A čo sa mu stalo? Tomu chlopíkovi ? :-)
07.07.2016 - 07:04:00
00
...posral sa šťastím :lol:
07.07.2016 - 07:05:31
00
hm, postrehol niekto v poslednej dobe na trhu nejake kvalitne celohlinikove galuskove kolesa, aspon 22-23mm siroke rafiky? naposledy som pozeral pred rokom a okrem "skladaciek" (a aj to hlavne z US) nic moc...
stale rozmyslam prejst na galusky, ale karbon ee, a na hlinikove sa skoro vsetci uz vykaslali :(
07.07.2016 - 08:50:48
00
A prezradíš nám prečo karbon s galuskami :shake: ?
07.07.2016 - 09:01:49
00
Keď Ti nevadí Remerx , tak napríklad toto : http://www.remerx.cz/rtx-2
Kolesá vieš vyskladať do 1430 gramov s výpletom DT Revolution alebo do 1500g s DT Competition a nebudú ani tak drahé . materiál na cca 150 eur :-)
07.07.2016 - 09:07:46
00
Feďo budem predávať 2 ročné Bullety, keby si mal záujem napíš.
Edit: verzia Dark


Naposledy upravil cikorg dňa 07.07.2016 - 10:29:49, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2016 - 09:53:43
00
Na moj Canyon sa najviac hodi a tie Fast Way asi pôjdem do nich
07.07.2016 - 10:07:13
00
B-rh-positivo napísal:
Keď Ti nevadí Remerx , tak napríklad toto : http://www.remerx.cz/rtx-2
Kolesá vieš vyskladať do 1430 gramov s výpletom DT Revolution alebo do 1500g s DT Competition a nebudú ani tak drahé . materiál na cca 150 eur :-)


Hm, vdaka za tip, pamatam si na problem s Alcyonami, ale to boli asi plastove kolesa a asi sa tykali uz predavanych vypletenych kolies? uz si presne nespominam co to bolo, tusim daco so spicami... takze teoreticky by to slo, problem je len ze mi to dakto musi vypliest a poslat cez hranice, lebo tuna si to teda vypletat nedam :) (300+ eur len za robotu)

Ramon1 jedny chcem na cyklokros a zablateny karbon s canti brzdami je tak na zabitie sa, hehe (zial nemam na rame kotuce, to by bolo hned o inom)
a na cestak tiez nemam v plane prehadzovat kolesa ak sa mi zrovna chce ist do hor (uz som to tu raz pisal, moj dobry kamos je konstrukter karbon komponentov do vesmirnych lodi a podla neho je kombinacia karbon+dlhy strmy zjazd+teplo smrtelne nebezpecna a v zivote by to na bike nedal :) )
07.07.2016 - 10:39:28
00
problém karbónu na cx bicykli s ráfikovými brzdami je ten že to rýchlo zničíš tým pieskom a kamienkami, ale to zničíš aj na al, tam to ale tak nemrzí, ale pri súčasných cenách karbon ráfikov je to tiež na zváženie... a hentá teória je síce pekná ale nepamätám si prípad kedy by niekomu v profi balíku odišli brzdy v zjazde a následkom toho by havaroval a nikto nechodí väčšie šupy ako oni na pretekoch
07.07.2016 - 11:06:36
00
V čom je v cyklokrose lepší karbónový ráfik od duralového ? :-) Ináč našiel som na stránke Čínskeho renomovaného výrobcu karbónových komponentov asymetrické cestné ráfiky , len škoda , že sú iba na kotúčové brzdy : http://www.carbonalbike.com/asymmetric-700c-bicycle-carbon-road-disc-rims-25mm-wide-50mm-depth-tubular-rim.html
a sú tam aj na plášťový bezdušový systém .
A ešte som tam našiel aj toto :http://www.carbonalbike.com/super-light-u-shape-50mm-depth-tubular-road-bike-25mm-wide-carbon-rim.html
všimnite si technický výkres profilu ráfika . Je presne ten istý ako u ráfika na stránke FW : http://www.fastwaycarbon.sk/rafiky-galuskove/rafik-50mm-galuskovy
Žeby hlúpa zhoda náhod? :-)
Takže Edo nabudúce sa oduševnene neohrádzaj , že to nie je Čína , ale Taiwan :-) Buď nevieš , alebo klameš . Keď sa povie Taiwan, pôsobí to kvalitnejším dojmom ako Čína , ale nemusí to tak vôbec byť. :-) Ráfiky máte určite kvalitné tak prečo je problém napísať že sú z Číny ? :-) Marketing ? :-)
07.07.2016 - 11:41:56
00
lol ty si mudrc :D v cx sú dlhé rovinky preto tam vozia aj vysoký ráfik a nikto nechce voziť 2kg dural...
a čo akože je to ten istý profil? však aspoň vidieť čo je teraz v kurze... ešte mi napíš že ten chalan čo stojí za FW je vlastne schizofrenik a celý čas objednáva a komunikuje s čínou a žije v tom že je to taiwan :D :D
07.07.2016 - 11:52:04
00
mne tne profil presne taky isty nepride... ale niesom strojar.. mozno na to zle pozeram
07.07.2016 - 11:55:05
00
Bikejoring no praveze profi chodia supy a az tak nebrzdia, my amateri brzdime viacej tak sa brzdy viac prehrievaju haha :D
ja som tiez o nicom takom moc realne nepocul, on to berie dost vazne no :) kazdopadne mi je takcitak karbon zbytocny kedze vysoke kolesa nechcem (nepacia sa mi) a predsalen karbon troska horsie brzdi v lejaku (aj ked nijak drasticke to nie je, ale tak zalezi od typu kolies a spalkov, niektore su asi dost tragicke)

co sa tyka cx tak karbony hlavne aj brzdia horsie, v belgicku by mi to mozno bolo jedno ale tuna jazdime niektore preteky priam na MTB XC tratiach s krutymi zjazdami, takze niekedy rychlo zastavit nie je naskodu :) ale rozmyslam ze aj tak dat tento cely bike doprec a kupit nieco s kotucmi lebo ani Cantilever (vrestia, vibruju, aj drahe TRP, pri milionoch moznostiach nastavenia) ani Mini-V (urval som pruzinu ked sa zaniesli blatom, chod so sram pakami nie je bohvieco) nie su uplne v pohode...
07.07.2016 - 11:57:17
00
presne ten istý technický výkres profilu. je skopírovaný :-)
07.07.2016 - 11:58:12
00
ice29 napísal:
Bikejoring no praveze profi chodia supy a az tak nebrzdia, my amateri brzdime viacej tak sa brzdy viac prehrievaju haha :D
ja som tiez o nicom takom moc realne nepocul, on to berie dost vazne no :) kazdopadne mi je takcitak karbon zbytocny kedze vysoke kolesa nechcem (nepacia sa mi) a predsalen karbon troska horsie brzdi v lejaku (aj ked nijak drasticke to nie je, ale tak zalezi od typu kolies a spalkov, niektore su asi dost tragicke)

co sa tyka cx tak karbony hlavne aj brzdia horsie, v belgicku by mi to mozno bolo jedno ale tuna jazdime niektore preteky priam na MTB XC tratiach s krutymi zjazdami, takze niekedy rychlo zastavit nie je naskodu :) ale rozmyslam ze aj tak dat tento cely bike doprec a kupit nieco s kotucmi lebo ani Cantilever (vrestia, vibruju, aj drahe TRP, pri milionoch moznostiach nastavenia) ani Mini-V (urval som pruzinu ked sa zaniesli blatom, chod so sram pakami nie je bohvieco) nie su uplne v pohode...


kamoš má na predaj teraz jeden fuji cx na kotúčoch, nechal by aj samotný rám za dobrú cenu, aj by som ho zobral, len mne je veľký o kúsok, keby ťa to zaujalo pošlem viac info do ss
07.07.2016 - 12:03:07
00
keyboard_arrow_up