ja osobne tu vidim prvu takuto "demolaciu" karbonovych kluk, nemam dojem ze by tu boli kazdy mesiac nejake. zaujimalo by ma preto, odkial napr lto ma zdroj tvrdenia " ten spoj nevydrzi nejak dlho"
15.06.2016 - 15:09:00
00
tak lto tych kartbonovych kluk uz hodne pojazdil, tam bude urcite velka vlastna skusenost :)
15.06.2016 - 18:02:42
05
Canyon Nerve 8.9 2015, Neposluchol som zakladnu radu vlakna a umyl som bike. Pravda je, ze uz cca tyzden bolo pocut pri silovom slapani pukanie a dnes som nasiel zdroj pukania. Uvidime ako sa k tomu postavia sudruhovia z Canyonu.Trochu ma serie nacasovanie, ale stavaju sa aj horsie veci.
Príloha:
Canyon Nerve.jpg
Canyon Nerve.jpg 88.92 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2016 - 21:47:21
00
Ak to mas v zaruke tak si myslim ze nebude problem s vymenou. Ale asi si pockas. Ja mam bike v CZ uz asi 3 tyzdne. Este len dnes odoslali z nemecka vahadlo na ktore som cakal.
15.06.2016 - 21:57:25
00
V tom pripade skusim riesit priamo s Nemcami a obist zastupenie v CZ, ktore sa celkovo netesi velkej popularite. Bike je v zaruke, dodanie 04/2015.
15.06.2016 - 22:06:56
00
Veru CZ zastupenie je zle. Mesiac trvalo nase dopisovanie/volanie ako sa bude riesit moja reklamacia. Po mesiaci mi iba napisali, ze bike musia vidiet. A teraz je tam ako pisem 3 tyzdne.
Osobne to az tak nehrotim, mam druhy bike na ktorom som jazdil viac kedze som na nom siel Okolo Tatier.
Aj som rozmyslal pocas toho prveho mesiaca ze napisem priamo do DE, no nejak som nemal ani cas to riesit.
Snad to bude moja posledna vec co s nimi riesim. Ak nie tak nabuduce pisem rovno do Nemecka.
15.06.2016 - 22:11:14
00
Ursus kokos az ma striaslo :D ale 2016 to uz ma inak riesene. :) nie je tam trubka ale profil a zvar je inde. Asi na to medzirocne prisli...
15.06.2016 - 22:30:05
00
Maily poslane a teraz uz len kopat do nich, nech to asap vyriesime.
15.06.2016 - 22:39:44
00
Ale vies... to je karma.. pre dobrotu na zebrotu. Mal si si nechat ten lux :lol:
Pochybujem ze by na to prisli.. akurat by si nemal zaruku...
15.06.2016 - 22:41:11
00
nedupat a neumyvat! ale snad to promptne vyriesia :)
15.06.2016 - 22:43:15
00
palo1707 :-) to bolo prve, co som pocul od bracha. Potom chaose so SAPom by na to neprisli ani keby omylom poslali 10 Luxov.
15.06.2016 - 22:48:39
00
Neboj sa. Poslu ti podla mna cely novy ram 2016. Budeme mat rovnake :)
15.06.2016 - 22:53:42
01
toto sa mi nepáči, v posledno čase nejak vela Nervov popraskaných... pri mojom štýle jazdy ma to dúfam nečaká tiež ...
16.06.2016 - 20:26:06
00
JAHMANsvk napísal:
tak lto tych kartbonovych kluk uz hodne pojazdil, tam bude urcite velka vlastna skusenost :)

No, zial, za tych 15 rokov co aktivne jazdim, a s mnohymi ludmi, skumam internetove fora a kusenosti inych ludi a po najazdenych viac nez 100tisic km som zrejme stale len zelenac oproti tebe, tak mi to urcite prepacis, ze som si dovolil poukazat na jeden podla mna viac, nez dostatocne znamy problem lepenych spojov alu-karbon, ktore su namahane dlhodobo. Skusim este dalsich 15 rokov jazdit a potom pridem k tebe po radu, ok ?

perez napísal:
ja osobne tu vidim prvu takuto "demolaciu" karbonovych kluk, nemam dojem ze by tu boli kazdy mesiac nejake. zaujimalo by ma preto, odkial napr lto ma zdroj tvrdenia " ten spoj nevydrzi nejak dlho"

A kolko ludi z fora jazdi karbonove kluky ? 5 ? A ako dlho a kolko km ? Ak si dobre pamatam, videl som 2ks karb. kluk v mojom okoli a kazde po case dopadli tak, ze zacali vrzgat .. nasledne by skoncili rovnako, pretoze sa zacne vydierat vlepeny spoj. Netvrdim, ze ti to nevydrzi 5 rokov, ked jazdis 2tisic rocne... ale seriozne, ak by si jazdil na horaku rocne 10tisic km v terene , chcel lahke kluky a nemal zlate prasiatko, kupil by si si ich ? :) Videl si, ako sa chova vlepena vlozka do karbonu v namahanom spoji, ktory sa dlho neriesi ? Boli tu fotky z jedneho ramu :) .. a takych bolo spusta a spusta.

ps: ja neriesim ako funguju komponenty, ktore sa pouzivaju 3 dni do roka , ich majitel najazdi ledva 1000km a jeho najvacsia bike akcia roka je ozrat sa v Kalnici. To potom vydrzi nekonecne vela aj haibike :) Lepeny spoj v karbone drzi do momentu az povoli .. a potom je to rychly koniec. Ten moment, kedy to povoli je vec diskusie, ale celkom isto povoli skor, ako normalne hlinikove kluky bez lepeneho spoja /s vynimkou Aerozine kluk, ktore som mal a to uz radsej budem bez bajku/. Oikrem toho su tam dalsie potencionalne problemy. Ovsem, ak ma niekto potrebu vyvalit za to $$$, tak kludne :) Ja osobne karbonove kluky a predstavec nepovazujem za prinos (okrem spominanej vynimky). Ale ako som spominal .. ja to riesim z pohladu km vydrze.
16.06.2016 - 20:26:52
015
lto napísal:
Videl si, ako sa chova vlepena vlozka do karbonu v namahanom spoji, ktory sa dlho neriesi ? Boli tu fotky z jedneho ramu :)


co potom karbonove ramy celkovo - patky, stred a hlavko su tiez lepene vlozky? ci tam je to riesene inak? vydrzia dlhe roky a aj hrubsie zaobchadzanie? ci ked chce clovek nieco na dlksie tak radsej hlinik?


Naposledy upravil Gusto0 dňa 17.06.2016 - 22:39:06, celkovo upravené 1 krát.

16.06.2016 - 21:51:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up