Skúsili ste už spinning?

Anketa bola ukončená dňa 21.03.2007 - 23:52:32

Áno, ale nebavilo ma to! 19% [ 5 ]
Áno, podlahol som tomu! 12% [ 3 ]
Áno, ale beriem to len ako nutné zlo! 15% [ 4 ]
Nie a ani sa na to nechystám! 42% [ 11 ]
Nie, ale zaujalo ma to a chystám sa vyskúšať! 12% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 26
Spining len doporucujem, ako trening super. Ja v zime nebikujem, ale lyzujem - bezky, skialpy. A samozrejme spining. Na jar akonahle je vonku utulne, tak vymenim lyze za bike a je to aj vdaka spiningu super. Hned si mozem planovat krasne vyjazdy a nemusim sa bat o kondicku.
20.04.2007 - 07:51:48
00
Veru hej,spinning je ozaj super vec,ale ci mas trenazer doma,alebo chodis do nejakeho fitka a tam je instruktor,tak to je rozdiel....Samozrejme,beriem tu druhu variantu ,kedze som chodil s kamosmi na spinning centra v KE,nic blizsie nebolo.Kazdy trening bol zaberak od zaciatku az po koniec,ale stalo to zato.Cize vrelo doporucujem,ako doplnok ku zimnej...kondicii.A musim povedat,tych peknych babeniek co som tam stretol,a tie ozaj trenovali ako na nejakom maratone...ufuf.Skoda ze ich v takom pocte na biku nestretnem.
01.05.2007 - 20:57:48
00
To je fakt, musim povedat ze ked som v zime chodila na spinning tiez tam bolo plno bab ale ze by ich aj bolo potom v lete vidiet na biku tak to nie.Ale aspon takto je dobre ze clovek nesedi na zadku doma lae daco pre seba robi :)
04.05.2007 - 16:42:01
00
To je fakt, musim povedat ze ked som v zime chodila na spinning tiez tam bolo plno bab ale ze by ich aj bolo potom v lete vidiet na biku tak to nie.Ale aspon takto je dobre ze clovek nesedi na zadku doma lae daco pre seba robi :)


No musim povedat,aspon z mojej skusenosti,mne sa omnoho lepsie,slapalo na spinnery s kamosmi ako keby som bol sam a civel na stenu,popripade telku 8) ...a uprimne slovenky su najkrajsie babenky,viete tak nadherne vycarit usmev na tvary,povzbudit...a vysledok je hned vidiet :wink:
08.05.2007 - 01:25:07
00
chodi z Vás niekto aj teraz? ja idem v stredu prvy krat skusit do NTC ...
03.12.2007 - 11:32:00
00
Odkedy som kupil trenazer tak sa bikujem po byte, ale kedysi som zoparkrat bol. Priprav sa na to, ze prva hodina bude masaker, uplne ine slapanie ako na biku. My sme prvykrat boli 2 chalani medzi 23 babami, tesil som sa ze ak to bude zivacka :D

Po 15-tich minutach som potil krv a cice slapali ako keby sa nic nedialo :twisted: Po 40-tich minutach som chytal krce do noh (lebo som si zobral tenisky a nie tretry, blbec). Najhorsie bolo zvyknut si na to ze to nema volnobeh, vzdy ked som si chcel oddychnut, nohy lietali kade-tade :roll:

Dalsie navstevy uz boli OK 8)
03.12.2007 - 11:43:04
00
Ja chodim pravidelne, k sebe domov :wink: chce to pustit si film, dobru hudbu, prip. CD spinningu. Nakolko som chodila na spinning asi rok, viem, ako to tam chodi a tak si beriem nieco z toho a inac sa riadim vlastnym JA. Je fajn mat trenazer doma. Hlavne po a pred pracou je vyuzivany. Vikendy skor na vzduchu..
03.12.2007 - 11:51:18
00
Jasné, spinning je super vec. Hlavne teraz v "neaktívnom" období. Na sezónu je to super príprava. Spinnujem 2-3krát týždenne ako doplnom k zdvíhaniu železa :) a môžem len odporúčiť. Stojí to za to.
Môže sa zdať, že šlapať na mieste v uzavratej miestnosti je total kapor, ale tá hudba Ťa tak vyhecuje, že jednoducho makáš, čo to ide.

Takže "keep spinning" :twisted:
03.12.2007 - 12:04:16
00
Priprav sa na to, ze prva hodina bude masaker.
Po 15-tich minutach som potil krv. Najhorsie bolo zvyknut si na to ze to nema volnobeh.


Dik za tvoje slova ... budem sa radsej tvarit akoby som v zivote na biku nesedel. Som sa tam bol pozriet (ked som sa prihlasoval) a ked som videl tie babenky, tak si hovorim, ze to bude pohoda ... ale asi budem opatrnejsi ... :-) tretry uz mam vycistene, pripravene ...

Heňo ... tak sa mozno raz stretneme ...
03.12.2007 - 12:33:20
00
lagonda...dúfam. Ja chodievam do FitRelax na Zochovej. Mám to viac menej pod domom :wink:
03.12.2007 - 13:03:51
00
chodi z Vás niekto aj teraz? ja idem v stredu prvy krat skusit do NTC ...


NTC je super, prijemne prostredie, cool bitchies... pohodovy instruktori... ale zalezi an ktoreho ides (na webe maju rozpis) takze to moze byt aj celkom slusne utrpenie :))) chodil som minuly rok tiez do NTC, teraz snad v januari sa zadari znovu
03.12.2007 - 13:32:24
00
Priprav sa na to, ze prva hodina bude masaker.
Po 15-tich minutach som potil krv. Najhorsie bolo zvyknut si na to ze to nema volnobeh.


Dik za tvoje slova ... budem sa radsej tvarit akoby som v zivote na biku nesedel.


Na prvej hodine som veru vyzeral ako keby som na biku v zivote nesedel... Mozno to bolo aj tym, ze sme slapali na Metallicu :evil: Najviac ma pobavilo ze vraj spinning je aerobna aktivita, nechcem vidiet tie pulzy pri akych som slapal :)
03.12.2007 - 13:34:49
00
na tom niečo bude, lebo segra - ktorá je riadne lemravá sa vychytiť mimo miestnosť - sa nechala ukecať na spinning "aby zhodila" a zatiaľ zisťuje, že špeky ani až tak nejdú dole ako sa zjavujú doteraz nezvestné svaly a nechápe, ako vznikol tuleňochrt :lol: OK, momentálne trošku zaizolovanejší tuleňochrt :oops:
03.12.2007 - 13:48:20
00
Spinning samotny je na chudnutie hovadina... Segra pride len o cukry a nie o tuky... :roll: Ale stale je to 1000x lepsie ako nicnerobenie.
03.12.2007 - 14:05:01
00
:D tiez som sa celkom slusne pobavil na tom ze spinning ma byt aerobna cinnost...bol som tam dvakrat a napriek tomu ze tiez tam boli babenky na zaslintanie tak som moc spokojny nebol. ide aj o to ci to ma instruktor v hlave v poriadku alebo nie :) mozem povedat ze som teraz v celkom dobrej forme ( rano sa zobudim a mam tepy okolo 40 ) ale pan instruktor ma vytocil na 165...takze si asi viete predstavit tie babenky ako pekne vyzerali do cervena a po hodine pomaly nevedeli ani chodit :( ...mne viac vyhovuje doma trenazer obrateny smerom k pocitacu, hybajuce sa obrazky pri ktorych sa nenudim a pulzmeter...a sam si regulujem zataz ako aj cely trening

dutchman...100% pravdu mas...oni by tie babenky prichadzali mozno aj o tuky, ale bohuzial vacsina tych jednotiek k tomu nevedie :) ...a este k tomu potom naviac zozeru aj celu Milku na posedenie :lol:
03.12.2007 - 14:28:02
00
keyboard_arrow_up