Ha, tak ja idem urcite. Pytat ma netreba, zacnem chodit z prace pred 8PM a bude z toho tak prekvapena, ze ma pusti bez reci :-)
Jedine ze by sme ju uprosili, aby nam pozicala auto, aby sme sa nemuseli tlacit v tom tvojom malickom :-p

BTW Zincica je kto ? Tiez jazdi na kolobezke, ale iba bez nas ?
04.02.2016 - 00:24:59
01
Tak fajn, snaz sa aby si bol uvolneny. Co sa tyka dopravy na miesto, to este doriesime. Ja mam sice malicke auticko, ale zas ma mensiu spotrebu, ako ten tvoj skolkarsky minibus.
Sudruh Zincica je klasik slovenskej tvorby od panov Lasica a Satinskeho. Obcania, ktori este neboli ministrom, nech sa hlasia u sudruha Zincicu.
Ak by ale este kdesi driemal dalsi zaujemca, moze sa prihlasit aj anonymne. Aj ked toto bude akcia cyklistov, tak by tam mohlo byt zopar kolobezkarov so strojmi, co znamena prilezitost vymenit si nie len skusenosti, ale aj kolobezky.
04.02.2016 - 07:36:12
00
Jaaaj, to s tou spotrebou je silna rana pod pas :-(

Kazdopadne pre pripadnych vahajucich kolobezkarov aj inostrancov, jazda po Viedni, vdaka vybudovanej infrastrukture je velmi prijemna, niektore zakutia ( najma okolo vody ) su uzasne a co si budeme nahovarat, je celkovo iny zazitok ako povozit sa po nasom meste...

Edit: kedze som pochopil z footbike-ovho prispevku, ze som stredna generaci, skusim agitacny text prelozit aj pre mladsie generacie...
#vienna rulez
#prius forever
#morxes on the way
04.02.2016 - 13:11:39
02
fokel tato trasa bude cosi ine. Toto je da sa povedat cyklomasovka, kde Guido organizuje zopar kolobezkarov. Trasa bude viacmenej v centre mesta po uliciach, nie po cyklocestach. http://www.radparade.at/ Toto bude obrovska masovka. Tisice ludi. Ja si aj tak rad pokecam s Davidom o nadchazajucom Etapaku, ako som i zvedavy na Guidove rozhodnutie, ci pojde na majstrovstva sveta do Australie, alebo prejazd napriec Kanadou. Skoda, ze nepride Martina, ktora trenuje na jej letne Alpske dobrodruzstvo, kedy chce na tazko zdolat zopar priesmykov v Alpach. Mal som svalovicu len z toho citania. A ona, ze kto chce nech sa k nej prida.
Ja snad budem musiet prestat jazdit pre radost a namiesto toho budem musiet zacat trenovat.
04.02.2016 - 18:34:58
00
... no ze kolobezkari v BA... Tak sa k skupine hlasim aj ja... sorry,nejako mi tato tema usla. Pred cca troma rokmi som kupil prvu kolobezku, ze pre manzelku do prace (bicykel sa jej zdal nevhodny na chodniky) a ked som to par krat vyskusal hned som kupovat pre seba dalsiu. Ale nemal som ziadne vedomosti ci znalosti tak som proste na prvy inzerat co sa mi pacil kupil cosi (worker)... 20/16", ani neviem aka je to kvalita ... proste jazdim a vytesujem sa. Syna vozim denne do skolky... sice nie daleko, a manzelka od jari do jesene jazdi do roboty..uz trosku dalej. Kolobezka je jeden nedoceneny skvely dopravny prostriedok. Jednoduchy, relativne lacny a mam z kolobezkovania pocit ze aj prospesny telu. Hlavne to striedanie stran robi dobre chrbtu a rotacnym svalom na trupe. A netlaci z toho rit ako po dlhsej ceste na cestaku..:) Po roku som kupil cinske karbonove kolesa 20" + lahucke cestne plaste a upgradeoval moju staru kolobezku. Pol kila rotacneh moty na kazdom kolese dole..!! No a je to uz uplne nieco ine... ide to mimoriadne hladucko. Na hradzi uplna parada.. A reakcie..ked vezieme so zenou deti do skoly/skolky tak sa na nas ludia usmievaju, lebo im to pripada mile... ale ked idem sam tak s otvorenymi ustami na mna pozeraju ako na ufona... v ociach citam cosi ako ...stary ch**j sa nehanbi kolobezkovat... ale uz som sa cez to preniesol a veselo si kopem dalej..:) Davam sem foto tej mojej , rad sa niekedy zucastnim spolocneho vyjazdu a rad by som aj skusil ti sportove s 26 kou vpredu... idem kuknut FB kde je ta stranka... a este mam dalsiu sadu carbon 20" s kotucmi..takze bude aj kolobrnda s hydraulikou

Prílohy:

DSC_7504.JPG
DSC_7504.JPG 286.92 KiB thumb_up2thumb_down

DSC_6667.JPG
DSC_6667.JPG 140.38 KiB thumb_up0thumb_down

05.02.2016 - 10:50:35
00
ddemo napísal:
stary ch**j sa nehanbi kolobezkovat...



to si dam na chrbat na dres na kolobezku :rofl:

Zase niekto len z BA. :envy: Asi sa tam prestahujem. Ale azdopadne vitaj medzi nami! :)
05.02.2016 - 12:35:51
00
Boom kolobežiek ešte len bude. Chodím po večeroch stale pravidelne na hodinu 3-4x do tyždna a pozeraju na mna ako na zjavenie pána. Kolobežku mam však iba ako alternatívu od od jesennej rovnodennosti do jarnej. Na MTB chystam nove kolesa, vydražil som na ebay nove naboje: http://www.ebay.de/itm/351618888558
05.02.2016 - 16:22:50
00
ddemo vitaj medzi nami !

Som na tom podobne ako ty, vseobecne rodinno-sportove vyuzitie, u nas ma kolobezku kazdy vratane deti 4+2 roky a tiez to zacalo zeninou malou kolobezkou k narodkam.

Tvoju kolobezku registrujem uz dlhsi cas, ale vzdy som nejako zabudol ti napisat.
Teraz s footbike trosku pauzujeme, ale na jesen sa nam pekne darilo skoro kazdy vikend vybehnut na par hodin - hradza, Rakusko, Zelezna a podobne. Takze len co sa trochu otepli, bude urcite prilezitost vyskusat 26/20 a predpokladam ze aj 28/18

BTW bol videny dalsi kolobezkar v Ruzinove, vecer dodam foto, podla toho co mi zena opisovala to bolo cosi zltaste z hranatych trubiek, zeby Mibo ?
05.02.2016 - 17:23:31
00
Este som zabudol, "ddemo" a tvoje konicky v profile mi pripomenuli "demo" z motoride.sk, nadherne urobena Ducna ? Trafil som ?
05.02.2016 - 18:08:39
00
fokel...ano, trafil si..som to ja... aj ked Ducna nebol ten moj top of the top... tam som sa len "ucil" ako na stavbu machiny
05.02.2016 - 20:03:59
00
Tak v tom pripade vitaj o to viac, Velky majster :-)

Chodim tam posledne roky velmi zriedka, takze nesledujem vyvoj. Nemam uz garaz a pri detoch ani moc cas, takze si nechcem ublizovat snivanim o masinach, ale verim ze sa to este vrati. A kedze aj "packy", ktoru stretavam dost casto, jazdi na bicykli a nie na motorke, tak to asi bude v poriadku...

a aj ked tu uz par krat bola, neda mi nepridat fotku mojej kolobezky, ktorej obcas hovorim Ducati Morxter, preco asi ;-)

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 290.94 KiB thumb_up0thumb_down

05.02.2016 - 21:12:21
01
super kolobezka, snad niekedy na strkovci ta stretnem a das mi vyskusat :)
05.02.2016 - 21:51:47
00
stano3b napísal:
Zase niekto len z BA. :envy: Asi sa tam prestahujem. Ale azdopadne vitaj medzi nami! :)
stano3b hovoris, ako by nas tu boli stovky, ba az tisice. Taki, co obcas nechcu jazdit sami sme tu dvaja, mozno teraz uz traja. Navyse sme vydali vystrahu pre Zilinsky kraj, ze si prideme s foklom s Tebou zajazdit. Ked Vam tam prestanu padat laviny a opadne sneh.
Mozeme ale zalozit KGK (Kolobezkovy Geriatrix Klub)
05.02.2016 - 22:14:36
00
ddemo Vitaj medzi nami. Radi Ta niekedy privitame medzi nami na nejakom vyslape. Medzi nami myslim fokel a ja. Urcite Si budes moct vyskusat ako Morxesa, tak aj moju KB G4. To je taka kolobezkarska choroba vymienat si kolobezky v spolocnosti viacerych kolobezkarov.
Ja sice nemam karbony na mojej kolobezke, ale vzadu som mal obuteho Kojaka az do oktobra, kym som ho neprepichol po 4.rokoch. Pokial clovek nelieta po kamienkovej ceste, tak je to super plast. Tento rok mame urcite plany ohladom jazdenia, tak sa kludne mozes pridat.
05.02.2016 - 22:29:37
00
no ja by som rad...lebo co tu citam sama veda okolo ramov, typov... :) ja som bol v tom ze na rame na kolobrnde nie je az tak co pokazit..:) mozno po odskusani uz ani ja nebudem chciet ine ako kickbike...co ak som dobre pochopil je sportova kolobezka s 26" vpredu... tak teraz neviem ci ta full karbonova nema mat radsej velke koleso vpredu...
06.02.2016 - 10:53:11
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up