nátura slovákov je aj držať hubu a krok... keď niečo nemám robiť dobre, tak je lepšie keď to ani nerobím. darmo môžem byť rád, že to vysielajú, keď zvuková stopa je tak zlá, že to radšej ani pozerať nebudem. skrátka cyklistika si vyžaduje kvalitný komentár, pretože je tam veľa času, keď sa na trati nič nedeje a treba to vyplniť zaujímavým komentárom... veľa ľudí pozeralo TdF len kvôli nebohému bakalárovi a to ich cyklistika ani nezaujímala, ale on to svojim komentovaním (aj keď niekedy riadne trepal) robil zaujímavé pre všetkých divákov... preto požiadavka na kvalitného cyklistického komentátora a možno by potom ani nedostal prednosť nezaujímavý úvod nejakého futbalu...
15.06.2016 - 12:18:03
010
Ja nie som fanusik futbalu, ale pride mi smiešne, ze sa tu fakt idete bavit, ci mali vysielat dojazd TdS so sledovanostou mozno par sto divakov alebo ME vo futbale, nehovoriac o tom, ze cas pred zapasom maju vypredany zadavatelom reklam, asi im by tiez nebolo jedno, ze im nebezali zaplatene reklamy, ale zaver cyklo etapy
15.06.2016 - 12:24:34
04
a pritom za vsetko mozu cyklisti. :) keby sa nevliekli ako lemry tak stv stihne aj dojazd etapy aj futbalove studio.
15.06.2016 - 12:36:11
04
tak je :D
15.06.2016 - 12:36:52
00
nátura slovákov je aj držať hubu a krok... keď niečo nemám robiť dobre, tak je lepšie keď to ani nerobím.


tak ak by sa aj v tej STVčke riadili týmto heslom, asi by toho športu a cyklistiky obzvlášť (podľa teba) vysielali podstatne menej,ak vôbec niečo, z čoho zasa vyplýva, že by sme len hundrali, že napriklad ČT vysiela cyklistiku a naši nie....tak si vyber.....hundrať že to dávajú ale na nižššej úrovni alebo hundrať že to nevysielajú vôbec...tak či tak nikdy nebude všeobecná spokojnosť :D Inak ČTčko ma špecializovaný športový kanál takže sa dá povedať, že vyššia kvalita sa tam očakáva.
15.06.2016 - 13:18:10
02
..keby aspoň bol problém nájsť niekoho kto tomu trochu rozumie nič nepoviem..
15.06.2016 - 13:28:39
00
no tu by ich našli mnoho :D
15.06.2016 - 13:31:56
011
Tu ale vôbec nejde o to či je to cyklistika alebo futbal . Je to neprofesionalne. To ako keby si sledoval kriminálku a desať minut pred koncom by skončili a dali telenovelu. ;)
15.06.2016 - 13:32:14
00
CraObs napísal:
..keby aspoň bol problém nájsť niekoho kto tomu trochu rozumie nič nepoviem..


ale vraj nasli - toho strapateho (copyright by canopus :) ) admina z cycling-info. o jeho odbornosti neviem, ale tiez keca stale o saganovi.
15.06.2016 - 13:35:05
01
ten strapaty cyklistike naozaj rozumie, ten je fajn, no nech sa uz konecne odosobnia a naozaj nech trosku komentuju aj priebeh preteku v inej casti pelotonu ako tam, kde sa zrovna nachadza Sagan... mna zaujimaju preteky ako take a nie pocuvat dokola coby sa muselo a memohlo stat aby vyhral prave Sagan... ale samozrejme mu na konci vzdy drzim palce... no pocuvat cley prenos len o nom nedokazem...
taky Stepan Straka na Eurosporte... ten sa pri Bakalarovi pekne priucil.. toho rad pocuvam
15.06.2016 - 14:36:26
04
Straka ma prehlad ako ani nas her presidente Privara nema si myslim. tolko veci co sa clovek dozvie pri jeho komentovani je k nezaplateniu a same nove info povacsinou. plus pozna jazdca ked je zaber z vrtulnika a ja ani nerozoznam auto Sky od Movistaru :D ten ma taku databazu v hlave ze hotovo
15.06.2016 - 14:53:31
05
iames napísal:
Tu ale vôbec nejde o to či je to cyklistika alebo futbal . Je to neprofesionalne. To ako keby si sledoval kriminálku a desať minut pred koncom by skončili a dali telenovelu. ;)


Verím,ze si natoľko inteligentný,ze chapes rozdiel v určení dĺžky vysielacieho času tvojej kriminálky a živého prenosu,kde na rýchlosť pretekárov pôsobí množstvo faktorov,iste chapes,ze RTVS neurčuje časy začiatkov prenosov ME. Profesionál o.i. sa chová tak,ze plní svoje záväzky,takze RTVS sa len chovala profesionálne.Sledovanost cestnej cyklistiky a futbalu sa nedá ani porovnávať na tom sa snáď zhodneme a RTVS ako verejnopravna televízia sa musí zavďačiť väčšine a aj tie prenosy,ktore zakúpila asi nestali malo,takze by od nej bolo neprofesionálne,keby ich nevysielala,kedze ich platila aj z peňazí koncesionárov
15.06.2016 - 15:21:37
09
Nerobíš Ty náhodou v rtvs?
15.06.2016 - 15:28:01
00
Tak v eurosporte to maju lahsie pretoze v sluchadlach maju anglicky komentar tak preto straka vie rozoznat jazdcov z vrtulniku.Najlepsie sa podla mna pocuva Hacecky
15.06.2016 - 15:30:36
01
jj ten sa rozumie,ale nebyva tam stale ako Straka. inac Straka obcas povie taku blbost ze aj sam sa na tom zasmeje :D napr http://sport.sme.sk/ninajovsvet/Stepan-Straka-(EuroSport)/k/315
15.06.2016 - 15:35:57
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up