Zdravim, vedeli by ste mi poradit nejaku prilbu kompatibilnu s dlhymi vlasmi (v cope)? Neviem aku konstrukciu by som mal presne hladat, zrejme nieco ako je v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=36HAXlub9CY
Vsimol som si ze nie kazda prilba je vhodna, napr. nieco ako toto by sa asi nenosilo dobre s dlhymi vlasmi.

Prilis sa v priblach neorientujem, celkovo vlastne neviem na co sa mam pozerat pri vybere okrem hmotnosti a dizajnu.

Chcel by som kupovat idealne na bike-discount.de, alebo pripadne niekde v Bratislave.
Cena: cim nizsia tym lepsie :), pravdaze tak aby mi aj ochranila moju drahocennu hlavu. Snad za cca 50€ sa uz da nieco zohnat.
05.08.2015 - 18:29:52
00
Nozničky to vyriešia. ;-)

v tomto ti nik neporadi. treba navstivit bike predajnu a skusat.
05.08.2015 - 19:33:41
00
Ja poradim. Staci spravit cop nizsie a nebude vadit absolutne ziadna prilba.
Mam Troy Lee Designs A1, predtym nejaku XC Scott, na lyziach mam nejaku Atomic ktora sedi este nizsie na temene hlavy. A nikde nemam problem s copom, ani ked mam este aj kuklu na hlave....
05.08.2015 - 21:25:53
00
www.camaro5.com
05.08.2015 - 21:56:28
00
Ja nosím cop prevlečený tak ako tá žena na videu ukazovala a je to super lebo sa ti tá prilba na gebuli lepšie zafixuje akurát, že jej bola tá helma veľká, na čele mala medzeru a celé sa jej to kymácalo. Tento týždeň som padla dva krát priamo na hlavu a ani sa mi nepohla ... kúp si helmu tak, že ju vyskúšaš, cez net neodporúčam
07.08.2015 - 10:10:14
00
keyboard_arrow_up