Ma niekto niektoru z tychto dusi?
Kolko presne vazia a ktore su lasie? :roll:
28.09.2007 - 14:22:00
00
Mal som 2 ks XXlight. Jedna vazila 95g, druha 105g. Kym sa pouzivaju v plasti do 2.0" a nie su lepene, tak su absolutne spolahlive a neprepustaju. Ak uz treba lepit, tak odporucam co najmensiu zaplatu - zalepil som defekt strednou velkostou Cure C Cure a po asi tyzdni jazdenia v Pythone 2.0 mi to dusu roztrhlo - Python je dost velkoobjemovy a na tom mieste, kde bol zalepeny defekt sa musela dusa roztiahnut na mensom obvode (dusa pod zaplatou sa uz nemohla roztiahnut) a to uz nezvladla (ma velmi tenke steny).

www.weldtite.co.uk a
28.09.2007 - 17:35:18
00
Mal som 2 ks XXlight. Jedna vazila 95g, druha 105g. Kym sa pouzivaju v plasti do 2.0" a nie su lepene, tak su absolutne spolahlive a neprepustaju. Ak uz treba lepit, tak odporucam co najmensiu zaplatu - zalepil som defekt strednou velkostou Cure C Cure a po asi tyzdni jazdenia v Pythone 2.0 mi to dusu roztrhlo - Python je dost velkoobjemovy a na tom mieste, kde bol zalepeny defekt sa musela dusa roztiahnut na mensom obvode (dusa pod zaplatou sa uz nemohla roztiahnut) a to uz nezvladla (ma velmi tenke steny).

www.weldtite.co.uk a


...jj pyton je dost objemny...a to stym roztrhnutim znie celkom logicky
...ja to chcem dat hlavne na slik 1.5

no, dost ma prekavapil ten rozdiel vo vahe ktory uvadzas :(

..ozaj a teraz jazdis ake duse? :roll:
28.09.2007 - 19:53:43
00
Tak jasne, pri 1,5" plasti nie je problem ani so Schwalbe. Ja teraz jazdim Kenda Ultra Lite autoventil, vaha 123 - 127 gramov. Su bezproblemove aj s Pythonmi a stoja zhruba polovicu toho, co Schwalbe XXlight, cize cca 150 Sk (SportServis Podunajske Biskupice). :)
03.10.2007 - 19:01:54
00
Ja pouzivam Maxxis Fly Weight 95g (0,45mm butyl) a napriek tomu, ze uz som ich lepil zaplatou s priemerom cca 2cm a pouzivam ich vo velkoobjemovych plastoch (2,1" WTB ExiWolf) nemam ani po vyse pol roku problem s roztrhnutim :wink:
04.10.2007 - 15:14:07
00
Netvrdim, ze Schwalbe by to nemala vydrzat, ze je nekvalitna. Kvalitna je. Mozno som ju prilis stencil pri zdrsnovani smirglom pred lepenim, neviem. V kazdom pripade uz nebudem obuvat na predne koleso take take tenke duse ak uz budu lepene (nove su OK), lebo keby sa ta dusa roztrhla pri ceste smerom dole (je jedno, ci les abo asfalt) a koleso by bolo prazdne za 5 sekund, tak by som to asi neustal...

P.S. Ak si dobre pamätam ExiWolfa, tak 2,1" verzia je menej objemna ako 2" Python. Ale to nie je samozrejme podstatne a nic to nemeni na tom, co som uviedol vyssie.
04.10.2007 - 17:38:56
00
Netvrdim, ze Schwalbe by to nemala vydrzat, ze je nekvalitna. Kvalitna je. Mozno som ju prilis stencil pri zdrsnovani smirglom pred lepenim, neviem. V kazdom pripade uz nebudem obuvat na predne koleso take take tenke duse ak uz budu lepene (nove su OK), lebo keby sa ta dusa roztrhla pri ceste smerom dole (je jedno, ci les abo asfalt) a koleso by bolo prazdne za 5 sekund, tak by som to asi neustal...

P.S. Ak si dobre pamätam ExiWolfa, tak 2,1" verzia je menej objemna ako 2" Python. Ale to nie je samozrejme podstatne a nic to nemeni na tom, co som uviedol vyssie.


Je mozne ako pises, ze si uz aj tak tenku dusu este viac zoslabil tym brusnym papierom, alebo uz bola dost tenka prave v tom mieste od vyroby a preto prdla.
Ono zabezpecit aby ta dusa mala po vulkanizacii po celom obvode rovnomernu hrubku nie je pre vyrobcu jednoduche a urcite su tam povolene odchylky. :wink:
04.10.2007 - 19:33:12
00
Tak nakoniec som kupil tie Supersonicy.
No pri nahadzovani ma dost zarazila dlzka ventilu.
Namiesto ocakavanych 36 mm mal 42 mm.
25.10.2007 - 10:05:15
00
keyboard_arrow_up