mate niekto skusenosti s tymito trainermi? konkretne sa obzeram po bkool pro, Tacx Bushido Smart alebo Tacx Vortex Smart....zatial u mna vyhrava Tacx. odradza ma skor pomerne drahy soft ktory nie je v cene. Mate skusenost s tymito trenazermi a ich pouzivanie so softom od ineho predajcu(kinomap, zwift..)....pripadne iny trainer, ktory odporucat do 500E? potrebujem trenovat po veceroch, idealne moznost trenovat kopce
17.01.2016 - 17:00:38
00
Ja som si kúpil cez bike-discount.de Tacx Vortex Smart TDF edition - bol zadarmo držiak na tablet a za 300 eur. Zatiaľ som spokojný. Ten soft - mám Tacx cycling app na tablete ktorá je zadarmo, funguje bezproblémovo, mám asi 5 videí horských stúpaní stiahnutých. Stúpanie vie simulovať do 7%, potom sa vo videu zvyšuje už iba rýchlosť. Ale tak na hodinku až dve tie videá úplne stačia :)
27.01.2016 - 09:28:22
00
nemas s tym Vortexom problemy? na forach som objavil velke staznosti o tom ako zacne motorcek casom vydavat divny zvuk, a vela ludi ho muselo reklamovat
31.01.2016 - 16:50:12
00
Čítal som na fórach tie sťažnosti, videl som aj videá, všetci sa sťažovali že pri úvodnom krútení im to vydáva ten divný zvuk. Mne sa to stalo možno 2-3 krát keď dajme tomu idem cca. 40 minút 200w a potom spomalím na 160 a začne trocha divný zvuk, ale netrvá to dlho, možno 2-3 minúty alebo to zmizne keď idem s wattmi hore. Mal som na ňom asi 35 jázd a stalo sa mi to fakt len 2-3 krát, ale počas toho zvuku som necítil zmenu v odpore ani nič podobné. Funguje aj naďalej normálne, ale aj ten zvuk bol o niečo iný ako tí čo sa na fórach sťažovali a na začiatku jazdy alebo keď nie je v prúde som to nemal ani raz.
20.02.2016 - 10:05:01
00
keyboard_arrow_up