Tiež som nakúpil pre seba aj pre priateľku darčeky v tom výpredaji, neľutujem vôbec 😊
26.03.2023 - 22:25:05
00
Za mna veľké sklamanie, posledné 2 objednávky boli veľké sklamanie.
V prvej mi poslali nesprávny dres (zo staršej kolekcie), hneď som im písal, reakcia zo supportu bola rýchla a dohodli sme sa, že im dres pošlem a vymenia mi ho za nový. Ešte som ich požiadal, aby dres rezervovali, aby sa nestalo, že sa vypredá. Samozrejme hneď další týždeň dali výpredaj 40% a keď som pozeral stránku, tak dres už nebol, takže som bol veľmi zvedavý, že ako to dopadne. O týždeň na to mi prišiel mail, že dres je nedostupný a nech si vyberiem inú farbu alebo mi vrátia peniaze - prekvapujúce.

V druhej objednávke mi zas prišli poškodené bibs, aktuálne čakám na vybavenie, ale očakávam niečo podobne.

Mám od nich viac veci, čo sa týka kvality, tak zatiaľ som bol veľmi spokojný, ale akonáhle treba niečo riešiť, tak 0 bodov. Mam pocit, že meno si už spravili a začínajú ísť na kvantitu, bodaj by som sa mýlil, ale za mna si dávam od nich prestávku…
12.07.2023 - 20:11:24
00
Ahojte. Ako je to u nich s veľkosťami? Odraziť sa od tabuľky alebo radšej o veľkosť väčšie/menšie? Momentálne sa to týka hornej 1.vrstvy. Ď
15.10.2023 - 17:26:57
00
Ja som 185cm a 72kg. Vrchné veci nosím S a spodné M.
15.10.2023 - 18:23:51
01
len pozor na nove kolekcie - su aj trosku ine tabulky - ked vidim aky model nosi S-ko :-D tiez som nosil vrch S a spodok M (180/70), mne teraz vychaza podla noveho vrch XS a spodok som na hranici medzi S a M. len som z noveho nic este nekupoval tak neviem aka je realita.
15.10.2023 - 19:48:24
03
Podla mna treba kupovat mensie velkosti ako pisu tabulky, resp. na hranici sa priklonit k mensej. Ja mam 188/88kg a hore nosim na dresy S, na ostatne hore M, spodok M. V novej kolekcii zmenili velkosti tusim, ale mam pocit, ze sa to cele posunulo, aj to nie uplne konzistentne. Treba vyskusat, ale v ICH nemavaju vsetko a v potrebnej velkosti.
18.11.2023 - 20:39:30
02
keyboard_arrow_up