fokel...no lepsie by to nenapisal ani Lev Nikolajevic, ma to dej, dramaticnost, erotiku ... :) takto som si este raz uzil priam koncetrovanu radost z toho kratuckeho vyletu. A vdaka naozaj prijemnemu tempu a takej cajickovej vzdialenosti mozem aj dnes chodit bez bolavej svalovice. Buducu velkonocnu sobotu a nedelu mam opat volno, takze snad si to zopakujeme a snad v rozsirenej zostave. A do Vídne neplanujem Workera, tam planujem in bombu... avizovany celokarbon s hmotnostou pod 5 kil .... len ak mi vybuchne posledna dodavka dvoch dielov z Taiwanu (vidlica a rajdy), tak bude musiet byt dobry aj Worker. A to este za cerstva ma vcera napadla dalsia verzia kolobezky... Co takto 2 x 26 Fat (sirka gumy 3,5" co je v reali skoro 10 cm, + cestny dezen).. To si myslim ze by miera exhibicionizmu presiahla vsetky unosne medze a ze samotny kolobezkar by sa musel rehotat pri kazdom kopnuti...:) . Nehovoriac o znacne sokovanych okolo nechapajucich ludi . Taka tu este asi nebola ... :)
21.03.2016 - 06:50:19
00
fokel , zacnem hned kritikou. To si fotil na cyklokompjuuter, ci co? Tesim sa na norku ( nie na zvieratko , ale na atd, atd.) a nic. Tesim sa na kolobezku a zase nic. Namiesto toho nejaky felliniovsky pas filmu, ktore moje nenarocne oko vobec nepochopili. Kedy mas meniny, dam ti nejaky voucher na nakup fotografickej techniky a kurzov.
No a terazky uz vazne. Ticho zavidim, respektive vobec nie ticho, ale dost nahlas. Dobre, ze ste boli bezo mna, iba by som Vas zdrziaval. Teraz mam pracovnu formu ako hrom, ale z tou telesnou je to horsie. Zial, v mojom pripade sa daju tieto dve veci dobre sklbit. A zajtra opat na cesty.
Worker, podla mna nema problem s pruzenim pokial sa na neho nepostavim ja. To ma problem aj jeduu. Predsa len s postavou bohatiera Jurija a zapasnika sumo Yuro-sana sa toho neda vela urobit. Trenujte chlapci. Buduci tyzden by som sa mozno aj pridal, hoci mam nejake rodinne obmedzenia. Dcera sa vracia naspat do skoly v nedelu, tak budem chciet aj s nou trochu pobudnut.
21.03.2016 - 08:14:00
00
Tak a mám fakt vážny problém. Okrem toho, že zajtra zase odchádzam na cesty, tak som dnes dostal "povolávací rozkaz" na stretko s mojim vedením do Belgicka na prelom marec-apríl s možnosťou ostať 3.apríla na Tour des Flandres, nakoľko budem v blízkosti. A fčul babo raď. Teším sa na jazdu vo Viedni, ale pojazdiť si v okolí okolo Flandier sa tiež neodmieta.
21.03.2016 - 17:04:32
00
myslim si ze do Viedne na kickparade pôjdeme tak masivna a rozsiahla skupina, ze +/- jeden clovek nebude hrat rolu.... :) :) :)
ale teraz vazne...nemas nejake dalsie podrobnosti o tej akcii...?? a na jazdenie okolo Flandier sa vykasli...
21.03.2016 - 17:58:55
00
ddemo, Toto je da sa povedat cyklomasovka, kde Guido organizuje iba zopar kolobezkarov. Trasa bude viacmenej v centre mesta po uliciach, nie po cyklocestach. http://www.radparade.at/ Toto bude obrovska masovka. Tisice ludi. Ide sa po trase Burgtheater - Schottenring - Praterstraße - Rund um den Praterstern - Praterstraße retour - Ring - Burgtheater
Guidovu stranku mozes vidiet tu: https://www.facebook.com/events/545441385612023/
21.03.2016 - 18:18:28
00
tak idem zaradom...
ddemo tak zase ak sa ti toto tempo zdalo az take cajove, nabuduce s tebou uz nejdem, ked budes chciet ist naplno :-p Ten fat-kolobezku uz robi Kickbke http://www.tretrollerverkauf.at/products/kickbike-fat-max-lagernd/, mna to ako fanusika blbosti hned zaujalo, ale Hanes z Viedne ho ma v obchode a nebol z neho az tak nadseny... Ja tam vidim hlavne problem v plastoch, mam taku blbost do mesta na 26x2,35 Schwalbe FatFrank a kazdy plast tusim 900g :-(

footbike moj telefon sa najprv nahneval a krical nieco o tom, ze mal zapnuty mod "diera do piňe" (pin hole), ale potom sa ukludnil a povedal, ze to rano bolo zvlastne, sede, pochmurne, svet bol sedo-cierny a jedina vyrazna vec boli nase reflexne bundy. Takze sa mi fotit ani nechcelo a takto to dopadlo. Mozno som to mal v texte spomenut, ze na fotkach si mate vsimat tu budovu, nie zver :-)
Zdrziavat by si nas nezdrziaval, isli sme nazoaj kavickove tempo a hlavne neverim, ze by si na tom bol s formou az tak zle. Ved ty si zacal trenovat minimalne o par tyzdnov skor. Inac mal som pocit, ze takto bez nejakeho zabijackeho vetra sa da dat 60-70km ako lusk, len to dlhsie potrva.

Co sa Viedne tyka, hovoril som ddemo-vi, ze ta budem nahovarat, aby si posobil na Guida/Hanesa, ze budeme parkovat pred obchodom a do centra pojdeme uz na kolobezkach. A ty takto, fľaňdier sa ti zachcelo ;-) Hlavne sa potom dobre pozeraj ( a obzeraj ) ked bude okolo teba viac ako jeden clovek, ze ci ma vestu s wind-stopperom alebo show-stopperom :-(
23.03.2016 - 10:32:32
00
fokel, ja som myslel 2x 26 s 3,5" sirkou a cestnym dezenom ...ako recesiu.. :)
23.03.2016 - 16:05:57
00
taketo...:)... co koleso, to 3,5 kilogramu... to bz bol kick-tank

Prílohy:

DSC_5221n.jpg
DSC_5221n.jpg 113.32 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_5223n.jpg
DSC_5223n.jpg 90.48 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2016 - 16:21:09
01
fokel napísal:
Co sa Viedne tyka, hovoril som ddemo-vi, ze ta budem nahovarat, aby si posobil na Guida/Hanesa, ze budeme parkovat pred obchodom a do centra pojdeme uz na kolobezkach. A ty takto, fľaňdier sa ti zachcelo ;-) Hlavne sa potom dobre pozeraj ( a obzeraj ) ked bude okolo teba viac ako jeden clovek, ze ci ma vestu s wind-stopperom alebo show-stopperom :-(

Klídek mládenci, flandry asi nebudú, lebo hneď od pondelka by som mal byť v Rusku, takže by to bola asi priveľká naháňačka. Takže do piatku v Belgicku, cez víkend s Vami vo Viedni a v pondelok do Kremľa. Inak nad tým parkovaním pred Hannesovým obchodom som aj ja rozmýšľal, lebo v centre to bude asi zabité a uzavreté.
23.03.2016 - 17:51:07
00
ddemo mne pri tych tlstych plastoch nejako uz aj bolo jedno, ake velke bude zadne koleso, aj tak to bude obluda ;-) to koleso je nadhera, az mi je luto ze sa mi nezmestia na Morce, to by este len bola Ducna potom... Kolko take koleso aj s plastom vazi ?

footbike a si uz k...a asi naozaj budem musiet sptavit ten FasBook, nech si mozem precitat detaily o tej KickParade :-( lebo to co vidim, tam kde vidim ma nenaplna radostou 11:30-18:00, to je trochu dlho na jedno kolo po Ringu

A ked teda takto oragnizovane, tak co tak takto ? http://www.criticalmass.sk - Piatok o 18:00, nam. SNP ?


Naposledy upravil fokel dňa 24.03.2016 - 19:38:32, celkovo upravené 1 krát.

23.03.2016 - 23:52:43
00
fokel s tym piatkom skoda, pracujem od vidim do nevidim.... konkretne do siestej vecera..
a v sobotu bude vyjazd...? pocitam na vyjazde aj s footbikom...takze s podstatne vyssou ucastou...
Zase o desiatej na hradzi..??
24.03.2016 - 07:10:12
00
a este perlicka so stavby kolobezky...vecer som si zbehol zapisat do dielne priblizne hodnoty hmotnosti komponentov, dal som to na papierik pod seba, doniesol do obyvacky zobral kalkulacku a zacal ratat:
1650 ram
1080 predne koleso 820 zadne koleso
450 vidla 250 brzda
150 rajdy
130 predstavec
20 QRvpredu
40 QR vzadu
pointa nie je v celkovom vysledku, ale v reakcii manzelky, ktora mi pozerala cez rameno...
ked mi vybehla celkova hodnota 4590, znacne sa zhrozila, vyvalila oci ako tenisaky a so sokovanym hlasom sa ma pyta:
"to si uz do toho vrazil tolko penazi....???!!???" :) samozrejme ja pako som jej s previnilym usmevom povedal ..."hej... a co???"
Ale nakoniec sa to vysvetlilo... :)
24.03.2016 - 15:32:14
00
Tak ja mam na sobotu zatial zelene svetlo, lokacia mi je viac-menej volna
footbike chces nam ukazat ako sa foti diva zver ? Alebo ideme radsej na cokoladu ?

edit: pozeram ze v sobotu bude zase take spravne kolbezkarske pocasie - vietor, oblacnost, poprchanie :-/
24.03.2016 - 19:41:42
00
Predpokladam, ze Vam toho v sobotu mnoho neukazem. Nakolko moja dcera v nedelu odlieta naspat, tak budeme mat v sobotu este male rodinne Velkonocne stretnutie.
25.03.2016 - 11:49:15
00
Tak ako zajtra, skautici? Idete-nejdete? Ja nic neslubujem, ale nie poviem az na koniec.
25.03.2016 - 17:24:50
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up