iron.hide ked ma nieco nezaujima, tak to ignorujem. Nejdem do temy o ketonke vypisovat ze su to blbci a ja by som sa z toho ich "jedla" dogrcal, dam temu do kosa. Nejdem do temy o strave vypisovat ze su to deti co namiesto pokemonov zbieraju KOMy, tema ma nezaujima tak ju ignorujem. Rovnako ma nezaujimaju Saganovci tak tam nejdem vypisovat do ich temy ze aj tak su to vsetci len fetaci a ich vykony su dane len pouzivanou chemiou.

Tebe nejaka blbost zjavne ukrutne vadi, a namiesto toho aby si ju ignoroval, furt sa trepes do tej temy a citas co sa tam riesi. Cakas len na to aby si mohol vyprodukovat nejaky hejtersky prispevok, aby si sa citil lepsie ako si to niekomu "natrel". Takze kto je to nedospele decko ?
24.07.2016 - 08:22:06
011
PhilJ : tym chces povedat, ze tema o zdravi a dietach, jazdenie so Stravou a cestna cyklistika so Saganom je na rovnakej urovni ako zbieranie Pokemonov ? :D
24.07.2016 - 10:09:47
01
lto nejde o obsah temy, ale o zamer, s ktorym ju otvaram v browseri
24.07.2016 - 10:18:09
03
snivalo sa mi ze kvakob mal Capru s DVO Diamond vidlou :lol: ale dobre ze nie o tej 10x vyslapanej asfaltke v BAV :tmi:
24.07.2016 - 11:15:30
02
MageZ napísal:
snivalo sa mi ze kvakob mal Capru s DVO Diamond vidlou :lol: ale dobre ze nie o tej 10x vyslapanej asfaltke v BAV :tmi:


Myslíš toho čo mu patria "kvakohole" ?
;)

Spravíme nejaky projekt a kúpime mu zo dve ...
24.07.2016 - 11:51:49
03
ste infantilni nielen kvoli hratiu pokemonov, ale najma kvoli tomu ze na kazdy takyto nesuhlasny prispevok reagujete podrazdene, ako male urazene decko. Inak miso mi je jasny ale tebe sa cudujem, mohol si sa predsa od zaciatku tvarit ze to hras s tvojim dietatom a nikto, ani ja, by ti na to nemohli nic povedat.
Inak nech admini aspon vylucia fotky z tej temy zo zoznamu fotiek plis. Podobne ako je to u zopar inych tem.
24.07.2016 - 12:48:58
00
iron.hide to že ty to nechápeš a že ťa to nezaujíma je ok...nemusí to zaujímať každého..ale načo to riešiš?

mne osobne je naozaj 5 čo si o tej téme myslíš....je to tvoja vec ale kde reagujem podráždene? :O
24.07.2016 - 12:51:18
00
iron.hide takze ja sa mam pretvarovat ze to hram len s detmi aby som bol v tvojich ociach lepsi clovek ? :facepalm: Pochop ze ja sa za to, ze hram nieco co hraju aj 10 rocne deti vobec nehanbim. Hram pocitacove hry od detstva od cias Commodore C64, cez Game Boy-a, Super Nintenda, PC, az po mobily. A pokemoni su urcite "hodnotnejsia" hra ako nejake Plants vs Zombies, Candy Crush, Hay Day a podobne mobilovky pri ktorych len sedis na zadku.
Inak prave som sa vratil z cca 4km prechadzky so synom. Boli sme na hrade, cestou sme obsadili 4 gymy, tazsich pokemonov som chytal ja, lahsich on. A obidvaja sme sa dobre bavili.
Urcite lepsie ako ty, pri peneni nad prispevkami v teme, ktora ta irituje.
24.07.2016 - 13:39:02
07
Ok tak super, sorry.
A co sa tyka mna tak radsej by som siel na bajk, ale som po vcerajsku prilis zniceny. Zase ma znicil ten nas najvacsi tunajsi pokemon.
24.07.2016 - 13:51:57
00
PhilJpresne to o tom pretvarovaní som chcel napísať ..ale kedže to mieril na teba nechal som to tak a čakal čo napíšeš :y:

tak isto ja s kolegiňou a jej priatelom sme boli predvčerom po robote poprechádzať sa po pezinku...
človek sa postretáva z ludmi ktorých doteraz ani nepoznal..pokecá zabaví sa a ešte sa aj prejde...

v meste vidím tolko tlstých ludí ktorých táto hra vytiahla do ulíc..a vďaka vajíčkam ktoré potrebujú na vyliahnutie prejsť istú vzdialenosť sú tý ludia schopný denne prejsť 10km! predtým denne neverím že urobili viac ako kilometer za celý deň vrátane pohybu po byte a robote....

svoju záujmovú skupinu si to našlo, a čudujem sa že tých čo to nezaujalo to tak irituje a míňajú energiu a čas na hejtovanie.....
24.07.2016 - 13:57:27
00
Jezismaria! No tak lovia pokemonov, no a co? Zi a nechaj zit! Tiez to nemusim ale nebudem ich tu alebo v ich teme hejtovat. Ze su infantilni? No tak potom sme infantilni aj my co si lepime lietadielka a dávame ich obrázky do príslušnej temy a tiez vlacikari, v teme o vlacikoch. A mozno aj my co mame malých psikov namiesto veľkých trhacov. A prikladov sa da najst plno. PhilJ urobil samostatnu tému pre tych co to hrajú, nikoho tym neobtazuje, len tých, ktorí sa na obťažovanych chcú hrat a do tej temy za tym účelom lezu. Ja sa tam tiez obcas pozriem, pokrutim hlavou, poviem si, že je to blbosť a necham ich na pokoji. Vyjadrit svoj nazor je fajn ale cielene hejtovat je na co dobre?
Inak: aj my sme pre niekoho divni lebo sa obliekame do obcucnutych farebných obleckov, vysolime tisícky eur na bajky a zavadziame vodicom na cestach a turistom v lese.
24.07.2016 - 14:19:03
020
iron.hide vrzol si si uz? lebo sa mi zda,ze nie,ze si ho este neomocil ...

nechapem,ze PhilJ nepoznate, vsak to je to pocitacovy manik:tak sa ani necudujte....hlavne,ked potrebujete pomoct s PC,tak je to on,co Vam vacsinou pomohol....stoji mi z niektorych rozum

co by som dal ja za to,kebyze mam firmu,co navrhla PokemonGO a apgrejdla.....tazke zarobene miliardy
24.07.2016 - 20:39:10
00
hmm to je divne, hraci a obhajcovia tej blbiny tu maju plnu rit lajkov, a ja ani jeden, dokonca ani od podobneho hejtera Kapraka :lol:
fakt velmi zvlastne, ale nasvedcuje to asi tomu, ze sem chodia sami pubertaci.
---
btw, este nieco k pokemonom - jeden moj kolega dal nedavno vypoved a akurat zacal vasnivo hrat aj pokemona, hned ako sa to u nas objavilo. Pritom nema ziadny jasny plan co dalej, len chce proste zmenu. Tak si z neho teraz utahujeme, ze vypoved dava preto, aby sa mohol naplno venovat trenovaniu pokemonov a stat sa tak profesionalnym pokemastrom :)
alebo mozno bude davat hodiny na zlavomate: https://www.slevomat.cz/sleva/1011535-hodina-loveni-pokemonu-se-zkusenym-trenerem :?: svet ide do sracek.

--
canopus - aha, tak ja som tu ten co tu detinsku hru nehra a ani nikdy nehral, a mna sa tu pytas ci som panic? si ty normalny?


Naposledy upravil iron.hide dňa 24.07.2016 - 23:03:30, celkovo upravené 1 krát.

24.07.2016 - 22:41:47
01
Neviem ja Pokemona nehram aj ked som to ako malý žral. Ale nech si robí každý čo chce premna neni idiot ten čo to hra ale ten čo sa nad tým pozastavuje a dookola ma potrebu niečo hejtovať, je to každeho osobná vec ako naloží zo svojim časom. To je asi tak ako keby je nejaký hráč ktorý hra pokemona v lese povedal že aha to je kkt on ide na bicykli lebo sa aj Sagan bicykluje.
24.07.2016 - 22:47:18
08
iron.hide napísal:
hmm to je divne, hraci a obhajcovia tej blbiny tu maju plnu rit lajkov, a ja ani jeden, dokonca ani od podobneho hejtera Kapraka :lol:
fakt velmi zvlastne, ale nasvedcuje to asi tomu, ze sem chodia sami pubertaci.

no skús sa zamyslieť prečo asi.. ale nie ten dôvod o puberťákoch si netrafil :lol:
25.07.2016 - 08:08:00
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up