Mozeme ist za duvesom do Piestan. Lebo on vzdy niekam zdrhne, ked s nim chceme ist jazdit.
27.11.2015 - 22:36:14
00
konkretne sem: https://www.google.sk/maps/place/922+11+Pra%C5%A1n%C3%ADk/@48.6520999,17.6871649,18z/data=!4m2!3m1!1s0x476cab52e5d0dba9:0x400f7d1c696fdf0
27.11.2015 - 22:40:09
00
A ked tam prideme, zistime ze kolobezku nechal doma ;-)
Kazdopadne, slapat to zdola z Vrboveho na Kosariska by bol celkom trening, naspat o to vacsia zabava. Mam velmi rad tento kusok rodnej hrude, ked sa mi nahodou podari kupit nejake vhodne auto, chcel by som tym smerom chodit castejsie na vylety.

Co sa zajtrajska tyka, Aladin hovori 5 - 12 m/s zo Z - SZ. Takze footbike stavil by som tvoj unikatny know-how, ktorym smerom sa vydat. Laka ma Slovnaftska hradza, ale navrat proti vetru... Z Bergu to tiez nebude ruzovejsie, ale zase cukriky :-) len ked sa hlasi tolko ucastnikov, aby bolo dost sladkosti...
Stretko navrhujem 10:30 - 11:00, miesto podla vektoru pohybu, co vy na to ?
27.11.2015 - 23:04:50
00
fokel napísal:
A ked tam prideme, zistime ze kolobezku nechal doma ;-)
Kazdopadne, slapat to zdola z Vrboveho na Kosariska by bol celkom trening, naspat o to vacsia zabava. Mam velmi rad tento kusok rodnej hrude, ked sa mi nahodou podari kupit nejake vhodne auto, chcel by som tym smerom chodit castejsie na vylety.

Co sa zajtrajska tyka, Aladin hovori 5 - 12 m/s zo Z - SZ. Takze footbike stavil by som tvoj unikatny know-how, ktorym smerom sa vydat. Laka ma Slovnaftska hradza, ale navrat proti vetru... Z Bergu to tiez nebude ruzovejsie, ale zase cukriky :-) len ked sa hlasi tolko ucastnikov, aby bolo dost sladkosti...
Stretko navrhujem 10:30 - 11:00, miesto podla vektoru pohybu, co vy na to ?

Ty si tu doma?
Mam to trochu aj na biku prejdene. To chodím na MTB s takym kamošom, ešte starším ako som ja (škoda, že kolobežka je unho zabita)
https://connect.garmin.com/activity/220789921
resp.
http://utrack.crempa.net/report/saved_report.php?ident=13022c5f826d921eecdf41fe32b2fcdf
na zaver sme navštivili farmu pana Bagaru (to je ten pan, čo vystupuje v tej farme)
28.11.2015 - 19:53:21
00
Takze, k sobote - konecne sme neboli s footbike sami dvaja ! Najprv sme fakt mysleli, ze tie dve blondiny okolo tridsat cakaju na niekoho ineho, ale nie. Prisli ze oni su este mlade a otvorene ( novym skusenostiam ) a ze teda chcu vediet,co tie kolobezky a kolobezkari dokazu. Tak co sme mali robit ? A to este nebolo vsetko...

Vyjazd smer Rakusko opacnym smerom, teda Most SNP, Kopcianska, Kittsee (bohuzial bez cukrikov, v sore stalo asi 15 autobusov a nespocet osobakov), footbike mi ukazal prekrasny Schloss a hlavne park okolo neho, Berg dedina, Berg prechod, hradza Lafranconi - Stary most a napriek mojim velkym planom uz len zase Most SNP a dom. Vietor podla predpovede bol, ale citit ho vlastne bolo len 2x - Kittsee-Berg ( ako povedal footbike tam to bolo heroicke ;-) ) a potom znicoho nic, spoza lesika pre colnici, pecka z boku, ktora celkom prekvapila. Vo vysledku pohodovy vyjazd, u mna 29,8km a priemerka 14,2km/h, takze aj stanovene ciele sme splnili a duves-a dobehli ;-)

A teraz ta pecka na zaver - po prichode k tradicnemu miestu rozchodu pri Morovom stlpe nas oslovila skupina mladych nadhernych zien, ktora sa lucila so slobodou jednej z nich. A vraj mi dvaja sme idealni adepti, ktori im v tom mozu pomoct...Tak sme im pomohli, ved sme slusne vychovani mladenci !

Pocasie na vikend vyzera byt priaznive, takze ak niekto chce za jedno (do)poludnie zazit viac ako ini za cely zivot, viete kde sa mate hlasit...

Fotky mobilovky a vyzera to ze moj mobil uz zjavne dofotil, tak neostre to este nebolo :-( a este teraz vidim, ako mi uteka horizont. Seriem na to, nabuduce radsej viec textu a menej fotiek.

Prílohy:

Cerveny.JPG
Cerveny.JPG 42.63 KiB thumb_up0thumb_down

Labute.jpg
Labute.jpg 87.5 KiB thumb_up0thumb_down

Lenive dopoludnie.jpg
Lenive dopoludnie.jpg 118.4 KiB thumb_up0thumb_down

Nevesty.jpg
Nevesty.jpg 89.82 KiB thumb_up0thumb_down

Vendeta.jpg
Vendeta.jpg 37.17 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil fokel dňa 02.12.2015 - 23:27:33, celkovo upravené 1 krát.

02.12.2015 - 22:46:30
01
Tie divečata nie su kolobežkarky.
Ja mam nadchu, v pondelok som prechladol, takže nič z treningu nebude. A tak som sa pekne rozbehol. 4 kila dolu.
02.12.2015 - 22:59:50
00
Ale aspon to nie su ortodoxne cyklistky ako zvysok tohto fora ;-)

Este k tomu Prasniku som zabudol - nie som odtial, som cisty BA pozitiv, rodnou hrudou som myslel cele Slovensko. Ale ten kusok mam naozaj rad, maval som pracovne povinnosti o.i. v Brezovej pod Bradlom, Novom Meste n/ Vahom a v Senici. Obcas sa pritrafilo napriklad Veseli na Morave, alebo Brno kombinovane s NM a to boli potom vzdy krasne dni, ak sa este podarilo pocasie... Paci sa mi tam ze je to stale take malokarpatsky zvlnene, ale zaroven uz rozlahle.

A zaroven, kedze nie som ochotny stravit kazdy den 2 hodiny cestovanim v zapche z okolia BA do prace, ale domecek a zahradu by som chcel, snivam o tom, ze si u raz kupim chalupu niekde, kam by som sa vedel dostat cca za tu hodinu jazdy ( napriklad aj v lete po robote ) a napriklad ten Prasnik by tomu celkom zodpovedal
02.12.2015 - 23:23:33
00
Ten Prašník je fakt daleko. Ale napr. zaťova mama tak cestuje. Každy den do BA. brrrr
03.12.2015 - 07:09:31
00
Kazdy den nie, to by som mohol byvat aj v Rovinke ;-)

Moj plan je, mat tam chalupu, s tym ze ked bude pekny den, poviem si ze zdrham z prace skor, o piatej som tam, deti mozu az do vecera behat po zahrade atd a podla nalady sa potom vratime domov bud v noci, alebo na druhy den pred robotou.

Tolko k rubrike Snivajte s nami :-)
03.12.2015 - 08:18:07
00
duves napísal:
Tie divečata nie su kolobežkarky.
Ja mam nadchu, v pondelok som prechladol, takže nič z treningu nebude. A tak som sa pekne rozbehol. 4 kila dolu.

A to vadi, ze nie su kolobezkarky? Ale boli priatelske a nemali predsudky voci nam. Tu su kolobezkari, ktori s nami jazdit nikdy nepojdu a cyklisti maju predsudky. My sme ti uz skor povedali, ze mi netrenujeme, my len jazdime a tesime sa zo zivota.
03.12.2015 - 08:43:47
00
duves napísal:
... A tak som sa pekne rozbehol. 4 kila dolu.


Ja zas hore...a keby len 4 :lol:
03.12.2015 - 08:45:12
01
stano3b tak rychlo rasties ty alebo maly ? ;-)
03.12.2015 - 10:47:43
01
footbike napísal:
A to vadi, ze nie su kolobezkarky? Ale boli priatelske a nemali predsudky voci nam. Tu su kolobezkari, ktori s nami jazdit nikdy nepojdu a cyklisti maju predsudky. My sme ti uz skor povedali, ze mi netrenujeme, my len jazdime a tesime sa zo zivota.

Nemam kolobežku preto, aby som s niekym jazdil. Ja jazdim koli kondičke a nehanbím sa jazdit sam. Nepotrebujem mať okolo seba "křoví". :rofl:
03.12.2015 - 12:10:42
00
fokel Ja :)
03.12.2015 - 12:33:52
00
duves napísal:
Nemam kolobežku preto, aby som s niekym jazdil. Ja jazdim koli kondičke a nehanbím sa jazdit sam. Nepotrebujem mať okolo seba "křoví". :rofl:
Ja jazdim pat rokov sam a slubujem, ze uz nikdy Ta nebudem volat jazdit. Ale hocikto iny je vrele vitany.
03.12.2015 - 18:49:16
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up