ŠKODA MTB Singletrack maratón Košice

19.09.2015
10. kolo - XCM Tour
4. kolo - Pedal MTB tour
MTB maratón
Košice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (65)
AlePeterbigkobabubakcervoCRSdanix64ddrmodesdroidDurijoekulikerooorfeltoGaliPetGH0STgurohandsomehogermajsterchalan25rZvjano280176jaroslav_hjaroslavgkralovsky.ladislavkuko112lakkoLIGRliquid-jlucia.simova1m4joMajkyFMaoMarki007maro2martinko76Martino123Mato47MattkomilsuMoccamullermnikolazikoNorbertSObruckponcoprakolorastysRobo87rometRvandliksingularis1slavo75SlavoPstefanvanickySTULObikertatranecTeeMTercatino888tomihausertommeeTrakot57vladykaxbikerzifZsuzsi
aha tak to je rozdiel. To si siel na cas okolo 4:35 hod. Sakalovi technicky narocne maratony velmi nejdu. Minuly rok na Kralovskom sme prisli spolu do ciela. Vlastne som bol 3 sek. pred nim a dostal som pamatny dres on uz nie, lebo bol mimo 40-tky
19.09.2015 - 20:57:33
00
Kopec pravdy KEBM 2015 thumb_up0thumb_down
6ti to len dali za sucha.

Mne už pršalo ;)
19.09.2015 - 21:01:21
00
Dusan mal si sa viac ponahlat :)
19.09.2015 - 21:12:08
00
tak dnes to bola strasna sranda uz od zaciatku,najskor som o hodinu zaspal tak na jahodnu som prisiel 9:15 co som si dal dost na cas ale uz o 9:45 som stal na starte co mi zarucilo miesto niekde az na parkovisku pomaly(neskor som sa dozvedel ze mi v predu drzali miesto ale to mi bolo prd platne ) od zaciatku to bol riadny boj prepchat sa do predu ale v pohode ved nakonec o nic nejde :) bike sa hned po prvych zjazodch a singloch rozhodol nespolupracovat a neustale sa mi zhadzovala retaz z velkej pili na malu a dva krat mi aj spadla asi sa mi posunul presmyk ,,,,dost ma to znervoznovalo a neskor asi okolo 50teho km som stratil tlak v zadnej brzde a uz som ju nedokazal naslapat tak na tom mazlavom blate 30 km do ciela iba na prednej... nakonec som prisiel do ciela na peknej osmicke na zadnom kolese (koleso mi uz trelo o ram) to ze ma este zlialo nespominal pretoze to mam na maratone rad a po horalovy,podlesku by bola skoda prist suchy v kosiciach do ciela :D inac z maratonu super dojem...dobra atmosfera,paradna trat,obcerstvenie v pohode,,,jedine co mi chybalo bolo obcerstvenie v cieli ci to ja som bol v cieli tak mimo ze som to nenasiel? dal som si pohar cistej vody ale ked clovek pride z hladakom do ciela tak cista voda akurat zvacsi hladak :D celkovo vsak velka vdaka organizatorom len tak dalej :)
19.09.2015 - 21:14:32
01
[b]FOTO[b] http://alfireto.rajce.idnes.cz/19.9.2015_MTB_KE/
Nic moc ale aspoň niečo
19.09.2015 - 21:20:28
01
Mne sa dost pozdaval usek dolu schodmi so zahmlenymi dioptrickymi okuliarmi (-6) a potom ten smyklavy dreveny mostik. Na nom ma smyklo a uz uz ze som sa nekupal vtom potociku. A s krcami niekde pri kolene sa mi slo paradne :).
19.09.2015 - 21:47:23
00
[b]FOTO[b] http://alfireto.rajce.idnes.cz/19.9.2015_MTB_KE/
Nic moc ale aspoň niečo


no ja som sa našiel...tento zjazdík bol pred prejazdom areálu či?...aj podľa týchto fotiek je vidno, že Sakala predo mnou nebol a potom sa v nejakom tom singláči pred delením tratí zrazu spravil vláčik a pozerám, že kto to brzdí a to on...ak si to skrátil nechtiac tak v poho, ale ak úmyselne, tak to ho potom nechápem, načo na tie maratony chodí... :n: aj som sa ho to chcel opýtať na trati, ale akosi som to nechal tak...
19.09.2015 - 22:03:23
00
Bol tu prvýkrát, ak si skrátil, tak určite neúmyselne.
20.09.2015 - 06:00:09
00
Včera to bolo super pojazdenie, silná konkurencia, trať skvelá, značenie super, zabezpečenie fajn. Jeden z maratónov,kde človek okrem nôh a pľúc cíti a aj predlaktia od zvierania riaditok a chrbát z technických koreňových pasáží :). Škoda mnohých defektov na trati,mňa to naštasie obišlo, asi som dobre nafúkal. Takto nejak si predstavujem dobrý MTB maratón, ktorý preverí nielen kondíciu, ale aj technické zdatnosti (hlavne na tých koreňoch za mokra to bola zábava :P). Jediná nevýhoda tejto trate je, že sa dá na viacerých miestach skrátiť, čoho som bol svedkom. Smutné je, že sa potom páni vystatujú v prvej desiatke na trati RAPID bez okolkov. Na iných maratónoch by zlé odbočenie spôsobilo zablúdenie, tu sa však dá vrátiť na trať s výhodou nejakého toho kilometríku. Tým nechcem povedať, že to daní pretekári urobili naschvál, ale za normálnych okolností by mali byť diskvalifikovaní.
20.09.2015 - 06:29:08
00
Posledny tyzden pred pretekom mi bolo jasne,ze budem mat volno v sobotu tak som nas, rodinu, prihlasil na tento pretek, 22km FS. Pre syna to bol prvy ozajstny MTB maraton, nepocitam okruh na Horalovi kde je 80percent asfalt. Deti sa tesili aj ked pocasie nebolo celkom azuro, chceli bojovat a prist hlavne do ciela, aj ked pri prejazde Lajosky to vyzeralo na zabalenie, zima lejak a otrasna obcerstvovacka. Nakoniec sme dobojovali a neskoncili aspon posledny. Vdaka organizatorom za celkom podareny pretek aj ked aj ked predsa nieco negativne, obcerstvenie na Lajoske - studena voda nezakryta pred dazdom a nic viac, aspon v momente ked sme isli my medzi poslednymi, napoj v cieli pre deti nealko pivo, to si nezasluzia aspon kofolu aj ked platia len 1 ecko, sprchy a umyvanie bicyklov to asi kazdeho rozcarovalo a poslednym negativom bola tombola, na ktoru sa deti tesili ale bola len pre ucastnikov min. 4 pretekov serialu XCM len tato informacia sa nenasla nikde v popise preteku, viem tombola je len taky bonus.
20.09.2015 - 13:07:04
00
skvely pretek, trat, organizacia, atmosfera, vsetko... skoda len ze som sa vobec nepripravil na dazd a kvoli tomu aj nedokoncil. Ceresnickou na torte toho pocasia bol uder blesku do vedenia asi 20m odomna - co bol instantny sok, a pistanie v usiach asi dalsich 15 minut :D
20.09.2015 - 13:17:23
00
to co znamena ze si sa nepripravil na dazd? :D co sa tyka pneu tak ja viac menej dojazdujem bontragery xr1 ale aj po dazdi bola trat relativne sucha az na niktore casti takze no problemo :) ale ved ja som bol hrozne rad ze sprchlo,rano bolo uz 20 stupnov a celkom dusno.....tak to bolo pre mna osobne super osviezenie :)
20.09.2015 - 13:25:43
00
tak priatelia ak sa pozriete do tabulky s casmi tak to posledne na 50tke je moje :D takze pretek som prezil a dosiel do ciela na poslednom mieste po 5 hodinach a 50 minutach a asi 13tich krcoch v nohach ked sa mi svaly vyslovene vlnili na stehnach :D cielom bolo prist do ciela co sa mi podarilo a prezit pretek co sa mi tiez podarilo :) nebol ani jeden pad ak neratam zoskoky z bicykla pre krce v stehnach :D co ma velmi potesilo bolo ze mi ludia v cieli symbolicky zatlieskali ked videl ze sa dokotulal posledny pretekar a ked som chcel zist z bicykla a podakovat im tak som znova dostal krce a zvalil sa na zem no teraz uz s usmevom na tvari lebo som dokazal to co som si zaumienil :) dalsi rok to uz bude lepsie kedze budem mat viac praxe, resp. budem mat prax kedze som zacal s cyklistikou pred nieco vyse mesiacom :D trat bola fajn a pocasie to zabilo :D ked som isiel hore po luke a dookola slahali blesky nebolo mi veru jedno ze sedim na kope hliniku a zeleza :D ale zazitok mam do konca zivota :)
20.09.2015 - 14:51:22
019
Handsome gratulujem a držím palce. Ns budúci rok sa tam možno stretneme.
20.09.2015 - 15:15:09
00
dakujem za dusu a lepenie. v lepeni boli este dve cierne monterpaky. poprosim darcov o spravu. vyrovname sa. ja startovne cislo 36, zeleny dres aj bicykel.
20.09.2015 - 15:36:39
00
keyboard_arrow_up