Zdar bikeri, chcel by som na mojom biku vymenit mechanicke brzdy za brzdy hydraulicke, nakolko uz nestacim kupovat lanka co mi stale sa trhaju a ani ucinnost neni bohvieaka.
Chcem sa vas teda popytat na co si dat pozor ak ste to uz niekto robili.
Vopred vdaka za vsetky rady.
20.11.2015 - 08:47:58
00
Daj si pozor na uchytenie (niektore stare potrebuju iny adapter), vyber zi nejaku rozumnu znacku a a pozri si, ci si vies skratit hadicu na pozadovanu dlzku sam doma, pripadne si ju rovno objednaj skratenu.
Rovno si skontroluj aj kotuce, ci su este OK - trocha odmastnenia tiez neuskodi.

Vsetko su to male veci, ale je dobre o nich premyslat dopredu.
20.11.2015 - 09:48:21
00
Nekupuj AVID, lebo odvzdusnovanie je nocna mora ( aspon pre mna ). Ak si vsak sikovny, tak kludne aj AVID ;-) Pozor na typ brzdiacej kvapaliny ( DOT a mineralny olej ), urcite si 2x skontroluj co je v servisnom manualy prikazane pouzit. Tiez si pred manipulaciou s dostickami alebo kotucom umy ruky. Raz zaseres dosticky olejom alebo brzdovou a uz sa toho len tak lahko nezbavis.
20.11.2015 - 10:23:24
00
Ak vymyslas s hydraulikami, tak rozhodne shimano. Taky rozumny zaklad a napriklad nastavit avid aby nesuchali je mensi zazrak.

Osobne som mal, mam, alebo aspon servisoval dvoje magury, stvore shimano a dvoje avidy a najjednoduchsie je jednoznacne shimano.
20.11.2015 - 10:58:14
00
Ok dik za radu zrejme pojdem do toho shimana, Mam na to celu zimu tak pohodka.
20.11.2015 - 13:26:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Brzdy / Kotúčové brzdy)
keyboard_arrow_up