doma. Objednavku som nerealizoval ja, iba som sa k nej pripojil.

Doba dodania bola 5 pracovnych dni, aj napriek tomu, ze bolo objednanych viac ako 50 poloziek. :y:

Postovne a balne sa plati pravdepodobne pri kazdej objednavke bez ohladu na cenu tovaru (v nasom pripade bola vysledna suma okolo 700E, postovne sa delilo medzi 8 osob, kazdy platil cca 2,20E) - tieto udaje budu pravdepodobne uvedene na stranke, mne sa to hladat nechcelo. :P

K samotnemu obleceniu a doplnkom Karrimor asi tolko:

1. Tricko s kratkym rukavom urcene na beh, outdoor aktivity, pripadne pod cyklo-dres mi sadlo vynikajuco, spracovanie na vysokej urovni, ploche svy, dobry strih. odkaz

2. Gamase s uchytenim pod topankou su spracovane priemernejsie, ale funkcne vyzeraju ok, vodeodolnost materialu som zatial nemal moznost vyskusat. odkaz

3. Termoska (na webe nebol uvedeny obsah, po vyskusani 0,5l) vyzera na prvy pohlad v poriadku, ale po otvoreni uzavera ma mierne sklamalo druhe viecko s hrubym umelohmotnym zavitom, s ktorym treba narabat opatrne - obavy zo strhnutia zavitu. Na webe neni moznost vyberu farby, ale to je detail, mne prisla napr. cierna a v odkaze je cervena.

Suhrn: pravdepodobne v buducnosti vyskusam dalsie casti oblecenia od Karrimoru, lebo sa mi javi ako taka celkom solidna varianta za prijatelnu cenu :) Co sa tyka hardwaru a doplnkov je otazne co sa cloveku dostane do ruk. Hadam tychto par viet niekomu pomoze pri rozhodovani :bow:

V pripade zaujmu doplnim aj nejake fotky.


chcem sa spýtať, či uvedené tričko je veľkosťou totožné s tričkami predávanými na slovensku, či vaša veľkosť. napr L je ekvivalent aj pre triká zo sr, pretože si chcem tiež nejaké veci tejto značky objednať, nakoľko sa mi javí ako kvalitná turistická značka za celkom super prachy.

inak zajtra mi prídu od nich jedny topánky ( http://www.sportsdirect.com/karrimor-mount-low-mens-183299?colcode=18329990 ), podľa slov kamoša sú super, dielenské spracovanie aj materiály su fajn.
09.03.2011 - 13:59:38
00
chcem sa spýtať, či uvedené tričko je veľkosťou totožné s tričkami predávanými na slovensku...

mam kopu triciek L kupovanych na slovensku a ani jedno nie je rovnako velke :lol: , ani len od tej istej znacky...
inak ja mam na ceste tieto http://www.sportsdirect.com/karrimor-mount-mid-3-mens-walking-boots-183298?colcode=18329802
dufam, ze som sa trafil velkostou, mrzelo by ma to viac ako pri tricku
09.03.2011 - 18:38:51
00
Co sa tyka velkosti, moje tricko je vo velkosti XL, meriam 190cm, hmotnost 90 a sadlo mi perfektne.
09.03.2011 - 19:29:48
00
mame za sebou 4 nakupy zo sportdirect. 2x sme sa pridali a 2x sme my brali. pri oboch nasich nakupoch prislo nieco zle, alebo neprislo. oni vratili cast alebo celu sumu.
bral som cyklo bundu karrimor sebe aj kamaratovi - kamaratova bola popisana perom a trochu natrhnuta pod zipsom, na funkciu nema vplyv a ani nevidno. tiez sme objednali stucne presne ako vyssie v odkaze, prisla iba jedna. no dnes uz obe. tiez nejake cyklotricka karrimor. velkost porovnavat tazko. bral som L (mam 187cm a 80kg)
brali sme viacero topanok karrimor - mam pocit ze cisla su mensie, treba pridat pol cisla, mozno aj cele - bral som od nich 9,5 az 10 ale normalne mavam 9-9,5. manzelka s topankami trafila a pochvaluje si, tiez kolegova manzelka spokojna, aj kolega. aj decke turisticke sme brali, vyzerali dost dobre, ale boli male - divne detske cislovanie.
spracovanie za tie ceny dobre, ale zatial som nosil len bundu akoze neprefukavu - nedycha (dochadzam na bajku) ale co cakat od budny za 30libier. takze kolko vydrzia estelen uvidime, zatial nakupy nelutujeme.
09.03.2011 - 19:57:01
00
tak ja som sa s velkosťou netrafil , a tak ak má niekto záujem o tieto topánky http://www.sportsdirect.com/karrimor-mount-low-mens-183299?colcode=18329905 tak napíšte sukromnu správu. veľkosť 43
28.03.2011 - 14:50:43
00
keyboard_arrow_up