koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
Hosť napísal:
ak mám medzi kandidátmi takýchto ľudí, tak mám s Hitlerom spoločné veľmi veľa... ;)

citat MM :
skveli ekonom

:facepalm:
07.03.2016 - 10:13:25
00
lapaloma napísal:
nuž, zase rešpektovať vôľu voličov by mal


i.imgur.com
07.03.2016 - 10:22:32
00
iron.hide napísal:
lol, Kiska nepozval nacka do palaca :) Kiska :y:

Nepozval ani Fica, aby sme boli úplní.
07.03.2016 - 10:23:38
00
tak si ho chce aspon preklepnuť :D
07.03.2016 - 10:25:09
00
astro napísal:
Nepozval ani Fica, aby sme boli úplní.

Premiér Robert Fico odcestoval na summit do Bruselu

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20111643/minuta-po-minute-kiska-sa-vyjadri-k-volbam-a-dalsim-krokom.html#ixzz42Cw7aHhG
07.03.2016 - 10:26:28
01
Fico dostal deň odklad :P
07.03.2016 - 10:26:33
00
podla mna je chyba nepozvat kotlebu, takto z neho spravia v ociach jeho volicov este vacsieho spasitela
mali sa k nemu spravat ako k rovnocennemu a spravit z neho normalneho politika aby ho znechutili tym 8 percentam :)
07.03.2016 - 10:28:52
018
porozpráva sa s ostatnými aby potom pri poverení fica rovno mohol navrhovať reálnejšie koalície :)
07.03.2016 - 10:31:47
00
včera som si robil srandu z jednej kamošky maturantky, keď sa sťažovala, že sa jej nechce po týždni prázdnin zasa do školy, tak som jej pridal, že sa nečudujem, že medzi tých kotlebovcov :D a dnes mi písala: "Uz som medzi kotlebovcami uz sa tu o tom bavia ze koho mali akoze voliť ze ci papierikového matovica fica alebo sulika co nevie rozpravat" a potom to zaklincovala ešte týmto: "Aj nasa ekonómka. Teraz rozprava ze je za Kotlebu. Ze ma skvelý program"
pre dotvorenie obrazu dodám, že chodí na súkromnú umeleckú školu
07.03.2016 - 11:00:11
00
No jo, tam asi predmetom ako dejepis a občianska náuka veľa nedajú.
07.03.2016 - 11:05:44
00
iron.hide napísal:
lol, Kiska nepozval nacka do palaca :) Kiska :y:

nerespektuje vyse 200 tis ludi
07.03.2016 - 11:44:54
00
Dlho som uvažoval či sa sem vyjadriť k voľbám ...
Tie dopadli tak ako dopadli. Prehrali všetci, niet víťazov okrem dua K+K. A to z jediného dôvodu, volič je znechutený so stavom a hlavne s kultúrou v slovenskej politike. Tú asi najviac bolo vidno v nedeľných povolebných diskusiách. Niet sa potom čomu čudovať, keď mladí otvoria dvere parlamentu proti-systémovým stranám už len ako symbol vzdoru, rebélie.

Čo sa týka Kotlebu, jemu stačí len sedieť v parlamente a ukazovať na prešľapy iných. K ničomu inému ho nepustia, no i tak jeho preferencie porastú do dvojciferných čísiel. To nie je strašenie, to je fakt. A keď sa doňho tak všetci navážajú, nacista sem, fašista tam (pričom významovo sú odlišné), tak by si mali uvedomiť, že Kotlebu DEMOKRATICKY zvolilo vyše 200tisíc ľudí. Keď toto odmietate, tak vlastne odmietate slobodné demokratické voľby, kedy je na každom občanovi aby si podľa svojho uváženia vybral. Apropo, nečudoval by som sa keby nasledovali trestné oznámenia Kotlebu na mediálne presstitutky a politikov za trestný čin urážky na cti. Pokiaľ by Kotlebovci naozaj boli skutočnou nacistickou alebo fašistickou stranou, tak by neboli pripustení k voľbám a strana dávno rozpustená. Ktorýkoľvek priemerný právnik by to pre Kotlebu vyhral na súde. A dnešný počin Amerického Kolaboranta nepozvať Kotlebu to len zaknihoval. Presne takýmto spôsobom mu len prihráva ďalších budúcich voličov. Keby ste si dali tu námahu prejsť si jeho program, tak až na pár výnimiek (vystúpenie z EU, NATO, prechod z eura ku slov. korune, ...) zistíte, že obsahuje len body, ktoré majú aj ostatné parlamentné strany.

A už len posledný dodatok. Veľa ľudí v mojom okolí volilo štandartne strany, keďže nechceli aby ich hlas "prepadol". No zároveň cítili že na scéne nie je nikto, proste nevideli alternatívu k terajším politikom, ktorá by bola schopná preliezť do parlamentu. To sa zmenilo. Keby ľudia vedeli že sa Kotleba dostane, tak by ho volilo omnoho, omnoho viac ľudí.

-- [edit 13:12]: nevolil som Kotlebu a ani nie som jeho obhajca či zástanca --


Naposledy upravil zahirko dňa 07.03.2016 - 13:13:01, celkovo upravené 1 krát.

07.03.2016 - 11:47:28
012
tak ako ty môžeš nálepkovať, môžeme aj my...a rozhodne nie bezdôvodne :)
07.03.2016 - 11:54:13
07
ano, ked budu predcasne volby, kotleba bude mat aj 15%
---
zahirko - no vidis, staci ze spomenies "americkeho kolaboranta" a hned ti pribudaju lajky
07.03.2016 - 11:59:21
00
mna by zaujimalo koho takeho ste volili.. kto je tam taky dokonaly?

SMER- kauzy Váhostav a pod
SAS- podora LGBTI, dekriminalizacia marihuany, dost toho predviedli vo vlade s radicovou
OĽANO- Matovič celý čas v parlamente nic nerobil len kydal na Fica a robil zo seba debila
SME RODINA- Kollar myslim ze sa predviedol v povolebnych diskusiach.. k tomu sa ani vyjadrovat netreba.
MOST-HÍD- Maďarská strana podľa mojho nazoru v Slovenskom parlamente nema co hladat
SNS - uz "národna" ani nie je... Danko mi pripadal skor ako by sa zlakol toho ze je v parlamente

volil som Kotlebu- aj ked mi bolo jasne ze vo vlade nebude... ale bude tam aspon robit ulohu "policajta" a preto su z neho vsetci uplne dosrati
07.03.2016 - 12:06:55
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up