stano3b napísal:
Ja zas hore...a keby len 4 :lol:

Nemal som ambiciu schudnut pri jazde na kolobezke, ale ten pohyb sa mi paci a je to droga. Ja som neschudol na kila, ale dzinsy som zmenil o dve cisla mensie. Prikladom drogy zvanej kolobezka je fokel, boli sme si zajazdit a pokecat a ked sme prisli naspat k vyletu, k bodu, kde sa zvykneme rozdelit mi hovori:"...mne sa este nechce ist domov, chcel by som este jazdit. Podme este niekam." Tak sme este niekam isli, ale od vacsej porcie nas odradil uz fakt silny protivietor. To vyjazdis, neboj. My s foklom prideme za Tebou do Ziliny, uz to mame logisticky vymyslene.
03.12.2015 - 18:59:23
00
footbike napísal:
Ja jazdim pat rokov sam a slubujem, ze uz nikdy Ta nebudem volat jazdit. Ale hocikto iny je vrele vitany.

Tak to neprežijem
03.12.2015 - 20:39:29
00
footbike No, uz som raz na biku zhodil cielene 20kg...Asi si to budem musiet po rokoch zopakovat :)
11.12.2015 - 15:16:11
00
K teme...

Prílohy:

IMG_20151210_101837.jpg
IMG_20151210_101837.jpg 90.02 KiB thumb_up0thumb_down

11.12.2015 - 15:28:18
00
Kostra, teda ram. Si vyrobil?
11.12.2015 - 16:15:12
00
Odpoviem za Stana, tuto nevyrobil ;-) skor by som povedal ze (opieskoval) nastriekal, ale netrufam si odhadnut ci je to zaklad alebo final, vidim na telefone prd..:

stano3b ja mam skor opacne myslienkove pochody, rozmyslam ako prisposobit moje auto farebnej scheme mojej Vendety :-)
11.12.2015 - 16:28:47
00
duves ...kiezby :) Toto ma na svedomi pan Pechr. Je to ten isty ram, ako ma fokel.

fokel Pieskovat nebolo treba. Mal som vybratu tmavo sebu farbu podla RAL vzorkovnika, ale chcel som ju matnu, ako sa len da. A vzniklo z toho toto...Je to svetlejsie ako som cakal a naviac, to vyzera ako zaklad. Romyslam, ci to nechat, alebo dat inu farbu. No, kolega bude mat zo mna radost :D
11.12.2015 - 17:27:34
00
No matna seda bude vzdy vyzerat ako zaklad alebo spricgit :-)
Kazdopadne zacinam byt o to viac zvedavy na vysledok - ak by to bolo auto tipoval by som zvysne diely vsetky cierne, alebo vsetky biele, alebo veeeeela lesteneho / zlateneho kovu, ale pri kolobezke to moze byt este uplne inac :-)

P.S. Teraz ma este napadli tie 100 spajlove kolesa vo sa davaju na cruisre a choppre, zlate konusy namiesto matic atd. Taku kolobezku som fakt este nevidel ;-)
11.12.2015 - 17:35:25
00
fokel, ako tak kukam na stanovu kolobehnu, tak zajtra do Ziliny nejdeme. To som zvedavy ako tato prestavba dopadne, lebo tato kamuflaz by bola vhodna tak pre lietadlo US Navy. Aj nase sadzomety maju podobnu, staci len domalovat kocky a bude digitalna kamuflaz. Budes na to nosit aj letecku prilbu so slnecnym stitom a dychacou hadicou?
11.12.2015 - 18:05:09
00
stano3b napísal:
K teme...

stano3b, toto daj na kolobezkovy fejsbuk a dostanes tisice rad ako to vylepsit. Aj Vasek Ti poradi, ked sa preberie z komy.
11.12.2015 - 18:10:53
00
Tak tu dychaciu hadicu bude urcite potrebovat, ked uz nosi anti-G brusny pas :-)

Kazdopadne footbike tymto si ma zabil uplne "Aj Vasek ti poradi, ked sa preberie z komy" - predstavil som si ho ako to komentuje jadrnym hanácké narecim :-D
11.12.2015 - 19:48:34
00
Od nikoho rady nepotrebujem a mam aj pocit, ze prestanem s apdejtmi ako pokracujem, lebo to tu podaktorych jaksi moc rozvasnuje...
11.12.2015 - 21:51:27
00
Ok! Tak radsej uz nic :-( mne sa to paci a tesim sa na vysledok, zhruba odvtedy ako si mi nacrtol svoje plany.

Ked sme tu takmer vsetci... Nestretol sa niekto z vas s niecim ako "vysoke bezecke tenisky" ? Napriek tomu ze sa drzim rady o postaveni noh na stupatku, ktoru mi dal footbike, som si vcera zase lizol kotnik, pre zmenu pravy. A zase to nebolo ze by som kopol do zadnej stavby, ale zabalancoval som v okamihu kedy som prechadzal stupatkom okolo nohy polozenej na asfalte a uz to boli...

A kedze mi je cca od 4 stupnov nizsie zima v mojich beznych bezeckych teniskach a v Salomonoch GTX3 sa mi az tak dobre nejazdi, keby bola rozumna alternativa ochranil by som sa jednym vrzom proti chladu aj vlastnej nesikovnosti.

Na zaver si dovolijem podakovat vyssej moci za tuto suchu jesen. Od zaciatku Oktobra som bol v praci MHD tusim 2x a zatial si stale rovnako uzivam ten cas straveny cestou do a z. Vlastne su to dve najlepsie casti mojho pracovneho dna :-)
11.12.2015 - 22:23:18
00
fokel napísal:
...ale zabalancoval som v okamihu kedy som prechadzal stupatkom okolo nohy polozenej na asfalte a uz to boli...
)

To bude cena za siroke stupatko, kamarat. Fakt skus stat na nom co najblizsie k odrazovej nohe.
11.12.2015 - 22:56:01
00
stano3b napísal:
Od nikoho rady nepotrebujem a mam aj pocit, ze prestanem s apdejtmi ako pokracujem, lebo to tu podaktorych jaksi moc rozvasnuje...

Klídek, veď už som ticho. No a keď sa predsa len rozhodneš sem update nedávať, tak niekomu to možno bude chýbať. Ste nejakí precitlivelí, ľudia. :headbang:
11.12.2015 - 23:02:25
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up