Asi som sa nevyjadril dost vystizne .. teraz som kupil yt , kamarat mal konu a osobne nepoznam cloveka ktory viac naklada biku vramci svojho zamerania ale staral sa o nu prikladne a bike nedal poznat zeby to bolo nad jeho limit .mam aj scotta a rozpraval som sa s chlapikom ,ktory mal tiez rovnaky model, pri preberani toho na co si dat pozor mi vymenoval asi 3 veci , ktore na tom mojom ani nemali naznak nejakeho opotrebenia- hold chlapik presiel z dh biku na trail/all mountain bike tak si to vyziadalo svoju dan :) .. netvrdim ze nie su nepodarky ale nekupit bike lebo som nasiel v jednom fore nespokojneho bikera je zbytocne si komplikovanie zivota ...skor by som sa zameral na to ako mi bike sedi, ake ma komponenty, ako sa sprava pruzenie, ci je vhodny na to co budem jazdit a to ze mi moze prasknut ram zvazoval mozno tak u 1% ludi, ku ktorym nepatrim(bohuzial) , tym co tomu nakladaju ako sa patri :)
21.01.2016 - 10:42:32
01
Presne tak,tiez som si vsimol, ze pisanie o praskani ramov hocjakej znacky trapi vacsinu diskutujucich. A nakoniec aj tak polovica z nich skonci pri jazdeni po lesnych zvazniciach :-D
21.01.2016 - 14:38:03
02
To by trápilo aj mna KEBY nemám jazdecké schopnosti pod úrovňou biku :) Stať sa stane,a to môže jazdit len po lesných cestách. Pri tolkých vyrobených bikoch je to proste jasné že sa najdu kazové rámy. Mne by išlo len o jedno. 1. ked to praskne snád sa niekde nevysypem a nedokaličim. 2. aby vyrobca obratom uznal chybu a dodal druhý rám.
23.01.2016 - 11:30:12
00
Toto u mna isto nehrozi :) Najmä tie skoky,ten terén sa ešte dá.

https://www.youtube.com/watch?v=4zCZjZphHTc
23.01.2016 - 11:41:33
00
Otázka : po pár jazdách už tie Nobby Nic vykazuju stopy po kamenoch na boku,aj sa robia akési pásiky po stranach. A to som v mojich meraniach prakticky ešte nikde nebol :) Tak plánujem pre istotu kúpiť do batohu plášt,aby ma to niekde nenechalo. A rozhodol som sa pre Schwalbe Hans Dampf Evo TL-Easy SS 27,5x2,35" MTB plášť kevlar,nebude tam moc tých 2,35 ? nebude to moc široké ?
23.01.2016 - 12:00:19
00
Pekné.

Prílohy:

LaPierre_Zesty_logo.jpg
LaPierre_Zesty_logo.jpg 127.31 KiB thumb_up0thumb_down

13.02.2016 - 10:58:48
00
keyboard_arrow_up