Ahojte,
hladam vetruodolnu skladnu cyklobundu, ktoru mozem celorocne vozit v ruksaku - vyuzit na jar / jesen a po jej nasadeni sa v nej nedopotim akoby ma vodou obliali. Nasiel som bundu Endura Pakajak, ktora sa mi vsak zda az podozrivo lacna. Ma niekto s touto bundou skusenosti, popr. mozete mi poradit alternativu? Bunda nemusi byt vodeodolna, staci vetruvzdornost a priedusnost.Diky
02.10.2015 - 15:29:09
00
Ahoj, Pakajak vlastním už cca tri roky ak nie viac, no proste odkedy ju dali na trh. Je to jemná husto tkaná látka bez membrány proti vetru ale neprefúkne a je fakt extrémen skladná , tým sa napr. Gore s windstopperom pochváliť nemôže. Vodoodolná je ale len asi minútku aj to preháňam, mám s tým skúsenosť v jarnej prehánke a mokrá je okamžite. Ale inaj ke super do pošasia kedy nevieš ako bude a hlavne teda na zjazd. Ja sa v nej nepotím ani keď idem do kopca ... ak chceš na porovnanie tak skoro ten istý materiál je Castelli Leggero. Mne sa teraz dostala do rúk Craft Path Convert, je to tenký príjemný matroš, má to jedno vrecko na zips, skvele sedí, je kúsok dlhšia od tej Pakajak a dajú sa jej zhodiť rukávy za 5 sekúnd na vestu ale ostanú spojenú vzadu lebo to ide dole aj s kúskom časti na chrbte. Nie je až taká super skladná ako Pakajak, tá je z tej Craftky asi len 40% po skrčení do guličky. Isto aj iné značky toto robia ale tie nejak nesledujem ani nemám takže tak.
03.10.2015 - 10:54:14
00
Ahoj, tiež mám túto bundu. Je skladná, neprefúka, mal som ju aj v poriadnom lejaku a aj keď nie je úplne nepremokavá tak aspoň izoluje od zimy. Rukávy sú dosť úzke, hlavne predlaktia (mám veľkosť S, 171 cm, 67 kg) a vpredu je možno trochu dlhšia ako by bolo treba v jazdeckej pozícii na bajku, ale inak môžem odporučiť.
03.10.2015 - 12:13:52
00
Mám už 3-rokom a môžem len doporučiť. No v ponuke bol aj iný druh,o niečo málo väčší v zbalenom stave cca pár cm. Ale tú na stránke už nevidim,stála 100€ má ju kamarát a tá už je fakt nepremokavá. Škoda že som ju v tedy nekúpil,ale slúži mi aj táto,ako na zjazdoch,pri vetre alebo pri spotenom tele,oblečiem a hned je lepšie. Vozim ju pokažde ked idem na hory. Nič nezaberie a pár krát sa mi to už oplatilo. Nie vždy to počasie vyjde ako má.
22.10.2015 - 22:15:46
00
asi myslis takuto http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/bundy-a-vesty/bundy/endura-photon-bunda-panska-zlta-99963-5.html
ja ju mam a je fajn, nelutujem tie peniaze
22.10.2015 - 22:29:29
00
Inak, jeden Pakajak mám nepouzity na predaj. Čierny XXL.... Krátke rukávy sú mi .... Keby niekto, SS
23.10.2015 - 07:47:24
00
Zdravim planujem si kupiť plaštenku,vyhliadol som si tieto dve,ma niekto skusenosti s nimi? Alebo by ste mi odporučili niečo ine?
http://www.rogelli.sk/cyklisticka-plastenka-rogelli-hudson-cierna/
http://www.davorin.sk/index.php/sportful-hot-pack-5-cyklo-plastenka-modra-1101135-274/
23.06.2016 - 20:51:43
00
V teme oblecenie je teraz na pretrase ta Hotpack bunda, precitaj tam a specifikuj si co ocakavas pod pojmom pláštenka
27.06.2016 - 00:00:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Bundy a vesty / Ľahké bundy)
keyboard_arrow_up