Na gameboy-i hráči mohli medzi sebou meniť, tu sa to nedá?
24.07.2016 - 19:39:26
00
zatim ne
24.07.2016 - 19:41:24
00
Zatial nie ale malo by sa v buducnosti dat a aj bojovat by sa malo dat medzi sebou Uvidime co prinesie par nabulizsich updatov
24.07.2016 - 20:15:47
00
A takéhoto už máte? :)
media.giphy.com
24.07.2016 - 22:16:24
05
inac tie 'napevno' miesta pre pokestopy a spawn su kus odveci. som teraz v centre starej lubovne a za 4 dni sa tu nespawnol ani jeden, lebo proste som kusok mimo, cca 100m od pokestopu. proste toto je tam nachuja ze sa to nespawnuje random ale na pevnych miestach. ak dakto byva v malom meste/dedine kde skapal pes a nie su tam poi tak tam nikdy nic nenajde moze sa aj rozkrajat. cize aj tvrdit ze napr vodny pokemon je pri vode nie je celkom pravda, lebo tam musia byt nejake pokestpy atd aby sa tam vobec spawnovali

tie km pri liahnuti vajec tiez dako divne rata, realne som presiel cca 2x tolko nez zaratalo

dlho som sa nedostal vobec k ziadnemu gymu, az dnes som dake okupoval. bol tam nejaky pokemon cp 1600 a ja som mal najlepsich 300-500. ale na treti pokus som ho natesno dal. cize mi to pride tak, ze keby aj niekto mal toho najnamakanejsieho pokemona co ma cez 4000 tak ak ho tam da sameho tak mozno 6 pokemonov s cp 1000 ho da dole. teda solo jazda nehrozi, sancu uspiet v braneni ma len silny team. ale znizovanim bodov gymu ani silny team nepomoze. myslel som ze pokemona cp 1600 nedam takymi supackymi, ale evidentne je to izy. ked si dakto zmysli ze dobije gym tak to proste dobije

este je kus blbe ze v aplikacii je strasne malo detailov o pokemonovi, cize ak niekto nepozrie na nete tak sa dokopy nic nedozvie ktory je o com. malo by tam vsetko info, aj proti ktorym ma +, proti ktorym - atd atd, nech sa z toho da vysomarit bez kukania na net

ta apka je priserne bugova, staci ze nieco zahra zvuk mimo app, a prestanu ist zvuky. kazdu chvilu zatuhne - asi problemy s netom, blbne ratanie vzdialenosti pokemonov, pokedex cely nachuja atd. az sa divim ze to vobec dali von
25.07.2016 - 23:29:54
00
spawny nesuvisia s pokestopmi, ale vpodstate s vyskytom mobilnych telefonov v danej oblasti. Stiahni si hru Ingress (na nej je zalozeny Pokemon Go), ta ti zobrazi na mape trblietave biele bodky v miestach kde je vyssia koncentracia spawnov.

...ja som dnes dozbieral 50ks Eevee candy na dve evolucie, jedneho 540 a jedneho 480 CP Eevee-a, evolvnem ich, a jak si tak sedim v obyvacke, objavi sa tento zmrd... som myslel ze ma drbne...

i.imgur.com
25.07.2016 - 23:54:42
01
no viem ze je to zalozene na ingress mape, ale tak nestalo sa mi ze ak nie je nablizku pokestop ze by sa tam kotili pokemoni

inac ma nejaku vyhodu powerupovat slabsieho pokemona pred evolvovanim, nez po evolvoani na silnejsieho? lebo ceny upgradov su rovnake
26.07.2016 - 00:43:00
00
nema, cena je udajne rovnaka a nikdy nevies co to bude zac po evolve - ak bude mat druhy utok nejaky nezmysel, tak si zbytocne minul stardust a candies... ja davam powerup az na finalnych, aj to len obcas..

Co sa tyka mapy, existuju udajne zabugovane miesta kde su permanentne spawny - byvaju udajne v lokalitach kde zacina telefonny signal a kde sa telefony prihlasuju do siete - taketo "anomalie" je vraj dobre vidno v Ingress. Ale aj vseobecne tam vidis miesta s vyssou pravdepodobnostou vyskytu - co pri menej zaludnenych oblastiach urcite pomoze...
26.07.2016 - 01:20:32
00
Pro tip: Ak nechceš random evolúciu eeveeho tak ho predtým premenuj Rainer-Vaporeon,Pyro-Flareon a Sparky-Jolteon
26.07.2016 - 16:15:30
00
ale ked das 2 rovnake "riadene" evolucie po sebe, tak druha uz bude nahodna - ak chces mat istotu ze dostanes dvoch Vaporeonov, tak medzi prvym a druhym "Rainer-om" treba evolvovat aj nejakeho ineho Eevee-a
26.07.2016 - 16:21:18
00
Capulo ja v okoli roboty nemam ziadny pokestop v okruhu 500 metrov odomna nic nieje a chytam tam abru, gastliho sheltera, a potom klasicke blbiny co su vsade
26.07.2016 - 19:54:10
00
Mám otázočku, čo sa týka tých útokov. Nakoľko je dôležité sa podľa nich orientovať?
26.07.2016 - 20:32:55
00
hehe, tak ja som bol vecer v Petrzalke a povedal som si ze pojdem domov peso cez sad a Novy most, nech sa liahnu vajcia :D ....a tie 3x lure na nabrezi su tam udajne kazdy vecer od osmej/pol deviatej a zakazdym to tam prilaka cca stovku hracov :lol:
Tak som si nachvilu sadol aj ja, nieco pochytal, a ked som mal dost, vybral som sa pomaly k mostu. Zachvilu tym smerom za mnou utekali skupinky po 3-4 ludi so slovami "tam je pri moste!"... tak pozriem na telefon, tam obrys Snorlaxa, otvorim pokeview a spravim si 20 metrovu obchadzku, a na piaty pokus bol tam....

i.imgur.com

to bolo vobec prvykrat co som isiel cielene za nejakym pokemonom :rofl:
26.07.2016 - 22:37:41
00
PhilJ pfuuuha kolko ma zivotu?? Lebo cca 1300cp mal skoro 200hp

To je pokemon ktoreho by som chcel chytit

Mne sa v ba tiez zadarilo

Prílohy:

image.png
image.png 497.15 KiB thumb_up-1thumb_down

27.07.2016 - 02:16:01
00
este ho mozes mat vo vajci:) a to by bolo aj lepsie lebo z vajca dostanes kopec candy, mne dalo niekedy aj 25 tak mozes powerupovat dobludu... kdezto ked ho chytis a ma malo cp tak ti je viacmenej nanic kymnechytis dalsich aby si mal cukriky :)

a btw ktore tie kuzla/utoky su akoze naprd a ktore fajn? bo ja v tom velmi rozdiel nevidim, mne tie boje pridu ako chaos, len mackam nieco a nestiham ani kukat co sa deje
27.07.2016 - 07:30:43
00
keyboard_arrow_up