Ahojte l :D , potrebujem poradiť v jednej veci, prosím skúsenejších cyklistov, ako mám dvihnúť predné koleso ? Celkovo aby som aspoň chvílu šla na zadnom. Totiž viem ho dvihnuť ale len na chvilu a padne mi naspäť na zem. A taktiež mi poradte v tom ako dvihnuť zadne koleso alebo skôr ako na "bunnyhopp" tiež nejake tie taktiky poznám ale nedokážem zaadne koleso dvihnuť vôbec.. Čím je to ? Nemám dostatok sily alebo to treba viac cviku ? :lol: :yawn: :(


Naposledy upravil Victoria128 dňa 16.11.2015 - 10:38:12, celkovo upravené 1 krát.

16.09.2015 - 16:04:28
00
Ahoj. Treba aj pracovať s ťažiskom, nie len rukami vyhodiť predok do vzduchu a pedálovať :) Chce to cvik. Skúšať, skúšať, skúšať - najlepšie v bezpečných podmienkach a s prispôsobeným bicyklom (napr. nemať nastavený typický XC posed). Na niektorých bicykloch to ide ľahšie, na niektorých ťažšie a treba ozaj viac sily/snahy.

Je o tom napríklad posledný diel cykloškoly https://www.youtube.com/watch?v=GL2d0wSCNRs&list=PL38B128152327A9C1 . Možno by bolo fajn pozrieť najskôr prvé diely a potom skúšať toto :)
16.09.2015 - 19:02:43
01
keyboard_arrow_up