Hosť napísal:
... a fraňo je podľa mňa veľmi schopný manažér, už len keď sa pozriete na aké zahraničné podujatia chodila bystrica a na aké dukla..

Junáčik, aby ti bolo jasné...

V roku 2015 štartovala Dukla na pretekoch napríklad Okolo Čierneho mora, Okolo Bulharska (2 etapy vyhral Patrik Tybor), Okolo Maďarska (etapu vyhral Maroš Kováč), Okolo Mazovska, poľské jednorázovky aj krátke etapáky, český pohár, rakúsky pohár, Okolo Sibiu (1. kat., etapu vyhral Maroš Kováč), Okolo Slovenska (Maroš Kováč 1. a 2. v etapách),

A CK B. B. - Okolo Kamerunu, Okolo jazera Quinghai, Okolo Azerbajdžanu, Okolo Estonska - tak sa mi zdá, že všetci zabalili, všetko v podstate cykloturistika... Za mojich mladých čias sme to volali KPČ - kultúrno-poznávacia činnosť.
11.12.2015 - 23:05:36
07
ice29 napísal:
co je zle na Kemo bicykloch? pri pohlade na ich stranku nevidim nic podstatne cim sa lisia od nejakej konkurencie ... nemyslim si ze proconti team musi pretekat na najnovsich pinarelach :)


To ti nestaci co som napisal ze im na etapaku popraskali vidlice a keby niektori neodstupili tak by zvysok nedojazdil a okrem toho su cele tie bicykle makke. Na javorine si kovac skusal moju stradu...
12.12.2015 - 02:46:39
00
Bikejoring a pri tom skusani aj ostal :D
12.12.2015 - 15:17:51
01
V čom sú zlé komponenty HQBC?
12.12.2015 - 15:22:49
00
mal som na mysli okuliare a helmu, vozil som tie isté ako dukla, čistý šmejd, musíš si to doma upraviť aby sa to dalo vôbec nosiť.. pre niekoho čo to dva krát do roka použije ok, ale nosiť to denne je o nervy
12.12.2015 - 15:37:31
00
canopus napísal:
Bikejoring a pri tom skusani aj ostal :D


však jasné, ale keby zostala dukla tak ako bola, šanca tam bola že budú jazdiť stradu, určite lepšie ako to kemo, nám to nikomu nepraská.
12.12.2015 - 16:00:47
01
Bikejoring ohladom toho co si napisal o Dukle si dovolim s tebou nesuhlasit... a to sa pozname osobne a viem ze mas co to odjazdene aj po pretekoch a vidis do toho zakulisia mozno trosku viac ako ja... Ale z informacii, ktore mam ja (priamo z dukly) to pozadie co predchadzalo zaniku Dukly je viac ako tragicke a cele je to len dosledok niecjej dlhorocnej snahy Duklu v TN zlikvidovat (ano, myslim p. Frana)..

JoKo clovece, malo kedy s tebou suhlasim, ale tento krat si to ohladom porovnania vysledkov Dukly TN a CK BB napisal pekne... myslim, ze to hovori za vsetko, ktory tim bol na akej urovni...

Ono jedna vec je materialne zabezpecenie (kemo a hqbc vs. Merida) a druha vec su vysledky... O Dukle som pocul/cital takmer vsade a vysledky tam vzdy boli lepsie... o CK BB nikde nic...
staci sa pozret koho v poslednej dobe vychovala dukla a koho CK BB... menovat tych ludi snad ani nemusim, ale z Dukly islo viac ludi do Pro Tour timov... isiel tam niekto z CK BB? dajte mi nejake meno...

ono je pravda, ze mozno beriem Duklu TN ako ked nejaky lokal patriot sa bude bit za hokejovu Duklu TN... ale povedzme si uprimne, cyklisticka Dukla TN tu mala svoje miesto od pradavna a zasluzila by si podporu aj nadalej... Dukla TN predsa vychovala aj samotneho p. Frana, ktory ju teraz zlikvidoval... ci sa mylim?
12.12.2015 - 16:23:44
04
Prekopirujem 2 moje prispevky odtialto http://www.cycling-info.sk/slovensko-a-slovaci-clanky/2765-dukla-meni-posobisko-vedenie-aj-viacerych-pretekarov-a-sponzorov
aj sem a to toto:


Slovenský zväz cyklistiky má ponuku presídliť svojich športovcov z Trenčína do Banskej Bystrice. „Cyklistika má rovnako ako biatlon veľmi špecifické postavenie v Dukle,“ vravel Galovič. „Keby sme išli modelom, aký sa uplatňuje na iných individuálnych športovcov, bolo by ťažké obhájiť zaradenie veľkej väčšiny športovcov z týchto športov. Cyklistiku vnímame ako mimoriadne atraktívny a populárny šport v našej krajine, rozhýbava masy. Stav, v akom sa nachádza cyklistika v Dukle, nie je dobrý a nie sme s tým spokojní. Preto sme oslovili cyklistický zväz, aby do toho vstúpil. Deklarujeme, že by sme veľmi radi prispeli k tomu, aby projekt cyklistiky v Dukle bol výkonnejší a efektívnejší. Čakáme na rozhodnutie zväzu. Zvažujeme ponechanie tímu v Trenčíne a orientáciu na cyklistov do 23 rokov alebo ponúkame možnosť presídlenia projektu do Banskej Bystrice, kde by sme vedeli výrazne rozšíriť starostlivosť o tím. Kde cyklistika skončí a bude súčasťou tímu, nie je otázka na nás, ale výhradne na personálne obsadenie cyklistického zväzu. My hovoríme, že keby chceli ísť do Banskej Bystrice, projekt by mohol byť o tridsať percent kvalitnejšie zabezpečený, ako to dokážeme v Trenčíne. VIAC O ZMENACH V DUKLE TU: Vo VŠC Dukla s novým riaditeľom Galovičom vzrastie zodpovednosť. http://bystrica.sme.sk/c/8054702/vo-vsc-dukla-s-novym-riaditelom-galovicom-vzrastie-zodpovednost.html

Po šesťdesiatich riaditeľských dňoch vo Vojenskom športovom centre Dukla Banská Bystrica sa prejavil Richard Galovič ako pragmatik. Tak, ako ho poznáme z vodného slalomu, z projektu Team Slovakia i z NŠC Bratislava. Vytmavil svojim predchodcom odkazom - Dukla nie je "sociálny ústav" - nedostatočnú modernizáciu strediska. Tak si treba preložiť aj Galovičov pohľad, že najsilnejšie, čo našiel po jeho nástupe, boli tradície Dukly... VŠC prechádzalo reformami aj za predchádzajúcich šéfov, ale od podlahy ide na to až Galovič. Od ministerstva obrany dostal voľnú ruku. Nachádza zdroje na to, aby zabezpečil prípravu športovcom z Dukly na úrovni prvej svetovej dvadsiatky. Za to však bude požadovať adekvátne výsledky. Armádni športovci sú ešte v ochrannej lehote, ale už nasledujúca zima preverí napríklad biatlonistov, čiže celú slovenskú reprezentáciu, či budú schopní splniť sprísnené kritériá pre zotrvanie vo VŠC. Štyridsiate miesta vo Svetovom pohári sú spoločensky i marketingovo nezaujímavé... Galovič ako prvý riaditeľ Dukly povedal otvorene, že neplniči výkonnostnej normy sa buď zlepšia, alebo sa majú radšej ubrať vo svojom živote iným smerom, ako je vrcholový šport. Galovič si uplietol bič aj na seba, pretože možno až 40 percent športovcov novú náročnosť nezvládne. Tých chce nahradiť mladou perspektívou. V súčasnom stave mládežníckeho športu riskuje, že nebude kým obsadiť miesta v Dukle. Principiálne však zatlačil správne, keď dal poslednú šancu tým, ktorí sa chceli len viezť vo VŠC Dukla s vidinou výsluhového dôchodku. http://sport.aktuality.sk/c/195503/komentar-pragmatizmus-obsahujuci-risk/
12.12.2015 - 16:37:18
01
kimlo napísal:
...
staci sa pozret koho v poslednej dobe vychovala dukla a koho CK BB... menovat tych ludi snad ani nemusim, ale z Dukly islo viac ludi do Pro Tour timov... isiel tam niekto z CK BB? dajte mi nejake meno...

O Bystrici sa nemusíme baviť, ale koho vychovala Dukla?
Jedna vec je vychovať, druhá byť len prestupnou stanicou. Dukla bola vhodnou prestupnou stanicou pre nádejných juniorov, ale žiaden v nej nebol vychovaný. Najviac terajších pro-tour pretekárov vyrástlo v CyS Žilina - traja. Pre Petra Sagana bola Dukla prestupnou stanicou ako prvoročiaka medzi mužmi. Boli by ho zobrali aj von, ale najprv chcel zmaturovať a Dukla mala vtedy zaujímavý pretekársky program, lepší ako posledné 2 roky. A okrem toho tam bol už jeho brat Juraj. Michael Kolář Duklu úplne obišiel.
Velitsovci boli v Dukle rok, neviem či vtedy ešte nebola povinná vojna. Mali už meno medzi juniormi, len sa čakalo, či ukážu niečo v prvých rokoch medzi mužmi. Medzi mužmi sa začali presadzovať až v Konike.
12.12.2015 - 18:21:59
00
novy dres Katusha
edit: doplnil som viac foto

scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net


Naposledy upravil Hack3r dňa 12.12.2015 - 21:39:45, celkovo upravené 2 krát.

12.12.2015 - 18:40:14
09
Ešte si uvedomte, že CKBB je rovnaký amatérsky klub ako hocijaký iný lepší klub. Okrem pár pretekárov. Akurát majú nadštandardné zabezpečenie od sponzorov.
12.12.2015 - 19:21:06
00
Joko -Kolar bol tiez v Dukle
http://www.tvnoviny.sk/sport/1695841_novy-slovak-po-boku-contadora.-tentoraz-je-to-dalsi-zilincan
12.12.2015 - 19:47:11
01
KATUSHA má teraz ozaj pekné dresy.
12.12.2015 - 21:08:06
00
Fakt - 2 roky. Ale opäť to bola prestupná stanica - vychovaný bol v Žiline. Tak Dukla vedie 5:0 nad B. Bystricou.
12.12.2015 - 22:21:55
00
Hm, zaujímavé čítanie...
http://www.cyclingnews.com/news/exclusive-tinkov-to-leave-cycling-after-2016-season/
12.12.2015 - 22:34:27
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up