Treba obcas aj pouzit hladanie alebo napisat PM. ;)

oblecenie-doplnky-prislusenstvo/navrh-dresov-pre-klub-t33044.html
oblecenie-doplnky-prislusenstvo/navrh-xc-dresu-t15014.html
oblecenie-doplnky-prislusenstvo/vyroba-dresov-t13128.html
oblecenie-doplnky-prislusenstvo/vlastne-dresy-t4673.html
07.10.2015 - 11:36:10
00
Ľudia ste čudný. Najskôr tu čítam že niekto kto sa mi zavesi do háku mi berie energiu A teraz že keď si niekto oblečie pro tour dres že sa na niečo hrá. A potom čo tí ľudia čo chodia napríklad na hokej? Aj oni sa na niečo hrajú? Nech si každý oblečie to čo sa mu páči A v čom sa cíti dobre.

Janiik ten dres vyzerá naozaj dobre.
07.10.2015 - 11:37:02
07
mne skôr príde smiešne, že výraz ako mamil sa vôbec uchytí...ale beriem to tak, že je to z UK, kde je cyklistika len módna záležitosť posledných rokov s víťazstvom BW na Tour...v ITA, ESP, FRA, BEL, NED, čo sú cyklistické veľmoci to nikto nerieši a v tej "lycre" jazdí každý...;)

..no neviem. v UK som strávil nejaký ten piatok cca v 2004 a 2005 a cyklisticky sme ich na tú úroveň ešte nedobehli (jedine, že by sa nám, medzičasom, vydali naproti)...
07.10.2015 - 11:45:42
00
Ľudia ste čudný. Najskôr tu čítam že niekto kto sa mi zavesi do háku mi berie energiu A teraz že keď si niekto oblečie pro tour dres že sa na niečo hrá. A potom čo tí ľudia čo chodia napríklad na hokej? Aj oni sa na niečo hrajú? Nech si každý oblečie to čo sa mu páči A v čom sa cíti dobre.

Janiik ten dres vyzerá naozaj dobre.

Porovnavat jablka s hruskami. Je trocha rozdiel ked pojdes fandit na hokej ako ked ides trenovat/pretekat na bicykli. Ked o rok pojdes na MSR fandit Petovi alebo Jurovi, tak si oblec dres Tinkoff-Saxo. To je ine. Ten priklad s hokejom podla mna nie je moc stastny.
07.10.2015 - 11:51:52
00
vsak ja som nepisal o Slovensku ale o tych krajinach so skratkami ;)
07.10.2015 - 11:52:54
00
To je zas debata,to aby som teraz zahodil dres katusha a isiel holy na biku domov,aby som sa nahodou na nieco nehral :(


Naposledy upravil Talbot dňa 07.10.2015 - 12:43:06, celkovo upravené 1 krát.

07.10.2015 - 12:12:38
010
teraz? to si mal uz davno :)
07.10.2015 - 12:24:44
01
No ja z praxe v trošku inom športe vnímam, že hráči bežne nosia dresy veľkých hráčov na tréningy, ale nikdy som si nevšimol, žeby to tam niekomu tak veľmi prekážalo ako tu. Bez ohľadu na to, či tí hráči hrali von, alebo dnu, bolo to jedno... Ja mám tiež jeden takýto dres v tom inom športovom odvetví, kde tu ho nosím, vôbec to nejako neriešim a ani nikto okolo mňa. Neviem k čomu speje táto diskusia. Úprimne, ak Vám to vadí, OK, ja keď neviem čo môže byť na tom tak pohoršujúce, ale nevidím dôvod od toho odhovárať aj ostatných. Či vari keď niekto nie je toho názoru čo aj vy, tak stoj čo stoj všetkých treba presvedčiť, že tak ako to vnímate vy, je to to správne? Mne napr. tie tímové dresy vôbec nevadia, trošku sa pousmejem, keď na MTB vidím chlapov v dresoch Saxa, ale na druhú stranu si hovorím, a myslím si, že to je dôležitejšie, že aký veľký fenomén je teraz cyklistika. Skôr bys om videl veľké plus v tom, že možno niekoľko tisíc ľudí zrazu trošku zmenilo životný štýl na zdravší, no viem si zase predstaviť aj to, že teraz sú plnšie cesty cyklistov a kopu kadejakých tímových a dúhových dresov a neviem čo ešte, že to proste môže niekomu neskutočne žily trhať. Ale to bude asi tým, že vyhovieť sa každému nedá :)
07.10.2015 - 12:33:43
09
Síce nemám doma žiaden pro tour dres ale zato mám fľaše Sky idem ich rýchlo hodiť do koša aby som sa náhodou nehral na Frooma keď sa budem škriabať na Vršatec.
07.10.2015 - 12:49:55
04
No ja z praxe v trošku inom športe vnímam, že hráči bežne nosia dresy veľkých hráčov na tréningy, ale nikdy som si nevšimol, žeby to tam niekomu tak veľmi prekážalo ako tu.

Ani na fóre o spomínanom športe to nikomu neprekáža? :)
07.10.2015 - 12:51:42
01
Tam sa také veci neriešia :D Tam sú iné "dôležitejšie" hádky a dokazovanie si, kto je väčší trošku v inom smere :D Popravde tam už ani nechodím, ak by to niekoho zaujímalo, môžete o tam skúsiť prelúskať, či niekto niekedy tam riešil dresy :D
http://forum.basketland.sk/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi
07.10.2015 - 12:59:02
00
ja nosim dresy Dukly Trencin, aj ked za nich nejazdim a nikdy jazdit nebudem, no vobec sa za to nehanbim a planujem si kupit aj Trek Factory Racing.. a tiez sa za to nebudem hanbit :)

riesit zbytocne hluposti.
07.10.2015 - 12:59:39
03
Treba zalozit temu oblecenie nevhodne na cajgel a vykopat vojnovy dres
07.10.2015 - 13:03:06
01
:lol: mat vase starosti....
07.10.2015 - 13:11:01
05
trosku nechapem vyznamu tejto debaty, hlavne ked vsetky celky maju pocas sezonny 2,3 verzie dresov a na dalsiu uz maju uplne nieco ine...
kupim si taky, co sa mi paci farebne, sadne mi a vozim sa v tom.... takisto aj spominany basket, kupil som si dres mojho domaceho teamu, chodim v nom fandit a dokonca v nom aj hravam po veceroch s kamosmi, a nikto sa nikdy nad tim nepozastavoval...

mozno sa mozme spytat Barcelony, Manchestru United, ci im vadia tie miliony predanych dresov ich hracov :D a urcite v tom niekto aj hrava na dvore futbal, a nie len pred telkou sedi a fandi...
07.10.2015 - 13:13:51
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up