Nechapem. Reakcia 0. Aspon to mal hodit do protismeru do jarku
11.08.2016 - 20:39:15
00
V tej rychlosti toho na dvoch kolesach moc nevymyslis :)
11.08.2016 - 20:43:47
00
Minule sa mi stala podobna vec, pri rychlosti asi 65km/h mi vyliezlo auto z bocnej cesty a ostalo stat na ceste. Mal som nastastie viac casu na reakciu a stihol som to hodit do protismeru mimo cesty. Lepsie ako napalit do boku auta
11.08.2016 - 20:45:35
00
ako mohol ísť pomalšie, aj keď bol na hlavnej a ten s stou dodávkou tam mal aj "závozníka" mohol ho aspoň ten vidieť, ale asi už sa nepozerali či majú voľno... škoda rozoberať, nešťastná zhoda náhod..
11.08.2016 - 20:56:11
00
Ja už neviem, ale mám pocit, že minimálne v BA dávajú ľudom vodičáky na počkanie keď sú výpredaje v auparku, centrale a pod. Taká arogancia a bezohľadnosť sa len tak nevidí. Pravidelné "osvieženie" ostrekovačmi, predbehnutie a následné vybrzdenie tesne pred zákrutou, vytrubovanie, niekedy aj okrikovanie, nebezpečné predbiehanie, kedy mi späťákom lížu lakte, predbehnú ma, ale následne keď zastavujú na križovatke, tak sa nalepia na pravý okraj a tak by sa dalo ďalej menovať. Jednoducho väčšina vodičov považuje cyklistov za podradný odpad, ktorý nemá na ceste čo robiť :( . Našťastie so zvyšujúcou sa vzdialenosťou od BA priamo úmerne klesá počet takýchto vodičov a nie je to len menšou premávkou (aj keď dementi sa nájdu všade). Česť výnimkám, ktorých je ale pramálo :(
12.08.2016 - 18:57:43
00
Z opacneho sudka. Cyklisti, ked ste na horizonte, ukazte vodicom, ze vas mozu obehnut. Dnes som tak siel za cyklistom hore kopcom a ten sa na mna pekne usmieval ale ci ho mozem obehnut mi neukazal :/
12.08.2016 - 19:28:25
00
http://m.topky.sk/cl/10/1567771/Sotva-dovrsil-18-rokov--uz-ma-za-sebou-prvu-nehodu--Opity-mladik-nabural-do-plotu-rodinneho-domu vecer bolo kusok od nas veselo. potom sa ani necudujem ze na cestach sa deje to co sa deje.
12.08.2016 - 19:38:25
00
Z opacneho sudka. Cyklisti, ked ste na horizonte, ukazte vodicom, ze vas mozu obehnut. Dnes som tak siel za cyklistom hore kopcom a ten sa na mna pekne usmieval ale ci ho mozem obehnut mi neukazal :/


pravidelne ukazujem :) ak viem, že za mnou ide slušný človek, ktorý nechce riskovať, tak okamžite ako mám výhľad mu mávnem rukou, že môže ísť, ale aj tak to polovica vodičov nepochopí :D ale stane sa, že sem-tam (1%) aj poďakujú
12.08.2016 - 19:44:58
00
110mat110 ja ako sofer by som sa na podobne gesto od cyklistu nikdy nespoliehal, vzdy sa radsej riadim vlastnym usudkom. za pripadnu nehodu predsa budem zodpovedny ja, a nepomoze mi vyhovorit sa na to, ze vsak cyklista mi ukazoval ze mozem ist
12.08.2016 - 23:58:58
03
V LM pred par dnami cyklista bez prilby s mobilom v ruke burlivo telefonujuci - po meste sa kymacal smerom na kruhac, samozrejme nemal ako ukazovat smer a ani podla kyacania sa nedalo presne vediet kam vlastne ide...

Stvrtok na vyjazde z Hradku som cez protismer obisiel babku na bicykli - v dialke oprotiduce auto s vodicom s pokryvkou hlavy (klobuk alebo siltovka za volantom je spolahlivy znak degenerata) a robotnickym osadenstvom pri minani sa klepka prstom po cele a rozhadzuje rukami...typ idiota za volantom ako v nedelu pri Svite, ci mi presiel na prazdnej ceste 10 cm od kraju riadidiel bez akehokolvek spomanelia ci pokusu vybocenia so svojho smeru
13.08.2016 - 00:19:53
00
Slapem z Tatry do Kosic a zistil som, ze KK neznamena Kezmarok, cest vynimkam
13.08.2016 - 12:26:38
06
Mna dnes v Rakusku takmer dostala jedna mlada dama, kt. mala silny voz a tak nevahala a vyuzila 500 m na uzkej ceste a obehla kolonu (oproti mne) najmenej 120 kou aby ihned vosla do krizovatky s ostrovcekom kde bolo 70 a za krizovatkou ddina, 50. Presla asi 25 cm odo mna, chcel som si to sibnut mimo cesty, ale ... asfalt 5-10 vyssie ako teren - ktory tvoril hruby strk kde by som mohol stratit kontrolu nad smerom, tak som ..ani som nespomalil, bal som sa ze v nizsej rychlosti nepojdem dost rovno a veru mam taky pocit, ze este nechcem zdochnut ako dake zviera (ktore, je to smutne, ale denne stretam namalovane na asfalte) ... baba mala vyraz tvare - moj subj. dojem - co ty cervik mne jedno, zmizni... dost drsne to bolo, fakt sa uskrnala. :-) - vratit sa domov zivy a zdravy je fakt vecou ciro cirej nahody. Nevadi, sportu zdar!
13.08.2016 - 23:21:26
01
Fešak
http://liptov.sme.sk/c/8234919/video-vodic-v-luxusnom-aute-predbiehal-po-cyklochodniku.html
14.08.2016 - 18:39:25
00
a cyklistov ešte vytrúbil, aby mu uhli....
15.08.2016 - 13:24:18
00
No ja by som pekne krásne zastavil v strede cyklochodnika, napil sa, pozrel do mobilu na Facebook, pozrel mapu ci idem správne, určite by mi to trvalo takých 10 minút. Každopádne by som ho dalej nepustil..... a z pozície vodiča by som ho pred seba nepustil. Pravidla nech platia pre všetkých...
15.08.2016 - 20:01:28
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up