No i napriek tomu, že neriešim výbavu, chcem odpruženú vidlicu a kotúče, ktoré sú mi možno zbytočné, ale i napriek tomu chcem za čo najlepšiu cenu čo najkvalitnejší bicykel z ponuky štyroch výrobcov vyššie...Poviem to takto, najviac sa mi páči či už tvarom rámu, alebo farbou Kellys Phanatic 30, ale zas najlepšie kvalitou sa mi pozdáva Specialized Crosstrail Disc :-) Ja sa ťažko rozhodujem pred kúpou hodnotnejších vecí, nechcem kúpiť niečo a potom oľutovať kúpu :-(
08.09.2015 - 18:18:13
00
ja len, že nečakaj že si vyhliadneš tri biky na nete a potom prídeš do obchodu a všetky tam budú a naopak ... crossy do 600 majú komfortné sedadlá .... nejde o nový model ani starý, proste každý výrobca robí iné rozmery ( geometriu) pri označaní pod nejakým písmenkom .... iný výška dĺžka sklon, rázvor atď ... k tomu si doplň predstavec (sklon a dĺžka), riadilá .... choď skúšať
08.09.2015 - 18:24:46
00
Kvalitou je naj to CTM čo tu dokola píšem, má ľahšiu vidlicu ako zvyšné tri bicykle a väčšinu výbavy o stupeň až dva vyššie. Popozeraj ešte nejaké výpredaje, možno nájdeš aj niečo slušnejšie. Pri Specialized si zaplatíš za značku ešte kúsok viac ako pri tej Meride. Ale zas sa môžeš cítiť spokojný, že máš "Spešla".
08.09.2015 - 18:26:06
00
Ked sa pozries do mojho profilu, tak zistis, ze jazdim na Spesli Crosstrail Sport Disc. Preco sa ti zda Spesl kvalitnejsi ako Kellys? Co ta na fotke, resp, v popise k tomu vedie? Vyskusal si si ich, alebo ich aspon videl nazivo? Ja na Spesli jazdim cca rok, ale netrufam si povedat, ze je kvalitnejsi ako Kellys, lebo ten nepoznam. A aby som nezabudol, pamataj, ze pri kupe bicykla je najdolezitejsie, aby mal odpruzenu vidlicu, kotucove brzdy a peknu farbu :-)
08.09.2015 - 18:38:49
01
Ked sa pozries do mojho profilu, tak zistis, ze jazdim na Spesli Crosstrail Sport Disc. Preco sa ti zda Spesl kvalitnejsi ako Kellys? Co ta na fotke, resp, v popise k tomu vedie? Vyskusal si si ich, alebo ich aspon videl nazivo? Ja na Spesli jazdim cca rok, ale netrufam si povedat, ze je kvalitnejsi ako Kellys, lebo ten nepoznam. A aby som nezabudol, pamataj, ze pri kupe bicykla je najdolezitejsie, aby mal odpruzenu vidlicu, kotucove brzdy a peknu farbu :-)


Ja som nenapísal že najdôležitejšie je aby mal odpruženú vidlicu, kotúčové brzdy a peknú farba ! Neviem kde si to vyčítal, alebo prečo si to naznačil :-( Ja som len napísal, že tieto dve veci chem mať vo výbave a samozrejme každý chce takú farbu aby sa mu nehnusila a páčila sa mu nie predsa ??? Prečo ty máš akej farby sračkovej a páči sa ty ? Tak a teraz už bez sprostých poznámok poprosím ! Ďakujem.
08.09.2015 - 18:51:46
00
:-)
08.09.2015 - 18:57:47
00
Skus pozrieť to:
http://bicykle.heureka.sk/leader-fox-state-2015/?ppcbee-adtext-variant=se_slevou&gclid=COS_lovF_scCFdUaGwodVuYB4A

mam ho 2 tyždne a zatial spokojnosť.
17.09.2015 - 19:07:42
00


Vďaka Ty za ponuku :-) Ja už som ale rozhodnutý pre Specialized alebo CTM :-) Presnejšie sa rozhodnem priamo v obchode podľa cenovej ponuky (zľava, akcia) a názoru predajcu :-) Radšej zaplatím trocha viac, ale aspoň viem že to bude kvalita !
18.09.2015 - 13:45:24
00
Je rozhodnuté a výber padol na domáceho výrobcu CTM, iba že by bola extra zľava na Specialized to znamená, že by cena podliezla cenu CTM :-) CTM Spark 1.0 má predsa len tú výbavu za danú cenu naj :-) ako tu bolo spomenuté viac krát :-) Veľa som porovnával, no za tú cenu veru nemal konkurenta, iba Specialized Crosstrail Sport Disc v akcii 15% :-)
21.09.2015 - 20:31:31
00
Kto videl nové parametre, komponenty pre rok 2016 na CTM Spark 1.0 ? Čo na to hovoríte ? Naložili tam veci o triedu, dve nižšie...
16.10.2015 - 17:04:35
00
Tak, po zhliadnutí nového modelu Spark 1.0 pre rok 2016 v novom elektronickom katalógu som ostal nemilo prekvapený s výbavou, pretože je oproti terajšiemu modelu 2015 krokom spať a tak som navštívil najlepšie hodnotenú predajňu v Leviciach Bike Centrum kde mali posledný kus v rozmere 19" ktorý som bez zaváhania zobral a so max spokojný ako ten bike vyzerá naživo :-) je to úplne iné ako na fotkách !!! Dali mi aj ako poslednému zákazníkovi (pretože je už nedostupný) zľavu s ktorou som spokojný, pretože nemuseli dať a ešte k tomu som dostal už namontovaný luxusný nastaviteľní stojan Longus z čoho mám radosť a som prekvapený z ozaj seriózneho prístupu k zákazníkovi !!! :-) Dúfam, že budem spokojný a ďakujem Bike Centrum-u Levice.
22.10.2015 - 21:49:43
01
Chcel by som sa takto prostredníctvom fóra poďakovať dvom členom je to Mirec_K a fikska, ktorý mi najviac poradili a pomohli vybrať z môjho úzkeho výberu značiek (CTM, Specialized, Kellys a Merida) a naviedli ma na značku, ktorá ponúka najlepší pomer cena/výbava, ktorú som do toho času ani nepoznal :-) tak som zmenil názor :-) bol som pozrieť v obchode a okamžite som sa rozhodol...---CTM---Spark 1.0--- Vďaka Vám :-)
08.11.2015 - 12:12:48
00
Ked cross, tak toto:
http://www.velocity.sk/product/574/focus-mares-ax-di2-/
09.02.2016 - 08:15:35
01
To bude asi skôr cyklokros :) Predsa len krosový bicykel sa "troška" od cyklokrosového líši. Nebrať posmešne prosím, ale chodia tu aj laici (napr. ja) a môžu byť potom z toho troška zmätený, tak len uvádzam na správnu mieru :)
09.02.2016 - 12:31:09
00
Je to tam aj v popise napísané, že sa jedná o cyklo-krosový bike :-) a nie o krosový, ten je iný...mám ho, tak viem :-) je univerzálnejší pre použitie ako ten v linku vyššie :-)
09.02.2016 - 14:22:56
00
keyboard_arrow_up