Kristina nie je problém :) bobris hrebeň je krásny celý či už na Handlovú, alebo Veľké Pole, tie single sa moc v jednom výjazde nedajú naplánovať, ideálne ak by si prišiel 2x a skúsil jeden aj druhý lebo takto by si sa musel vracať na Kamenec a 2x za deň na tom istom mieste by asi nebolo ono :) ja by so to videl ideál na 1 z tých singlov-ktorý, by som už nechal na teba, no keď sa chceš vrátiť na hrebeň a nie to istou trasou ako si šiel hore tak z Kláštorných skál na Horný dom, by bola lepšia varianta, nemusíš potom ešte šlapať niekoľko km po asfalte-Zadnú lúku-Rubaný vrch-Velké pole, ideálne sa zastaviť na Penhýbli kde sa dá najesť v penzióne Sedlo-čo asi každý pri celodenke uvíta a ak si nebol na Michalovom vrchu-Vrchhore, tak by sa to dalo celkom pekne spojiť sú tam pekné singliky, to by sa ti určite páčilo, bolo by to na celý deň, pár km asfaltu sa nevyhneš, no dalo by sa to naplánovať aby ho bol čo najmenej, ak chceš tak ti to môžem aj vyklikať na mape, no ideál ak pôjdeš s niekym kto to pozná, tak si to vychutnáš určite viac :) ale keď premýšlam ak by si veľmi chcel dať oba tie single náučný aj tie Kláštorné bola by možnosť zjazdiť náučným potom späť asfaltom na siahy, napojiť sa naspäť na ten náučný zas na Vtáčik a dať ten druhý singel, no bola by to riadna morda a osobne by sa mi do toho moch nechcelo :)
21.06.2016 - 09:31:02
00
Alebo to potiahnuť aj na Dobrolínske skaly? Tam je tiež pekný pojazd....
21.06.2016 - 09:34:14
00
áno tam som to aj myslel a potom parádny trail je cez trstený vrch ak to poznáš, dole do V. Uheriec, Vrchhoru po modrej do Klížskeho Hradišťa,...no bola by to už dosť náročná trasa, no myslím že je tu veľa bikerov, ktorí by to dali s prstom v nose :)
21.06.2016 - 09:40:24
00
imro1 napísal:
Kristina nie je problém :) bobris hrebeň je krásny celý či už na Handlovú, alebo Veľké Pole, tie single sa moc v jednom výjazde nedajú naplánovať, ideálne ak by si prišiel 2x a skúsil jeden aj druhý lebo takto by si sa musel vracať na Kamenec a 2x za deň na tom istom mieste by asi nebolo ono :) ja by so to videl ideál na 1 z tých singlov-ktorý, by som už nechal na teba, no keď sa chceš vrátiť na hrebeň a nie to istou trasou ako si šiel hore tak z Kláštorných skál na Horný dom, by bola lepšia varianta, nemusíš potom ešte šlapať niekoľko km po asfalte-Zadnú lúku-Rubaný vrch-Velké pole, ideálne sa zastaviť na Penhýbli kde sa dá najesť v penzióne Sedlo-čo asi každý pri celodenke uvíta a ak si nebol na Michalovom vrchu-Vrchhore, tak by sa to dalo celkom pekne spojiť sú tam pekné singliky, to by sa ti určite páčilo, bolo by to na celý deň, pár km asfaltu sa nevyhneš, no dalo by sa to naplánovať aby ho bol čo najmenej, ak chceš tak ti to môžem aj vyklikať na mape, no ideál ak pôjdeš s niekym kto to pozná, tak si to vychutnáš určite viac :) ale keď premýšlam ak by si veľmi chcel dať oba tie single náučný aj tie Kláštorné bola by možnosť zjazdiť náučným potom späť asfaltom na siahy, napojiť sa naspäť na ten náučný zas na Vtáčik a dať ten druhý singel, no bola by to riadna morda a osobne by sa mi do toho moch nechcelo :)


Ok, jeden teda staci ten lepsi a dlhsi, s tou Vrchhorou sa mi to pozdava skusis to prosim naklikat :-)
21.06.2016 - 09:43:13
00
a chceš začať aj skončiť v Oslanoch?
21.06.2016 - 09:45:29
00
tak autom sa dopravnym kde len chcem = idealne miesto mozes urcit kde len chces
21.06.2016 - 09:49:00
00
takže takto to vidím je, s čo možno podľa mňa najzaujímavejšími miestami a trailami, veď ak to poznáte tak sa k tomu vyjadrite, som zvedavý na komenty :) od tej Zadnej lúky som dal tú istú trasu na Rúbaný, je to zvažnica, no podľa mňa je to najjednoduchšia cesta ako sa dostať späť na hrebeň :) http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=205372
21.06.2016 - 10:17:10
00
začiatok aj ukončenie tu, ak by mal niekto chuť na pizzu, prípadne aj niečo iné https://www.youtube.com/watch?v=pOGwamHByYw
21.06.2016 - 10:27:01
00
Skontrolujte, ci pri prechode na euro neprimerane nezdrazeli :)
post212699.html#p212699
21.06.2016 - 10:38:23
00
určite, hodil som to tam len pre tých čo to nepoznajú aby vedeli ako to vyzerá e že je možnosť sa najesť, ale hlavne je tá trasa, tiež to máš dosť pojazdené tak sa môžeš vyjadriť :)
21.06.2016 - 10:40:55
00
Robia tam dobrú huspeninu inak....

Čo sa trasy týka, keď som to sledoval rad za radom, tak sa mi až hlava krútila - dobre si to zamotal :-)
Ale obsahuje všetko čo chalani chceli a hlavne výhľad na Dobrolínskych skalách je super, Vtáčnik si užijú to naj, čo tam je...
21.06.2016 - 10:58:49
01
a aj z Brezovej cez Trstený, je pre mňa dobrá lahôdka s tým záverečným padákom, Michalov vrch a po modrej do Klížskeho tiež moje obľúbené :) celé na jednu šupu to bude dosť ťažké, najmä ak by bolo okolo 30 a viac °, nikdy som to takto celé nedal, ale je to výzva a bobris prípadne aj niekto iný, budem rád ak sa mi ozvete a dáme to spolu, samému by sa mi to ísť nechcelo :)
21.06.2016 - 12:41:10
00
a ak by bol niekto zvedavý na fotky zo spomínanej trasy, tak stačí pozrieť v mojom profile vo fotogalérii, je tam aj tá žltá z Kláštorných, niečo z hrebeňovky, Dobrolínske skaly,Michalov vrch aj Vrchhora dával som aj do výjazdov, prípadne aj v tejto téme je niečo, no v profile to je všetko po kope a netreba to hladať :)
21.06.2016 - 12:56:35
00
dnes sme si s gulfastom dali časť tej trasy cez Zadnú lúku na Rúbaný vrch, V. Pole, Trstený vrch

Prílohy:

DSC_0533.JPG
DSC_0533.JPG 126.01 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0540.JPG
DSC_0540.JPG 91.99 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0542.JPG
DSC_0542.JPG 95.42 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0546.JPG
DSC_0546.JPG 87.11 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2016 - 19:56:01
00
Po náučnom z Vtáčnika je to síce super, ale furt sa tam niekto moce pod kolesami... ideálna je radlica... :rofl:
Z Kláštorskej na Horný je to pohodička, pekné ale trochu krátke.
Videjko z vrcholu na Kláštorskú a dole na Horný dom. Záver trailu som vypustil a zbehol som na cestu, ani neviem prečo...

Zjazd z Vtáčnika thumb_up0thumb_down

Ak by mi vyšiel čas, pridal by som sa niekde na vrchole alebo na Hornom aspoň na časť trasy.
21.06.2016 - 21:12:40
00
keyboard_arrow_up