Nesiel z vas nahodou niekto z Podbanskeho do Rackovej po magistrale, je to prejazdne?
26.10.2014 - 20:25:17
00
Inšpirácia na zábavný výjazd...
https://www.youtube.com/watch?v=ysHdIb8jb90

Prílohy:

DSC_0109.JPG
DSC_0109.JPG 378.04 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0130.JPG
DSC_0130.JPG 329.63 KiB 1 thumb_up0thumb_down

17.05.2015 - 22:14:59
00
neprida sa zajtra niekto na Baranec? hlasia pekne pocasie tak skoda to nevyuzit.
26.10.2015 - 12:07:51
00
no Baranec bol posypany snehom, bol som vcera nad chatou Cervenec, smerom do sedla Preduvratie, chodnik je blatisty (v noci primrzne, cez den posvieti slnko). Dost smykalo a fajne sa lepi, i ked Baranec by bol zaujimavy, ale praca nepusti...
26.10.2015 - 12:17:48
00
Vcera som bol na poludnici a tam bol chodnik vlhky ale nie blatisty a ani korene sa moc nesmykali. Baranec z juznej strany uz bez snehu a chodnik aj Keby bolo mokro nebude blato.
26.10.2015 - 12:45:12
00
Nevie mi niekto poradiť, či je táto cyklotrasa (viď obr.) prejazdná, rád by som ju v lete prešiel od Račkovej doliny po červenej magistrále na Podbánske s návratom do Liptovskej Kokavy (po lesných cestách) a späť do Račkovej dol. Zaujíma ma prejazdnosť, terén, ako je to značené - orientácia a samozrejme náročnosť. Díky (poprípade iné typy).

Prílohy:

cyklotrasa.jpg
cyklotrasa.jpg 364.2 KiB thumb_up0thumb_down

10.03.2016 - 13:28:18
00
ahoj, odporucal by som opacne, usek Podbanske - Kokava a Kokava - Rackova je prevazne asfalt, cervena turisticka je chodnik+zvaznica (uz je to znacene C-ecko). Ja radsej chodim smer Podbanske - Rackova. Zalezi co jazdis, aky mas bike :), ako je tam viac C-cecok, aj Rackova - Jakubovany je celkom OK (taka oddychovka) a potom vybehnut po asfaltke cez chatovu oblast na Cervenu magistralu a vratit sa do Rackovej. Ak si chces zajazdit, asfaltom vybehnut na Strbske a po magistrale cez Jamske pleso a Tri studnicky spat na Podbanske a Rackovu (celodenny vyjazd, viac technicky, hlavne vrchnejsia cast magistraly, smer na Jamske a potom od Jamskeho :) ).
10.03.2016 - 14:33:23
00
Díky, v lete mám plány ísť do Račkovej na chatu s rodinou a popri tom pozerám, kde by sa dalo vybehnúť na bike, tak aby som aj čo to prešiel a zároveň bol aj s rodinou (t.z. 2 - 3 hod. výjazdy). Nuž v pláne som mal práve túto alternatívu + možno ešte k Žiarskej chate po magistrále. A s manželkou (tá ma HT bike a slabšiu kondičku) možno autom na Podbánske a bikom na záver Tichej doliny. Poprípade ako píšeš čítal som aj o okruhu z Račkovej do Jakubovian a späť inou trasou. Jazdím XC na Nervákovi, AMEN ma neláka a cestný nemám. Takže tie trasy mi vyhovujú. Ak by som chcel ísť po záver (prístrešok) v Jamnickej doline, tam je lesná cesta, je tam nejaký problém s ochranou prírody? (nie po chodníkoch, iba po lesnej ceste a späť).
11.03.2016 - 06:31:13
00
Zdar
ma napadlo ze sa spytam na nejake zaujimave trasy v okoli Liptovskeho jana, za tyzden tam stravim celkom dost casu(kupele)
hladam nieco lesne zaujimave, XC/trail, pripadne ak by aj nieco bolo trochu dalej tak by som na start dobehol autom
mozno nejaky partak/partia ku ktorej by som sa pridal...
07.05.2016 - 22:56:28
00
keyboard_arrow_up