Ani si nevies Dusan predstavit, ako sa neviem dockat. DDEMO FCB 28/20. Len ja sa na to asi ani nepostavim, hoci... Ked by to prezilo moje zurive dupanie a vahu, tak by to prezilo uz asi vsetko.
Nedas tam ziadnu patku, aby sa noha ani nahodou nedostala ku kolesu?
30.03.2016 - 13:33:57
00
A este jednu otazku mam: ake tam budu rajdy? Bud sme to nepreberali, alebo som chybal, a-le-boo som nedaval pozor. O predstavci sme sa bavili. To si pamatam, ale rajdy nie.
30.03.2016 - 13:47:21
00
dynamicke zatazove testy by ©footbike :-D

myslim ze pretekari patky nenosia, jetsli se nepletu ani na Traczerovi nebola. Alebo tam nebol len blatnik ? Lebo par krat som si skrtol nohu o plast a nasledkom toho som skoro mal skrkatko aj niekde inde :-/ cloveka to celkom vystrasi, ked to zacne vrcat a taha mu to nohu dole...
30.03.2016 - 13:50:08
00
Mas pravdu, pretekari ju tam nemaju, ale na 28/28 je uhol medzi stupatkom a vidlou taky ostry, ze tam podla mna ani nebude treba. Traczer ma zase brutalne drsne stupatko, co je dobre pre musherov, lebo noha bude proste zafixovana.
Iba sa pytam, mozno tam naozaj nebude treba. Tym, ze ja ju mam som si zvykol stat patou oprety o patku.
30.03.2016 - 14:01:55
00
Juro, rajdy budu dobre, neboj... a patka zatial nie je v plane.. az ked bude po zatazovych testoch mozem doladovat detaily, zniest to bude musiet minimalne 150 kil na stupatku v statike... ..
30.03.2016 - 14:06:30
00
ddemo napísal:
Juro, rajdy budu dobre, neboj... a patka zatial nie je v plane.. az ked bude po zatazovych testoch mozem doladovat detaily, zniest to bude musiet minimalne 150 kil na stupatku v statike... ..

Ja som k tym udajom od vyrobcov o vydrzi ramu aj tak dost opatrny. Naco slubuju vydrz 150 kg, ked tam potom daju plaste, ktore nie su stavane na taku zataz? I ked... Mal som na zadnom kolese Kojaka niekolko rokov, ktory je urceny pre 65 kilove tintitka a skoncil som na crepinach.
30.03.2016 - 14:21:35
00
a nebolo to zatazenie na plast jedneho kolesa?? lebo ked je na stupatku 120 kilovy chlap, na kolesach moze byt tak 50/70 kg... u karbonovych kolies doporucuju rovno hmotnost jazdca... takze kolesa znesu polovicu (tie moje pisu ze doporucuju 110kg jazdca)... a k tomu mam este dost daleko...
30.03.2016 - 14:29:38
00
Presne tak...keby nie, ja by som sa nemohol vozit skoro na nicom :wasntme:
30.03.2016 - 14:33:16
00
stano3b napísal:
Presne tak...keby nie, ja by som sa nemohol vozit skoro na nicom :wasntme:

Raz som argumentoval podobne na stranke Priblizovadla a bol som zruseny ako ziadost na byt za zocializmu, ze to je vaha jazdca. Mne sa to nezda dodnes, ale dodnes to respektujem. Ja mozem mat obleceny aj s topankami do 110kg a v pohode si dupem dalej.
30.03.2016 - 14:50:47
00
To vies, na nete najdes vzdy taku odpoved, aku cakas. Ja to neriesim...ked kupis salamu, napsu ti na nu, ze do zajtra ju mas zjest. :) Kazdy sa musi niecim chranit.
30.03.2016 - 14:57:20
00
Na stranke vyrobcu je napr. Durano maximum load 70kg... co urcite znamena zatazenie jedneho plasta...a ze ta niekto zrusil z cechackov.... to sa stava (sem tam aj mne), poniektori pojedli vsetku mudrost sveta...
Ine je, ked kupujes sadu kolies a tam je maximalne zatazenie na par, co presnejsie uvadzaju ako hmotnost jazdca...
30.03.2016 - 15:03:47
00
stano3b napísal:
To vies, na nete najdes vzdy taku odpoved, aku cakas. Ja to neriesim...ked kupis salamu, napsu ti na nu, ze do zajtra ju mas zjest. :) Kazdy sa musi niecim chranit.

No ja som prave taku odpoved necakal. Myslel som si ( a mozno ze si to stale este myslim), ze ta Vaha je maximalne zatazenie na to jedno koleso, lenze Lindner - dalsi kolobezkovi odbornici na vsetko mi povedali, ze to je celkova hmotnost jazdca aj s bicyklom.
30.03.2016 - 15:04:33
00
stano3b napísal:
...ked kupis salamu, napsu ti na nu, ze do zajtra ju mas zjest. :)

Tak preto mam skoro 110 kil. Ja tu stanglu vzdycky znufnem na vecerinku podla ich navodu a vaha podo mnou knuci. :-(
30.03.2016 - 15:08:28
00
ddemo napísal:
Na stranke vyrobcu je napr. Durano maximum load 70kg... co urcite znamena zatazenie jedneho plasta...a ze ta niekto zrusil z cechackov.... to sa stava (sem tam aj mne), poniektori pojedli vsetku mudrost sveta...
Ine je, ked kupujes sadu kolies a tam je maximalne zatazenie na par, co presnejsie uvadzaju ako hmotnost jazdca...

Ked by sa mi to chcelo hladat, tak by som to v diskusii aj vyhladal. Ved to nie je ani logicke, ze ked tam je napisane 70 kg, preco by som to mal este delit dvoma. U paru kolies to chapem, lebo par kolies je jeden celok a tento celok znasa urcitu hmotnost. A to si jeden z tych chytrolinov hovori, ze je autor kolobezkovej dizertacky. Presne taky "sympatak" o ktorych som hovoril v sobotu.
30.03.2016 - 15:14:19
00
footbike napísal:
Tak preto mam skoro 110 kil. Ja tu stanglu vzdycky znufnem na vecerinku podla ich navodu a vaha podo mnou knuci. :-(


Ja zas ked najdem sladke...Preto som pribral za 2 roky skoro...a to je fuk :D. Ale ked mi to zacinalo 9tkou, tak som sa musel spametat. Kedysi som, vazil 65. :angel:
30.03.2016 - 15:15:45
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up