a to ze je fico zlodej co rozkradol pol republiky, to ze Sulik si sam sebe odklepol odstupne z OLO vo vyske 10 nasobneho platu, a pod... to nie su zlociny za ktore by mali byt odsudeni? dost pochybujem ze dnes v politike najdes niekoho kto je "sväty"

jahman... ked sa tak pozeram na aktualnu situaciu EU tak je len otazka casu kedy sa rozpadne...a pokial viem tak vdaka EU sme sa zadlzili na to aby sme zachranovali Grecko... a NATO? naco tam sme? aby sme posielali nasich vojakov na humanitarne misie tam kde to USA "humanitarne" zbombardovala?
09.03.2016 - 12:40:16
01
ja sa len spýtam, ze a čo potom? teda po vystúpení z eu..ako si to taký bežný volič predstavuje, že čo bude..
09.03.2016 - 12:42:28
01
Magez,
keby si si dal aspon tu namhu si vypocut tu diskusiu...
Presne aj o tom sa tam hovori, najdes tam odpovede, ludia sa pytali preco je tam magat, preco pochodoval v uniforme...
A strasne vela dalsich veci.
Ak nechces pocut odpovede-pravdu, tak nie je o com.
btw ohladom rogela sa zhodujeme, je to podla mna pomyleny clovek(nie je clenom strany LSNS), snad na buduce nebude ani na kandidatke.
Avsak otazka skor stoji ci je kotleba fasista, kedze ho tak media vykresluju.

JAHMANsvk
a podla teba schengen funguje?
Preco chcu anglicania vystupit z EU?
Suhlasis s rieseniami ohladom Grecka?
Kedy sa vyrovanme urovnou inym statom EU(to nam slubovali ked sme tam vstupovali)?
Suhlasich s bombardovanim statov (nejdem ich menovat, je ich vela) pod hlavickou NATO?
Vies vobec ako je postavena zmluva s NATO? aj o tom najdes odpovede vo videu.

janovarga
kurnik ved prave v tom videu mas tie odpovede.
Tie odpovede sa nedozvies na Markize ci kde to tam ti len ukazu holohlavych chlapcov.
To je propaganda ako vysita


Naposledy upravil hirwils dňa 09.03.2016 - 12:45:30, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 12:43:21
00
pred tym sme tiez neboli v EU a hla fungovalo to ... ja som bol tiez za vstup do EU... ale to ako sa to teraz vyvija ze "velke" staty si myslia ze ostatni budu skakat tak ako brusel povie tak to sa mi velmi nepaci
09.03.2016 - 12:44:28
00
dobre viete ze to nebolo o Rogelovi - je tam X dalsich verejne znamych nacistov s kriminalnou minulostou - clovek co si da na kandidatku nacistov nacizmus podporuje, o com chces este diskutovat? Kotleba chcel dostat verejne znamych nacistov do parlamentu - a vy ste ho v tom este podporili a dalej verejne propagujete siritelov nacizmu.

Tvrdite ze vsetci politici klamu - teda vsetci okrem Kotlebu. :D To moze byt vazne niekto takto tupy?


Naposledy upravil MageZ dňa 09.03.2016 - 12:53:50, celkovo upravené 2 krát.

09.03.2016 - 12:48:27
03
tvoje odpovede na vsetko su len "nacista, nacista, nacista"
..a ti co ste volili Sulika... neviem ci ste videli tu diskusiu na nemeckom programe... Povedal ze ak si budu obcania priat vystupit z EU tak spravime referendum a ked referendum prejde tak vystupime (nechce LSNS to iste?)
takisto povedal ze schvaluje pouzitie nasilia (nie zabitia) policiou pri ochrane hranic.. to nie je xenofobne alebo rasisticke?


Naposledy upravil dobi235 dňa 09.03.2016 - 12:55:56, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 12:50:13
00
A co Cuper? Volil si Cupera, prominentneho Meciarovho rozkradaca a spolupachatela, obhajcu STBckeho mafianskeho klanu Lexovcov. A este sem ides mudrovat...co si studoval? Socialnu pracu?
09.03.2016 - 12:52:52
00
Zbytocne stracas s nimi cas.
Fasista ktory 3 roky dozadu verejne hajluje a spochybnuje celu 2. sv. vojnu je dnes "iny clovek", lebo jednu stranu mu uz zakazali tak si do programu druhej tentokrat nenapisal Sieg Heil. A sprosti ludia mu to zozeru a budu sa ho zastavat.

Edit: vlastne nie je - ved sam to povedal: "Ja som stale ten isty Marian Kotleba"


Naposledy upravil PhilJ dňa 09.03.2016 - 13:02:52, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 12:58:31
03
hirwils video ma nezaujíma, pýtal som sa konkrétnu vec..
dobi235 nezaujíma ma, ako sme žili predtým, resp. či sme fungovali..pýtam sa konkrétne na tvoju predstavu, že ako si to TY predstavuješ to naše vystúpenie a najmä čo od toho čakáš, keďže predpokladám, že negatíva vystúpenia sú u teba menšie ako pozitíva..
09.03.2016 - 13:00:56
00
Nacisti a extremisti su vsetci nepriatelia systemu:)
Avsak pravy vyznam slova nacista je niekde inde.

Nacizmus ci fasizmus je tresny, stale zasnem preco uz nesedia v base? preco nie je ta strana zakazana?
Nehovorte mi ze SIS-ka, ktora ich musi permanentne odpocuvat a sledovat este nic nenasla?
Ja som pocul ze siska ich odpocuvala 20 rokov este nic nenasla a prave preto ich nakoniec boli siskari volit(joke):)

Ale ako sa hovori pravda vzdy vyjde najavo.
Tak ako nas media strasili po volbach do zupy v BB kraji, ze aky nacista sa tam dostal (teda este aj pred volbami) tak nas teraz strasia ze nacista sa dostal do parlamentu.
Nemam informacie ze by bystricanom zacali holit hlavy a ani ze to maju v plane.

Opat spomeniem to video, (kto hlada pravdu si ho pozrie) Kotleba sa razne distancoval od akehokolvek extremizmu, nacizmu a fasizmu.
09.03.2016 - 13:03:00
00
dobi235 najprv dostuduje zahranicnu politiku, dobi ked ty si bol za vstup do EU ako pises mal si cerstvych 13 rokov obcianku si nevidel ani z dialky :D a teraz tu ideš vypravat hentake reči...


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 09.03.2016 - 13:08:43, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2016 - 13:05:56
00
janovarga video ma nezaujíma, pýtal som sa konkrétnu vec..

Tomuto vobec nerozumiem, nezaujima ta video, v ktorom mas konkretnu odpoved na tvoju otazku?
Cize vlastne ta nezaujima odoved.
Ach jaj.
09.03.2016 - 13:08:01
00
myslel som to tak ze ked som bol mladsi som to vnimal ako pozitivum ze sme v eu (zle som sa vyjadril- moja chyba)
09.03.2016 - 13:10:44
00
hirwils napísal:
Opat spomeniem to video, (kto hlada pravdu si ho pozrie) Kotleba sa razne distancoval od akehokolvek extremizmu, nacizmu a fasizmu.


... aj Muammar al-Kaddáfí sa dištancoval od terorizmu.
09.03.2016 - 13:15:57
01
Kazdopadne zbytocne diskutovat, vsetky veci su vo videu vysvetlene, kto si ho chce pozriet ten si ho pozrie,, kto nechce, ten si bude stale tvrdit svoje.
Kto hlada pravdu, ten si zhana informacie zo vsetkych stran a spravi si vlastny usudok, neda sa zmanipulovat.

Kazdopadne na tom sa vsetci zhodneme teraz bude v parlamente veselo.
Kotleba ma v programe zrusit financovanie politickych stran (vraj to ma aj Matovic v programe) tak teraz sa ukaze o co ide inym politikom.
Ukaze sa ci im ide o obcanov slovenska, alebo sa budu vyhovarat na "nacistov"
Pripadne dalsi bod trestnopravna zodpovednost aj z nedbanlivosti. Znovu sa politici vyfarbia.

Bude to velmi zaujimave sledovat ten vyvoj v parlamente.
Preto sa teraz snazia zakazat stranu LSNS, ved ked su cisty, tak sa nemaju coho obavat.
09.03.2016 - 13:17:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up