Bade napísal:
ak nepride treti mail ktory to zmeni zasa na dalsi tyzden.


tak prisiel, ale shiping date ostel nezmeneny, teda do dnes 30.10. hned som volal na infolinku a dostal som odpoved ze dnes poobede expeduju. pokial ho neuvidim, neuverim :swear:
30.10.2015 - 14:52:02
00
Bade napísal:
tak prisiel, ale shiping date ostel nezmeneny, teda do dnes 30.10. hned som volal na infolinku a dostal som odpoved ze dnes poobede expeduju. pokial ho neuvidim, neuverim :swear:

kedy si robil objednavku
30.10.2015 - 16:41:19
00
v 38 tyzden.
30.10.2015 - 16:45:15
00
vcera prisiel e-mail z canyonu :Important information regarding your order

Please disregard the order confirmation you received from us yesterday. If a payment request accompanied this confirmation, please also disregard this request. In case you have already submitted payment for your order via a link (credit card, PayPal, Ideal), rest assured that your payment method will not be charged until the time at which your order ships.

During the transfer of orders from our old system into our new system we experienced critical failures. This had the unfortunate consequence of releasing over 10.000 orders that, for the most part, contained misinformation. We have already begun reworking all orders into our new system, and you will receive an accurate order confirmation from us within 2 weeks.

Since the 22nd of September we have been deeply involved in the implementation of our new SAP software system. During the course of this implementation we have encountered enormous difficulties, and we are working day and night to resolve these issues. Please accept our most sincere apologies for any inconvenience we have caused you. We value you as a customer, and we are grateful for your continued understanding.

Your Canyon Crew

gogle translate: Dôležité informácie týkajúce sa vašej objednávkyProsím, ignorovať potvrdenie objednávky, ktoré ste dostali od nás včera. Ak je žiadosť o platbu v sprievode toto potvrdenie, prosím tiež ignorovať túto požiadavku. V prípade, že ste už odoslali platby za Vašu objednávku prostredníctvom odkazu (kreditnou kartou, PayPal, Ideal), buďte si istý, že vaša platobná metóda nebudú účtované až v okamihu, keď sa vaše objednávky lodí.Počas prenosu objednávok z nášho starého systému do nášho nového systému sme zažili kritické zlyhanie. To malo za následok nešťastné uvoľňovanie cez 10.000 objednávok, že z veľkej časti, obsiahnuté dezinformácie. Už sme začali prepracovať všetky objednávky do nášho nového systému, a obdržíte presné potvrdenie objednávky od nás počas 2 týždňov.Od 22. septembra sme boli hlboko zapojené do realizácie nášho nového softvéru SAP systému. V priebehu tejto implementácie sme narazili na obrovské problémy, a pracujeme vo dne v noci, aby tieto problémy vyriešiť. Prijmite prosím našu úprimnú ospravedlnenie najviac za prípadné nepríjemnosti sme Vás spôsobil. Vážime si vás ako zákazníka, a sme vďační za vašu pokračujúce pochopenie.Váš Canyon Crew


Naposledy upravil Bade dňa 02.11.2015 - 11:38:42, celkovo upravené 1 krát.

01.11.2015 - 14:22:46
00
"critical failures"
"enormous difficulties"
"working day and night"

ano to su presne typicke slova spojene s implementaciou SAPu
01.11.2015 - 14:50:16
03
nj, ked im to implementuje firma s 5timi ludmi, ani sa nedivim...
01.11.2015 - 16:11:19
00
Keď to tak čítam, tak som rád že som objednávaciu tortúru absolvoval v júni/júli...a hlavne bez problémov...
01.11.2015 - 16:33:15
00
Fotky mojho Canyonu CF5.9 tu
01.11.2015 - 16:39:39
01
Tak mne zatial ten email neprisiel. Tento tyzden (toto je uz o 2 tyzdne posunuty termin) by mi mali posielat bike, tak som zvedavy ci ho dodrzia.
01.11.2015 - 18:17:44
00
Ja som objednal bike 36. tyzden (nedela), potvrdenie emailom som dostal 37. tyzden. Prvy termin expedicie som mal 39. tyzden. Potom ked neprisiel, tak presunuli na 43. tyzden, a potom opat este na 44. tyzden. Aj ten uz presiel a ziaden bajk. Nerozumiem podla coho vyrabaju a distribuuju tie bajky. Bade pise, ze objednaval 38. tyzden a bajk uz ma na ceste. Pride mi to, ako keby vytahovali objednavky z klobuka. Vidim to tak, ze bike pride v decembri, ked uz vytiahnem bežky.
02.11.2015 - 11:08:24
00
PeterVrcitaj moj posledny prispevok na tejto strane. tak skoro to nebude,maju vo firme chaos.
02.11.2015 - 11:37:33
00
na toto by som nemal trpezlivost, objednavku by som zrusil. Sam som objednaval canyon, ale ten prisiel do tyzdna
02.11.2015 - 11:44:11
00
Bade Ty sa uz tento rok hadam ani nepovozis.Inak sral by som aj ja cely Canyon,ked by som mal pol roka pomaly cakat.Ked cosi chcem,chcem to teraz a nie za rok predsa.Tym duplom,ze za to nedas 10korun!
02.11.2015 - 11:51:29
02
pri tom bordeli co tam maju, ked zrusim objednavku tak mi pridu € na ucet neviem kedy. pockam este tie dva tyzdne, uvidim aky datum odoslania mi pridelia.
02.11.2015 - 11:54:05
00
Toto už celé nejaké divné
Akože mesiac po prechode na nový systém a oni sú V srackach nedokážu pokračovať v plynulom chode
WTF
02.11.2015 - 19:09:40
00
keyboard_arrow_up