Predavam auto Skoda Octavia... Ale kedze nepisem, ze je to original Skodovka, tak nevadi, ze je to cinsky nepodarok... Tak co sa stazujete :-)))

Ferovy predajca napise, ze je to fejk. Tak bud ferovy a inzerat dopln... Uvidime ci si chlap, alebo len kecalek.
Kosiky podla fotky ohodnotit neviem, ale naozaj si nakupil material za 280 eur a predavas ho za 80? OK, potrebujes peniaze. Ale ak je to original, fotka blocka potesi kazdeho zaujemcu.
03.05.2016 - 13:51:42
01
predstavec "ritchey" http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-predstavce/266536/predam-predstavec-ritchey.html#komentare-70549

riadidla "ritchey" http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-riaditka/266538/predam-karbonove-riaditka-ritchey.html
09.05.2016 - 21:14:26
00
http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-brzdy/265652/brzdove-kotuce-avid-hs1brzdove-platnicky.html
12.05.2016 - 21:40:42
00
Podla coho sa to da zistit?
12.05.2016 - 22:00:24
00
Podľa ceny platničiek, množstva a toho, že to nie je jediný ali čo predáva. Samotné kotúče som si neni istý ako odlíšiť.
12.05.2016 - 22:49:43
00
Cena a množstvo tovaru, nie je záruka, že nie sú pravé. Originál avid kotúč je z fotky prakticky nerozoznateľný od fejku. Dá sa to rozoznať aj to len niekedy iba keď je už v ruke a v horšom prípade narazenou držkou. Tie kotúče sa robia z lacnejšieho mat. A teda môže počas brzdenia prasknúť alebo sa zohnúť.
12.05.2016 - 23:24:22
00
K tym okuliarom. Nechapem, kto si kupi fakove okuliare. Ten rozdiel v "skle" je obrovsky. A znicit si oci nejakymi smejdami, na to som uz stary (nehovoriac o tom ako sa take smejdy budu chovat pri pade, odstrelenom kameni). Ano mozu mat, UV ochranu, ale to nie je vsetko a kazdy, kto mal kvalitne okuliare mi to potvrdi. Ja som presiel od Salice (velmi dobre pocas slnenecneho dna, ale ked fukal bocny vietor, tak nic moc) na Oakley Jawbreaker Prizm Road. To "sklo" co tam je, je to najlepsie co som doteraz na ociach mal (lyziarske Smith I/O maju podobnu optiku). Velmi pozitivne sa o nich na moju otazku vyjadril aj Imroman, ktory ich pouziva. Zvonku sa javia ako velmi tmave, ale realita je taka, ze aj pocas zamraceneho dna navecer, je cez ne perfektne vidno (ovela lepsie ako cez Salice).

Ked si ich nasadite pocas slnecneho dna, tak hned vidite o com je ta cena. Skratka zvyraznuju tmavsie miesta, ten pohlad si musite zazit, inak neuverite. Na Wiggle ich maju za 157€ momentalne, ja som ich tam kupil za 172€.

Ano je to dost penazi za okuliare, lenze kto raz take okuliare skusi, nebude chciet ine.
12.05.2016 - 23:57:53
01
Inak pýtal som sa synovca, čo je vyštudovaný optik (optometrista, či ký ďas sa to volá), šéfuje predajni s okuliarmi a povedal, že teória o "pokazení očí" fejkovými okuliarmi je len urban legend. Neexistuje nič také, ako trvalé poškodenie zraku kvôli používaniu menejcenných skiel.

Povedal mi, že zásadný rozdiel je v tom, čo cyklista cez kvalitné sklá vidí, ako sa vykresľuje terén, ako rozoznáva kontrasty, ako sú nastavené filtre vlnových dĺžok, k akému optickému skresleniu dochádza, atď. Treba si vyskúšať na tom istom úseku v krátkom čase fejk s originálom a človek veľmi rýchlo uvidí rozdiel a môže sa rozhodnúť, či mu to za to stojí.
13.05.2016 - 06:13:32
08
Hosť napísal:
Ano košiky su original.

Dovolím si spochybniť tvoje tvrdenie..
13.05.2016 - 06:41:38
01
na margo tych fejkovych okuliarov...este ked som bol v anglicku bezal som s no name slnecnymi okuliarmi na autobus ktory uz zatvaral dvere a kedze som mal tieto kvalitne bryle tak mi tak skreslovali obraz ze som v plnej rychlosti iebol lavym plecom do reklamneho panelu na zastavke tak ze mi vystrelili nohy a drbol som na chrbat. takze mozem potvrdit ze skreslenie obrazu na no name resp fejkovych okuliaroch moze aj boliet :)
13.05.2016 - 07:54:40
05
Ja som je*ol do značky aj bez slnečných okuliarov :)
13.05.2016 - 08:41:04
010
Hack3r napísal:
na margo tych fejkovych okuliarov...este ked som bol v anglicku bezal som s no name slnecnymi okuliarmi na autobus ktory uz zatvaral dvere a kedze som mal tieto kvalitne bryle tak mi tak skreslovali obraz ze som v plnej rychlosti iebol lavym plecom do reklamneho panelu na zastavke tak ze mi vystrelili nohy a drbol som na chrbat. takze mozem potvrdit ze skreslenie obrazu na no name resp fejkovych okuliaroch moze aj boliet :)

hacker, keby som sedel v tom buse a videl tvoj polet, by som sa asi postal od smiechu :-D nj. skodoradost :-D
13.05.2016 - 10:37:21
00
ja som sa smial jak blazen sam na sebe na zemi neboj nic :D ale tie okuliare som rovno iebol do kosa :)
13.05.2016 - 10:40:05
00
palo1707 napísal:
Dovolím si spochybniť tvoje tvrdenie..

Jasne ze nie sú originál. Veď už stiahol inzeráty na môj popud.
13.05.2016 - 11:31:37
01
Nestiahol, iba ich zmazal a pridal nanovo...
http://miroj.mtbiker.sk/inzeraty

A na moju vyzvu, nech tam jasne napise, ze je to fejk, sa ako spravny chlap zvysoka vykadil.
Inak je to uz jeho druhy profil, ktory tu ma.
A ani hodnotenie na bazosi nic moc teda...
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=a3tyfnF3YW1Ucn91fmkvcG5r&telefon=0911550585&jmeno=Miro
13.05.2016 - 13:18:03
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up