ok. vratme sa k teme.

Magura Julie vs. Avid Juicy 7

mam teraz aj tie Julie a rozmyslam ci ich nevymenim za Juicy7-ky, lebo sa mi hrozne nepaci paka brzdy.
ja neviem kde mal dizajner oci, ale zabudol tam nejaku praobrovsku nadrzku trcat smerom hore! :shock:

tak co? ist do 7-ciek? tot moja dilema.
tiez som sa bal designu packy, co som pozeral obrazky na nete, ale v skutocnosti na rajdoch sa mi to celkom paci... btw, ked som si minule listoval casopis dirtbiker, tak tam bol nejaky DH-ckar z ciech (meno neviem, ale bikovaniu sa uz nejaky ten piatok venuje) a tiez mal na biku AJ7
06.10.2007 - 11:35:12
00
packy sa nemaju pacit, ale drzat prilepene o prsty
06.10.2007 - 14:59:35
00
packy sa nemaju pacit, ale drzat prilepene o prsty


no to hej, ale ked si mas vybrat medzi dvoma brzdami, pricom cena vo vacsej miere "nerozhoduje", tak je jasne ze si zoberies tie z ktorych mas lepsi pocit (viac sa ti pacia) - to je jasne
23.10.2007 - 09:03:19
00
mam vpredu cerstvo nahodenu Avid J7. Normalne som z nej mal obavy po precitani roznych for. Hned po montazi som ju siel zabehnut na kopec ked prsalo mrholilo, parkrat si zavrzgala a tym akekolvek zvukove prejavy skoncili. Brzdi lepsie ako som ocakaval. Nasledne som s nou siel asi 25 km po cestach necestach, horach a potokoch a ozvala sa vzdy len pri prvom zabrzdeni po prejazde vodou, nic extremne. Pri prekonavani rychlosti 26-27 km/h si jemne cinkne kotuc, ale to je vraj dosledok rezonancie suvisiacej s dezenom plasta (alebo ze by uz sonicky tresk? :lol: ). Vysledok: spokojnost. 8)
14.11.2007 - 14:15:11
00
keyboard_arrow_up