Sulov ideme skusit :D 5:55 vlak odchod vlaku :) zajtra ma byt slnecno a potom tyzden prsat :)
12.10.2015 - 22:09:36
00
ty si sa teda pekne rozbehol po uraze. Dobiehas deficit :)
12.10.2015 - 22:14:44
00
Ruka uz v pohode a kedze s pocasim je to bieda a dovolenku musim cerpat, tak aspon takto ak vyjde nejaky vacsi vyjazd tak super. Par krat do tyzdna po praci na 2h so svetlom je fajn ale predsalen ma clovek ine pedstavy o bikovacke. :)
12.10.2015 - 22:21:49
00
Keby nasnezilo a bolo pod nulou tak by bolo asi teplejsie jak teraz :tmi: ..
12.10.2015 - 22:55:11
00
Dnes som vybehol na mociarnu, jedina sanca aku najst v mori listia, bolo ist od spodu traili v prostismere:D, inac super trailik, skoda, ze trocha kratky ,ta nova cast BK trailu je paradicka fakt dobra robota
12.10.2015 - 23:00:22
01
problém nie je zákaz vjazdu,ale vydývanie povoleniek.takže ho treba len z jednodušiť a je po probléme.Reči o luďoch čo tam maju nejakú chatku su len drísty.Tých nehlnutelností je tam dokopy do 10.A to čo oni žiadajú bude ešte horšie ke´dže chcú mať povolený vjazd aj cez víkend ktorý bol zakázaný.
13.10.2015 - 07:02:32
00
Ked tam bol zakaz uplne, by ma zaujimalo, ci mali auta, parkujuce na chodniku a cykloceste pri Klepaci, nejake povolenie :lol: .. a ked nie, ci s tym nieco policajti , co sa tam prevazaju na konoch a autach, nieco robili. Ze aktivne papucovali pri Cervenom moste, ked bol naval, to ano.
13.10.2015 - 07:18:16
01
policajti robia hovno permanentne a o novom riaditelovi mlb vieme stále len velké hovno.V tomto meste nikdy nebude poriadok a kadejaké spolky si tu kvôli svojej lenivosti vybavia všetko.
13.10.2015 - 07:23:35
01
Celý ten zákaz a povolenia na ceste Mládeže (od Železného mosta ku kozám) je urobený nezmyselne.
Cesta patrí mestu a povolenia vydáva mesto. Povolenia ďalej do ML vydávajú Mestské lesy.ˇ
Príklad: keď potrebujem povolenie na vjazd autom do ML (napr. pri údržbe Cerovky) dostanem ho na ML. Aby som sa dostal autom k budove ML, potrebujem povolenie od mesta na cestu od železného mosta k ML.
Potrebujem pri vstupe autom do ML od Patrónky dve povolenia. Jedno od mesta (cesta Mládeže), druhé ďalej od Mestských lesov. Kocúrkovo.
:N:
13.10.2015 - 08:18:38
00
kks .. to je ciste kocurkovo :tmi: .. jedine auto na bajk nalozit a od budovy ML bajk do auta :D
13.10.2015 - 08:33:53
00
Taka konspiracna teoria mi napadla, ze mozno su rybari len zasterka a skryvaju sa za nich dalsie zaujmove skupiny, aby to nevyvolalo taku priamu vlnu negativnych reakcii vo verejnosti, keby sa ozvali priamo tie skupiny a ziadali spristupnenie doliny. Cize polovnici, skupina okolo projektu "rekonstrukcie" sanatoria, skupina okolo projektu "rekonstrukcie" Snezienky, stavitel noveho bufetu U Slivu, majitel Klepaca. A mozno mali toto uz davno pripravene a dohodnute s Nesrovnalom a rybarskym zväzom a cakalo sa len kym Nesrovnal dosadi svojho cloveka na post riaditela ML, lebo cely cas tichucko a po vymene riaditela zrazu chudacikom starym nevladnym tisicom rybarov vadi, ze mozu ist na ryby autom, len si musia vybavit povolenie a preto zrazu treba otvorit celu dolinu vsetkym. Zaujimave, ze doteraz boli ticho a nikto s tym povolenim nemal problem a v zivote nikto z rybarov co ma auto nesiel MHD...
13.10.2015 - 08:39:24
05
Tak nejak. Ti, co kupili pozemok v areali byvaleho sanatoria sa nevzdaju. Privelmi lukrativna oblast. Aj ked podla mna absolutne nevhodna na byvanie, kedze je tam stale zima a tma. No ale su ludia, ktori daju aj posledny cent za to, aby tam mohli byvat, pricom ale cely den stravia v Auparku/Eurovei/atd.
13.10.2015 - 08:45:45
02
za všetkým treba hladať toho *****. Nesrovnala,toto sú všetko jeho kšefty a skapíňajúcej sdkú v tomto meste.A čo sa týka povoleniek tie má vydávať len magistrát,pretože aj mlb sú len jeho podriadenou org.
13.10.2015 - 08:53:24
00
Myslim, ze jezus to vystihol. Tu vobec nejde o rybarov. Je to kvoli Klepacu, Rotunde a asi aj okolia sanatoria. A necudoval by som sa, keby to povolenie potiahli az k lanovke.
13.10.2015 - 09:44:53
00
Vcera som niekde na fb nasiel peticiu aby sme ich prehlasovali, ale dnes ju uz neviem najst. Nejako sa mi to blbo zobrazuje. :-(
13.10.2015 - 09:48:47
00
keyboard_arrow_up