...ja to zvyknem jesť vydličkou


btw:
vidlička -y -čiek ž.

1. zdrob. k vidlica (význ. 1)

2. náčinie s niekoľkými hrotmi na napichovanie pokrmov: jesť vidličkou a nožom; dezertná vidlička

k teme:
chuudatko prasiatko :P
02.12.2007 - 09:20:20
00
ááá ujo antoníno novosad mi uz mi par krat cenu predaval, sak jazdim repdsa s jeho synom pche :D

no inak ty pani SZC pekne sa tam nažrali, jak svine :roll:
keby radsej robili nieco zasluzne pre nas...
02.12.2007 - 10:26:46
00
LittleFox => www.mysmiley.net
02.12.2007 - 14:17:48
00
Cyklistické hody v Dubnici? Celá bývalá cyklistická elita.... Chýbajú mi tam súčasné talenty (okrem Velitsa). No a to asi aj svedčí o súčasnom stave dubnickej cyklistiky, akosi už o nich nie je počuť.
03.12.2007 - 12:31:38
00
Každý chvíľku ťahá pílku... Teraz ju vo výchove mladých ťahá Žilina.
Na svini bola okrem legiend cyklistiky aj hŕba sponzorov a donášačov peňazí. A pre takých je potrebné ukázať cyklistov, ktorí čosi dokázali. Z obdobia, ktoré si donátori pamätajú, teda z ich mladosti. Vieš koľko prítomných si v rozhovore s Palom Gálikom spomenulo na pamätnú zmrznutú etapu Pretekov mieru z Tatier do Krakova, ktorú vyhral? A keď sa tak porozprávajú, hneď sa mu aj na budúci rok ľahšie otvára peňaženka. A v Dubnici to nie je len o výchove mládeže, ale aj o organizácii medzinárodných pretekov. Kto ich organizuje okrem Dubnice? Inter (Bradlo) a Dohňany (MTB XC). A v Dubnici robia troje pretekov.

LittleFox - a ty si čo už robil pre cyklistiku? Nič? Len sa tak vozíš? Tak potom nemáš nárok závidieť... Alebo možno aj môžeš, ale pekne tíško, v kútiku...

Na Slovensku je to tak... nič neurobiť, závidieť a pyskovať!
03.12.2007 - 18:32:56
00
keyboard_arrow_up