Ito, bike rayon 50 mal dve priciny. Jedna bola praskanie ktore, zacalo asi po dvoch tyzdnoch od zakupenia...Isto vies, ze niektore nove ramy maju tendenciu praskat, ktore ale postupne zanikne...Riesil tento problem dokonaca spesl tym, ze z vnutra ramu v hlave vytmelil ram nejakou hmotou!!!

Mne sa tiez zdalo, ze praskanie ide z ramu, to iste si mysleli aj v servise kellysu. Ale po vymene ramu uz bolo jasne, ze pricina je inde. A bola v naboji.
Nechapem, preco menili ram, ktory presiel rtg za novy ked mu nic nebolo...Stacilo len vymenit zadne kolo a bike by som mal doteraz, ale na moje velke stastie kellys presvyhol 30 dnovu zarucnu opravu a museli vratit peniaze...Co som velmi rad, ze som sa tohto bike zbavil.
Praskanie nebol problem kellysu, ze na to neprisli ani po 3 reklamaciach je zarazajuce...

Druha pricina, zadna stavba, ktora je konstrukce nedoriesena. Nechapem,ako mohli nieco take predavat za takmer 2000e . To ze sa nedali dotiahnut
skrutky na zadnej stavbe mi potvrdil aj servisak v obchode,kde som bike kupoval. Sam nad tym krutil hlavou... A to este ako promtne riesili v sezone moju tretiu reklamaciu...Bike bol v servise aj na 3x skoro mesiac...neuveritelne...ziadne rychlejsie poriesenie problemu !!!!!!!!!

Ito a double, hadam si len nemyslite, ze som si pri svojej vyske 182cm kupil S velkost? :) Mal som L , ram celkom sedel, ale nedoriesene konstrukcne.
Rayon 50 je primarne urceny na maratony, hadam si len double nemysli, ze ja som s nim jazdil v bikeparku... Asi by to vyzeralo aj dost komicky na 29 a fulle... ???

Moj dalsi bike je uz objednany a nebude to Kellys,len o 100e drazsi a takmer komplet na novej sade XT M8000, Fox s Fit4 patronou,ale idem skusit 27,5. Inak aj moj prvy hard-bike bol K-mobster. Po asi 6 rokoch som zlomil ram, ani nie rok po zaruke. Ram som vyhodil a suciastky rozpredal. Super kvalita,alebo zeby opat len nahoda...???? :)
Uz chapete, preco apatia na kellys???
25.05.2016 - 19:33:07
00
ram sa ti zlomil po 6 rokoch? no to muselo byt nejake kazitko
25.05.2016 - 19:46:34
01
keyboard_arrow_up