ja som mal podobny problem Tesak. Prilis som dotiahol tu vrchnu capicu na naboji a potom sa nechcel dobre vracat. Ked som ten maly inbus troska povolil, bolo to OK.
03.06.2016 - 09:02:59
00
ahojte,
nechcem zakladat novu temu, tak to hodim sem. potrebujem poradit pls. zodral sa mi na vidle (XC32) plastovy 8-hran pod kolieskom s lankom a to mi preskakuje, tym padom dialkove nefunguje. vyzera, ze by sa dal odtial vymontovat, ale netrufol som si. je mozne vymenit len ten 8-hran, alebo musim menit cely naboj? kde by sa to dalo zohnat? prebehol som zopar cyklo eshopov, ale bez uspechu

Prílohy:

Rock Shox RebaSid Upgrade Kit Pushlock.jpg
Rock Shox RebaSid Upgrade Kit Pushlock.jpg 25.13 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2016 - 07:58:53
00
pardon že vám skáčem do témy ale plánujem nákup novej vidlice Rock Shox na súčasnej mám poplock ktorý využívam minimálne ( ani neviem že to tam mám ). Teraz čítam že je to celkom problémový kúsok vybavenia a preto sa chcem opýtať či si na novej vidle mám kúpiť tiež diaľkové uzamykanie alebo bude lepšie uzamykanie priamo na vidlici.
09.09.2016 - 10:55:48
00
ja som si na poplock zvykol, pokazilo sa mi to po cca 5000 km. ak ho pouzivas minimalne ako pises, tak kup vidlu so zamykanim na nohe. samotný kit remote lockout stoji od cca 60€ hore, podľa modelu vidly. nemam preskumane ceny, ale logicky mi pride, ze ta cena sa niekde prejavi a teda lepsie bude kupit vyssi model bez dialkoveho, ako nizsi model s nim
09.09.2016 - 11:38:10
00
sorcerer teoreticky je to malá plastová časť, netreba meniť celý náboj. Ale neviem či sa dá samostatne kúpiť. luco7 ak ho používaš minimálne kašli na diaľkové. Ja som to nakoniec vyhodil, niekoľko krát som to rozoberal, stále sa to zasekávalo. Zbytočných 60g :-D
09.09.2016 - 21:30:35
00
sorcerer to samostatne nezoženieš, len s tou tlmiacou patronou.Skús to čo máš opraviť, kamošovi som to opravil odstrihnutým kúskom z plechovice (tenký plech) medzi koliesko a plastový diel. Prípadne nahulváta tam zakrútiť medzi tie diely malú samorezku, tak nech sa to vzájomne nepohne...
09.09.2016 - 22:20:12
00
Ked som vyhadzoval to dialkove, vytlacil som si nahradu "ovladaca" sam na 3D tlaciarni. Aby bol vo farbe ramu :D Netrafil som sa s velkostou a tiez sa to nedotiahnute moze volne hybat. Dal som tam jednu pruznu (vejarovu) podlozku, dotiahol normalnou silou a nepohlo sa to ani o destainu stupna :)
Na dialkovom je to koliesko hlinikove, ale podla mna to pomoze fungovat aj tak. Ak nahodou budes chciet dialkove vyhodit, mozem vytlacit jedno aj tebe.

Prílohy:

DSC_1659.JPG
DSC_1659.JPG 931.21 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2016 - 22:30:09
02
mihallko dik za ponuku, budem sa ale snazit najprv opravit dialkove, zvykol som si na to. ak sa nepodari, dam vediet a dohodneme sa na nejakej protisluzbe :)
konzultoval som situaciu s http://www.rockshox-servis.cz/ a povedali mi, ze by to nemal byt problem, ak maju nahradny diel na sklade. sezonu uz dojazdim aj bez zamykania a ak to nebudu vediet urobit servisy v mojom okoli, poslem to do ciech na opravu. prip. ak viete o nejakom slovenskom RS servise, napiste sem pls
bonfo uvazoval som aj nad vlastnou opravou, zamocnici v nasej firme maju take genialne sede lepidlo, ale zatial to beriem ako krajne riesenie.kazdopadne dik za radu :y:
10.09.2016 - 11:30:14
00
keyboard_arrow_up