Pre AK4477 je najvhodnejšia zbraň AK47.

Presne tak Laco, len treba nejaku odlahcenu verziu zohnat :lol:
09.11.2012 - 20:44:36
00
aj to je jedna z mozností :D
09.11.2012 - 20:46:03
00
Jedina a ucinna. ;)
09.11.2012 - 20:48:59
00
Alebo rovno kompaktná atómová bomba.. Nie?


ano, 0:43 doslovne :tmi:

youtube.com/watch?v=khyZI3RK2lE&t=

10.11.2012 - 01:23:50
00
hluposti.. kolki z vas uz stretli medveda? ja par ludi poznam a aj sam som stretol neraz vo fatre, neni sa coho bat ( samozrejme ked sa postavis medzi medvedicu a mlade uz ti nepomoze ani Pan Boh, nieto este nejaky sprosty sprej :D ) ale inak sa medved vezme het, ani odfotit ho nestihnes ako upaluje do lesa..

a este mi povedz ako si to predstavujes s tym sprejom, to ho budes cely cas zvierat v ruke a striehnut? bo ked si ho das do batohu alebo co len do vrecka a bude ho treba rychlo pouzit tak ti garantujem ze to nestihas :D
10.11.2012 - 06:10:53
01
sprej je len pre vlastny "lepsi pocit",treba si zadovazit najlepsie svorku irskych vlkodavov ;)ti ho zadrzia na dlhsie ,dost pomoze aj vyhnut sa jeho "jedalni" skoro rano a vecer, ked papa,kto ma rad vyrusovanie pri jedeni,hladny je nervozny,kto by nebol... a budete pripadny "doplnok" stravy :)
10.11.2012 - 08:12:17
00
brat striekal psovi z blizka priamo do tlamy a ten ho mal pekne na haku...

To sa ma do nosa striekat, nie do tlamy :shake: .. anti-pes sprej obsahuje koncentrovany kapsaicin, psi maju mimoriadne citlivy cuch, a henten mozno ranajkuje denne par cili papriciek :lol: .. som raz tak strekol v izbe do vzduchu a mal som dost :D .. tak sa da aj overit, ci nie je uz neucinny, alebo ako pises, nejaky falosny :(
10.11.2012 - 10:05:02
00
Kedze som mal teraz cas, tak som zacal trosku intenzivnejsie citat ohladom toho spreja a o spravani medveda. Prisiel som na jednu vec a to tu, ze sprej je nam v nasich podmienkach na nic. Tento sprej je ucinny, ale len na synantropnych (kontajnerovych a tych, co ziju pri ludskych pribytkoch) medvedov, ktorych je v Kanade a S. Amerike vela. Takze pre nas v lese nepouzitelny. Ten sprej je len pekny reklamny tah, nic viac. Ako som uz spominal vyssie, ja som sa stretol s mackami uz vela krat a nemal som nic. Raz to bola medvedica s dvomi mladymi na cca 10m. Je to plache zviera, ako kazde ine. Riziko hrozi vtedy, ked prekrocime jeho unikovu vzdialenost a ohrozujeme mlade. To by sa nam na bajku velmi nemalo podarit, kedze jazdime vacsinou po lesnych cestach. Horsie je to uz z hubarmi, ktori sa tulaju po hustinach a porastoch, kde sa moze medved past, prip. oddychovat, alebo v jesen priblizit k brlohu. Vela zasluh na strachu z medvedov (a nielen z nich) maju nase media. Ja u nas dennodenne pocuvam, ako nemam do lesa jazdit, lebo je tam plno medvedov, ako tam a zasa tam niekoho napadol a podobne bludy. Nakoniec z toho ani polovica nieje pravda. :lol:
Neviem, nehram sa na hrdinu, alebo nieco podobne, ale ja to takto vnimam. Mozno aj mna raz napadne medved, neviem. Ale radsej nech ma napadne medved, ako ma ma nejaky magor zrazit na aute, lebo to je vacsia pravdepodobnost.
10.11.2012 - 11:12:42
02
Paranoia je svina, to je uz pravdepodobnejsie ze vas diviak napadne :D
10.11.2012 - 11:32:27
00
nj, a inak kedy su diviaci nebezpecni, je to ako s medvedmi? a ako sa da proti nim branit? pretoze casto vidim v mojom okoly ich stopy a rozryte miesta
10.11.2012 - 11:54:14
00
ja som este neco čítal ale ucíní je aj vystrelovacý paralizér alebo plynová zbran ktoru mozes mat v legalnom drzaní
10.11.2012 - 13:30:46
00
To sa ma do nosa striekat, nie do tlamy :shake: ..

upresnim to: kamosovi usiel rottweiler, vbehol bratovi do zahrady a zacal mu mordovat jeho psa (obycajny cokel), kedze sme toho psa poznali nechcel ho brat strielat - je vcelku naruzivy strelec, mal kupeny sprej tak ze ho hned vyskusa.... pred tebou sa melu dva psy, skus mierit ;)
no a teraz si predstav ako mieris na medveda, co sa na teba ruti
my sme na intraku skusali rozne slzaky, najskor len tak v izbe, potom sme si davali aj priamo do tvare, neskor prisiel na rad paralyzer... no nuda po veceroch :D
10.11.2012 - 18:32:20
00
http://zvolen.sme.sk/c/6595855/mladik-z-kysliniek-zahnal-medveda-na-utek.html
10.11.2012 - 20:13:10
00
klasika,žiadni vlastní zamestnanci a potom aj keby ťa medveď zabil nikto nenesie zaňho zodpovednosť.Strašne sa mi páči ten dovetok,že k útoku na lesných robotníkov nedochádza často...no iste,útokov na tupcov zo sme určite nedochádza často...v starom meste ťa pokúše tak možno čivava.
10.11.2012 - 20:33:03
00
uuuzasneee :-) od sprejov cez 44 magnum az po atomku :lol:
Skoda, ze medvede nevedia citat, zaniesol by som im tuto temu vytlacenu do lesa :D
11.11.2012 - 20:07:56
01
keyboard_arrow_up