Kristina napísal:
... alebo pohľad fanúšika z gauča :)

Ano, to ma tiez napadlo a samozrejme, ze to tak je - asi ako kazdy z nas na fore (pardon ak su tu nejaki profi z WorldTour).
Ale predviedli uprchlici taky wattovy vykon, ze nikto z toho tabaku by nebol schopny tahat rovnako intenzivne? Nemyslim si (samozrejme, ze sa mozem mylit). Proste mam stale nazor, ze boli nachytani v nepozornosti.
05.09.2016 - 14:41:54
00
Asi tak.
ps: palce sa mi minuli :)
05.09.2016 - 14:48:23
00
Víťaz mal cca čas 2h 55min a "pelotón" stratu 53 min..to je úplne nepomer k bežnej časovej strate. A predtým v etape prišiel balík so stratou cca 33 minút , čo na ES komentovali ako historický druhú najväčšiu na celej Grand Tour.
05.09.2016 - 15:30:24
00
sám to nedoženieš a keď nikto nechce spolupracovať tak môžeš mať watty aké chceš a všetci už toho majú plné zuby, lebo sa idú šupy v každej jednej etape, skoro ako by to boli jednorázovky... jasné že keby to totálne nevypustili neskôr, tak by v takej strate nedošli... ale skúste si niekedy hocijaký pretek a aké to je keď ostanete v skupine, kde nikto nechce ťahať špicu, to fakt nikoho nebaví. ja už som tak pár pretekov vypustil, keď mi nikto nechcel striedať a pomôcť sa dotiahnuť a to jazdíme len jednorázovky, kde nemusíš moc rozmýšľať ako moc sa zošrotuješ, pretože zajtra nás nečaká ďalšia etapa...
05.09.2016 - 15:47:30
05
Vsak prave, ze som zazil par pretekov kde v grupe nebol nikto kto by spolupracoval a dokonca raz nechali veselo tahat babu...
Ale ako pises - proste sa nevedeli dohodnut ale vedeli zaspat a nereagovat. Pre mna by bolo viac fair a ako vystraha do buducnosti ich teraz potrestat. Pravidelne vynimky znizuju dolezitost pravidiel.
05.09.2016 - 16:02:52
00
Nevedeli dohodnúť? :) Keď máš vpredu v úniku jazdca tak budeš ťahať, aby ho pelotón dostihol? Nehnevaj sa, ale toto je fakt názor z gauča
05.09.2016 - 16:18:02
00
Chlapci si spravili tri dni "voľna". Včera tréningovo, dnes tiež nie je ťažká etapa a zajtra voľno. Takže pohodička...
05.09.2016 - 16:47:27
00
Kristina napísal:
Nevedeli dohodnúť? :) Keď máš vpredu v úniku jazdca tak budeš ťahať, aby ho pelotón dostihol? Nehnevaj sa, ale toto je fakt názor z gauča

Nemam sa naco hnevat, gauc je fajn ;]
Takze v uniku boli zastupene vsetky timy ak dobre chapem. Aj Sky?
05.09.2016 - 17:13:34
00
sky šli etapu pred tým 150 km špicu v kopcoch, tí boli odpálení, ja myslím že je to škoda ďalej rozoberať situácia ktorá nastala sa stala, rozhodcovia to vyriešili, úplne chápem obe strany že jednak dobre pre závod, že ich tam nechali, druhak hnev tých čo si to odmakali... ale aj sám contador - strojca včerajšieho ataku sa vyjadril že nebude nadávať na to rozhodnutie rozhodcov, keď tam mal tiež kolegov v tom grupete. treba si uvedomiť že je to o sponzoroch a peniazoch, keby tam vylúčili všetkých čo mali už by to asi nebol taký etapák aký to ešte bude...
05.09.2016 - 17:26:16
00
prosim vas, o com sa tu hadate? to ste si fakt niektori naozaj mysleli, ze vylucia 90 jazdcov? To by si nedovolil ani ten najpedantnejsi rozhodca do bodky dodrzujuci pravidla.
A preco by na to rozhodnutie mal preboha nadavat Contador? On sa k takemu niecomu neznizi.
V minulosti uz nevylucili aj ovela mensie skupiny nez bola tato.
Okrem toho - trest tam predsalen bol, napriklad Meersmanovi zobrali 25 bodov. Podobne ako kedysi aj Cavendishovi na TdF:
http://www.cyclingnews.com/news/cavendish-loses-20-points-on-tour-de-france-queen-stage/
05.09.2016 - 17:43:59
00
ono je to skor nefer voci tym co makali, hentychto 90 v podstate len regenerovalo..., ten limit je tam aj koli tomu aby si z toho niektori nerobili vylet, ze teraz nevladzem tak si orazim a zajtra oddychnuty zaberem a ti co dnes makali nebudu vladat...
05.09.2016 - 22:53:59
01
Hej, vylet, cetovali na fejsbuku, smskovali, popijali pivecko a rozpravali si nenalezite vtipy. V ciely si robili prcu zo zadychanych kolegov a organizatorov potom si sli zahrat futbal neskor sli na golf a vecer stihli aj pivo. Na pive zdielali fotky ale na mtbiker sa nevedeli prihlasit.
06.09.2016 - 08:02:26
00
pre zaujimavost - ciselne to vyzera tiez celkom fajn

Prílohy:

este ze su tie wattmetre - spot a difference.jpg
este ze su tie wattmetre - spot a difference.jpg 90.66 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2016 - 08:18:09
02
volajte ma Dombrowski :D
06.09.2016 - 08:32:24
01
Ne ne , ty máš kadenciu 90 a on 75...
06.09.2016 - 10:22:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up