Ahojte,

už dlhšie sa trápim s problémom, že neviem násjť servis, v ktorom by som bol psokojný. Viete poradiť niektorý, kde sa ľudia vyznajú čo robia, netlačia najdrhašie veci a hlavne, bike vrátia v lepšom stave v akom ho tam dám?

Zatiaľ mám skúsenosti:
- na námestí (čo majú reklamu ten žltý bike prikaldkaný o strom): reťaz menili vyše týždňa, vrátili mi bike s uvoľneným prasaťom - čo robili s brzdami pri výmene reťaze!?
- MadBikers: mal som pocit že ich obťažuje že si u nuch chcem dať niečo spraviť, tak som rovno odišiel
- Isako: predajca ma tiež chcel pomaly zjesť za to že ho uberám o čas, servisák celkom v pohode, ale odkedy som tam dal spraviť repas vidly mám s ňou len problémy, tiež odvdety nedokážem úplne odvzdušniť brzdy :(

Nechcem vyvolať hádnu alebo čo, ale fakt už neviem kam ísť tak som si všetko začal servisovat sám, ale na brzdy a vidlu si sám nertúfam
22.08.2016 - 10:55:19
00
Bicycle garage na Komenskeho super mechanik http://www.bicyclegarage.eu/
22.08.2016 - 13:19:14
04
cici Ten prvý Servis (obchod) sa volá sportcom mne tam robili repas na dvoch vidlách potreboval som to súrne tak som im povedal, že mi je jedno koľko to bude stáť len nech je to rýchlo. Hotové to bolo na druhý deň. Nebol žiadny problém takže spokojnosť.

V MadBikers mi zaplietali už viac krát nové kolesá čas servisu aj kvalita tiež bez problémov. Takže opäť spokojnosť.

A celé je to nejaké divné. Po prvé prečo by ti robili niečo z prasaťom keď si im dal vymeniť reťaz? V druhom prípade čo majú spoločné vidla s odvzdušnením bŕzd? A po tretie čo je také zvláštne na výmene reťaze, že si to vyžaduje zásah servisu. Je to jedna zo zásadný vecí, ktorú keď chceš jazdiť musíš zvládnuť sám.
29.08.2016 - 17:40:30
00
Vidla a brzda nemaju spolocne nic, ale ani jedno si neservisujem sam :) Kazdopadne ked mi servisoval vidlu mi musel brzdu nejak blbo ulozit alebo co, lebo odvtedy nie je ok.
Retaz som daval menit lebo som vtedy este nemal nitovacku a u nas v Revucej bolo jednoduchsie to odniest Petovi ako kupit nitovacku :)

A co robili s brzdou pri vymene retaze by som aj ja rad vedel! To je vec kvoli ktorej do toho obchodu nevkrocim nikdy viac.
29.08.2016 - 20:20:28
00
Mam najlepsiu skusenost s MadBiker servisom. Z toho co pises, si mal pocit, skus si tam dat nieco spravit. V poslednej dobe si uz takmer vsetko robim sam, ale ked potrebujem radu, tak sa zastavim a neodfajcili ma este nikdy.
11.09.2016 - 17:02:13
01
MADBiker
13.09.2016 - 14:58:41
02
V Košiciach jednoznačne http://www.bicyclegarage.eu/
13.09.2016 - 18:55:13
01
Nazdar ludia madbiker je v poho obchod a ten druhy spominany skrity v zadu za takou velkou branou a pred obchodom je spominany ten žlty bike prikladkovany tak to bolo take ze som len pozeral jednalo sa o starsi bike isiel tam na vymenu lozisiek ako v rame tak vo vahadlach a nakoniec stoho vyslo to ze som platil dost vela bike tam bol mesiac a zrobily mi gratis vymenu oleja v tlmiči o ktoru som nemal zaujem ale dobre tak ci tak tlmic tiekol po vimene sak čl uz a čerešnicka na torte bola ze po vymene lozisk ako v rame tak vo vahadlach som zistil ze menene neboly lebo kamos mal doma tiez taky bike a viem zeto menit nedaval bo som to robil ja a po vybrati jeho originalnich lozisk som zistil ze som bol podvedeny ale uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom a som zabudol ze este som som spomenul retaz ze preskakuje naj to nastavia ze som na ten bike nemal cas a akoze to bolo nastavene ane ked mate na kazete odlomeny zub vytahany retaz a tak isto aj kazetu ako sa im to podarilo zrobit niako lebo sato nerobilo nakoniec som sito robil sam
21.02.2019 - 23:48:21
00
Ty si úplná Enigma. 😆
22.02.2019 - 00:31:18
04
Enigma , píš čiarky a bodky , pretože sa to hrozne číta .
22.02.2019 - 07:56:54
02
keyboard_arrow_up