no ved to je jedna vec ked idu v monterkaach ale keby takto jazdili hodku, dve v takej kose tak by si videl tu reumu na staree kolenaa...

okrem toho takito "bikeri" sa zastavia v kazdej krcme na doplnenie nemrznucej zmesi :)

ja som bol vcera bikovat a bolo to hodne tucnee...tri moirove tricka, a 2 vrstvy windstopperu...ale lica a okolo oci mi omrzli jak Mrazikovi....kazdy ze...nejaky si opaleny :)
25.01.2006 - 11:26:29
00
tak isto som dnes fical na biku a tak isto som bol nejak opalenyB)
Ja mam zase taku politiku,hodit na seba 2 mikiny,tenisky a gate na bike.Radsej sa moc nezateplujem,pretoze ked sa pri -16 spotim tak je to potom tuhe((:())
26.01.2006 - 23:16:26
00
ja jazdim kazdy den 5km do a 5km z prace, v pondelok -20°C, zena ma strasila ze zamrznem tak som si obliekol jednu vrstvu navyse (celkovo 4 vrstvy) aj termo spodky pod cyklistaky a do roboty som prisiel zliaty jak po dazdi, inac mam cyklonohavice nalini s vetru a vode odolnou prednou vrstvou pod nimi termo, motorkarske vetru/vodeodolne ponozky (LIDL za 120sk) hore termo tielko, na to polartec 100 ak je velka kosa tak bundu windbloc a na to gore-tex vetrovku, celkovo 3 vrstvy, rukavice lyziarske, a pod prilbu kuklu s membranou windstopper a pohodicka, pri dlhsej trase by stacili 2 vrstvy hore a nieco suche do ruksaku
27.01.2006 - 13:38:39
00
moj sposob obliekania - letne cyklosortky, termo triko s dlhym rukavom a v prednej casti s windstoperom, dlhe cyklo nohavice+cyklo triko s dlhym rukavom a tenka no wind vetrovka, navleky na tretry, ciapka+zimne rukavice.
Problem???- Stale je vsetko v pohode len na prsty na rukach a nohach mi je nenormaaalnaaa zima(a tie sa uz viac zateplit nedaju). A samozrejme ked je pod cca -8°C problem nie je v obleceni ale dychani - nasobi to este cca 25 km/h
Ach nech je tu uz BOZSKý MÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ.!!!!!!!
31.01.2006 - 15:57:08
00
keyboard_arrow_up