ok, uz som to nasiel

http://www.mtbs.cz/fotogalerie_06_detai ... heeler2008
13.11.2007 - 15:50:29
00
Celkom OK bike, jeden chalan ho jazdi 2 roky, druhy 3, obaja maju Hornet 30. Suhlas s nazorom, ze 2008 budu dizajnovo a farebne istotne najlepsie za poslednych niekolko rokov :).

Napriek tomu, ze niektora z hore uvedenych odpovedi vyzera, ako keby sa autor pohyboval v cyklistickom priemysle ako doma, mozem ctenych clenov fora uspokojit, ze Wheeler je sice vyrobca endovych bikov, ale slovko low je potrebne vymenit za high ... a myslim, ze ten, kto pozna produkciu tohto vyrobcu vie, o com sa toci, zial, nie vsetci su este na potrebnej urovni, ale to pride casom :wink:.

S mattom sme uz diskutovali o tom, takze len na upresnenie - HORNET istotne ani len v najmansom nie je kopiou ani len casti biku Lapierre, kedze modely su z 99% zname od marca 2007, ked boli oficialne predstavene po vystave Taipei Bike Show a foto biku Lapierre je z podstatne neskorsieho terminu :) ... Myslim, ze Wheeler ako 4 najvacsi TW vyrobca bikov nie je odkazany na kopirovanie inych znaciek, skor by som povedal a ak je potrebne, dolozim aj fotografiami, ze jeho technologicke a ideove zazemie vyuziva vela europskych vyrobcov bikov, ako napriklad Bianchi a to istotne nie je ziaden lowend ...
15.11.2007 - 14:18:06
00
kedze modely su z 99% zname od marca 2007, ked boli oficialne predstavene po vystave Taipei Bike Show a foto biku Lapierre je z podstatne neskorsieho terminu :) ...


...hlavne sa to dost podoba na prvu seriu systemu maestro od giantu, ktora bola na trhu uz v roku 2005...to je celkom dobre ideove zazemie :roll:
15.11.2007 - 16:26:46
00

Napriek tomu, ze niektora z hore uvedenych odpovedi vyzera, ako keby sa autor pohyboval v cyklistickom priemysle ako doma, mozem ctenych clenov fora uspokojit, ze Wheeler je sice vyrobca endovych bikov, ale slovko low je potrebne vymenit za high ... a myslim, ze ten, kto pozna produkciu tohto vyrobcu vie, o com sa toci, zial, nie vsetci su este na potrebnej urovni, ale to pride casom :wink:.



Prezrel som si stranky wheeleru a nenasiel som ziadny high end: ) Nuda a sed. U wheeleru je high-end to, co u inych znaciek stredna trieda..

Toto na obrazku mi napadne pripomina giant trance..

Prílohy:

passera-15b.jpg
passera-15b.jpg 67.13 KiB thumb_up0thumb_down

15.11.2007 - 17:25:18
00
kedze modely su z 99% zname od marca 2007, ked boli oficialne predstavene po vystave Taipei Bike Show a foto biku Lapierre je z podstatne neskorsieho terminu :) ...


...hlavne sa to dost podoba na prvu seriu systemu maestro od giantu, ktora bola na trhu uz v roku 2005...to je celkom dobre ideove zazemie :roll:


Hej, a Wheeler predstavil triedu HORNET v roku 2003. Bavime sa o tvare zadnej stavby a jej podobnosti s Lappiere ...
15.11.2007 - 18:02:54
00

Napriek tomu, ze niektora z hore uvedenych odpovedi vyzera, ako keby sa autor pohyboval v cyklistickom priemysle ako doma, mozem ctenych clenov fora uspokojit, ze Wheeler je sice vyrobca endovych bikov, ale slovko low je potrebne vymenit za high ... a myslim, ze ten, kto pozna produkciu tohto vyrobcu vie, o com sa toci, zial, nie vsetci su este na potrebnej urovni, ale to pride casom :wink:.



Prezrel som si stranky wheeleru a nenasiel som ziadny high end: ) Nuda a sed. U wheeleru je high-end to, co u inych znaciek stredna trieda..

Toto na obrazku mi napadne pripomina giant trance..


Jasne, nuda, doma mas vacsiu produkciu a vyvoj :), myslim, ze sa bavime o inom, niekto chcel nazor k Hornet a niekto to porovnaval s Tesco bikom ... Tazko mozes hodnotit vyrobcu a jeho schopnosti, ked nepoznas jeho vyrobky, myslim, ze z obrazku sa to este nikomu nepodarilo, ze?

S tou podobnostou - ano je to podobne, otazka znie, kto to ma od koho :) a ak by to bolo napadnutelne, tak istotne by sa tak uz bolo stalo. Tento system pruzenia je pouzity u bikov RAMP a tie su tu od 2004 ...
15.11.2007 - 18:07:29
00

Napriek tomu, ze niektora z hore uvedenych odpovedi vyzera, ako keby sa autor pohyboval v cyklistickom priemysle ako doma, mozem ctenych clenov fora uspokojit, ze Wheeler je sice vyrobca endovych bikov, ale slovko low je potrebne vymenit za high ... a myslim, ze ten, kto pozna produkciu tohto vyrobcu vie, o com sa toci, zial, nie vsetci su este na potrebnej urovni, ale to pride casom :wink:.



Prezrel som si stranky wheeleru a nenasiel som ziadny high end: ) Nuda a sed. U wheeleru je high-end to, co u inych znaciek stredna trieda..

Toto na obrazku mi napadne pripomina giant trance..


Jasne, nuda, doma mas vacsiu produkciu a vyvoj :), myslim, ze sa bavime o inom, niekto chcel nazor k Hornet a niekto to porovnaval s Tesco bikom ... Tazko mozes hodnotit vyrobcu a jeho schopnosti, ked nepoznas jeho vyrobky, myslim, ze z obrazku sa to este nikomu nepodarilo, ze?

S tou podobnostou - ano je to podobne, otazka znie, kto to ma od koho :) a ak by to bolo napadnutelne, tak istotne by sa tak uz bolo stalo. Tento system pruzenia je pouzity u bikov RAMP a tie su tu od 2004 ...


Nie nemam doma lepsi vyvoj, ale ja som sukromna osoba a wheeler je znacka bikov ktora by nejaky ten vyvoj mala mat. Ak chce teda nieco predat. Vidim u nich len nudu a sed, nic zvlastne, nic co by pritiahlo pozornost. High end to urcite nieje... taketo biky vie spravit kazda znacka.
15.11.2007 - 22:30:36
00
Hej, a Wheeler predstavil triedu HORNET v roku 2003. Bavime sa o tvare zadnej stavby a jej podobnosti s Lappiere ...


..iste, trieda hornet je tu mozno od roku 2003, ale este v roku 2007 zadna stavba pripomina NRS od giantu, ktory sa robil este v minulom storoci...

nechapme sa zle, ja tieto biky nezatracujem, len mi nedalo nereagovat na zmienku o vyvoji...to ze sa nejaka "trieda bikov" nazyva rovnako 10rokov neznamena, ze mala uz pred 10 rokmi rovnaky system pruzenia...howgh
16.11.2007 - 08:57:10
00
no aj mne sa zda,ze ide o take biky-od low endu predavane po Tescach po taku strednu triedu,ako pisal muffin,ten Hornet mi tiez pripomina NRSko,zrejme to je kolekcia 2007,som zvedavy na komplet kolekciu 2008 ci tam bude nejaky pokrok...
16.11.2007 - 09:02:05
00
keyboard_arrow_up