imro1 napísal:
a to tvoje "poznámky, že aj doteraz sa na nich jazdilo a podobne sú od veci" nad tým sa len usmejem, lebo nie doteraz, ale stále na nich veľa ľudí jazdí, nie každý mení bajk po roku, dvoch a prečo aj keď si s niečim spokojný?


Myslel som to tak, že už "vymierajú", nové modely s 26" kolesami už v obchodoch takmer nenájdeš. Ale samozrejme ten 1,5 palca až také zázraky robiť nemôže. Pri mojom výbere som tomu dával minimálnu váhu. Akurát 29" som vylúčil, predsa len tie vraj nie sú až tak dobré na technické jazdy, ktoré ma lákajú. :)
29.01.2016 - 18:46:29
00
Anythingelse napísal:
Myslel som to tak, že už "vymierajú", nové modely s 26" kolesami už v obchodoch takmer nenájdeš. Ale samozrejme ten 1,5 palca až také zázraky robiť nemôže. Pri mojom výbere som tomu dával minimálnu váhu. Akurát 29" som vylúčil, predsa len tie vraj nie sú až tak dobré na technické jazdy, ktoré ma lákajú. :)


Vraj nie sú dobré...za ten rok čo ich jazdím som sa ani raz nezastavil, že by som niečo nedal alebo sa niekde kvôli neobratnosti zasekol. A to sa teda nevozím po hrádzi...Fatra, Vtáčnik, Strážov....
29.01.2016 - 19:52:21
00
AdMich napísal:
Vraj nie sú dobré...za ten rok čo ich jazdím som sa ani raz nezastavil, že by som niečo nedal alebo sa niekde kvôli neobratnosti zasekol. A to sa teda nevozím po hrádzi...Fatra, Vtáčnik, Strážov....


Časom ich určite vyskúšam. V mojej cenovej kategórii beztak žiadne nie sú, do budúcna by som sa im nebránil. Predsa len, ktovie čo budem jazdiť za pár rokov. Možno výlučne asfalt. :)
29.01.2016 - 20:07:48
00
Ak by niekoho zaujímalo, tak už som nakúpil. Dnes večer som si domov doviezol bike z tohto inzerátu: http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-celoodpruzene/258075/ctm-rawer-2015-l_ko.html
Najbližšie dni má pršať a pršať, tak zjavne len nahodím kolesá a budem sa naň pozerať. :)
14.02.2016 - 21:34:23
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up